Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sądzicie o CUDA CYBER????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_malcolm_xx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co sądzicie o CUDA CYBER????
Jezeli było juz to poruszane to prosze o link do tej strony
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o CUDA CYBER????
co do noża samego to nie wiem ale design okładzin WCALE MI SIE NIE PODOBA I NA MÓJ GUST Z CYBEREM MA TYLE WSPÓLNEGO CO STARA PŁYTKA DRUKOWANA czyli historia ................ raczej wyglada jak FACHOWY nóż elektromontera ...... NIEPODOBA MI SIE I JUŻ !!!
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o CUDA CYBER????

co do noża samego to nie wiem ale design okładzin WCALE MI SIE NIE PODOBA I NA MÓJ GUST Z CYBEREM MA TYLE WSPÓLNEGO CO STARA PŁYTKA DRUKOWANA czyli historia ................ raczej wyglada jak FACHOWY nóż elektromontera ...... NIEPODOBA MI SIE I JUŻ !!!

W kwestiach estetycznych całkowicie się zgadzam, ale po za tym to całkiem fajny kawałek narzędzia tnącego - ale i tak osobiście bym nie kupił :? . Co się komu podoba.

Pozdrawiam
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o CUDA CYBER????
Ja jestem zdania ze pewnych rzeczy sie nie miesza- albo noz albo elektronika - jesli sie to polaczy, chocby wizualnie to powstaje bezguscie. To tak jak zle namalowany obraz z niepasujacymi barwami...natomiast co do mechaniki to nie wiem, raczej malo ludzi ma ten noz z tych wzgledw ze jest brzydki :wink:
  • 0

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co sądzicie o CUDA CYBER????
Cyber - jest to niezly kawalek dobrej stali :D , ktos kto wezmie go w reke bedzie zdziwiony ze to nie jest wcale malenstwo, ma calkiem fest ostrze
okladziny zgoda moga sie podobac albo nie :? , ja osobiscie mam wieksze pretensje do ich wykonczenia na krawedziach choc po malej pracy beda OK, mysle ze jest to dobry sprzet za w miare sensowna cene,
a to czy sie podoba czy nie to juz klasyczny przyklad tego co wplywa ze cos chcemy albo nie
zgadzam sie ze nie sa najpiekniejsze choc oryginalne :wink:
WojoHunt
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024