Skocz do zawartości


Zdjęcie

dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

a jest to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:)

Hehe :) Tylko z obrazkami im nie wyszło :)
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))
brawo Combat-świetna robota

kooniu
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))
Combat , z pomoca Syrina dolaczyles chyba do zacnego ( choc ostatnio spiacego) towarzystwa Blade Brothers
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))
Najwyraźniej dołączyłem :) I teraz mam czytelników z Rosji, Izraela etc.

Tylko ciekawe - co zrobi gość z update'ami (ostatnio było parę)...
  • 0

budo_wosiu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1070 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))

Tylko z obrazkami im nie wyszło


No "ich" jest zdaje się cały jeden Syrin.

Tylko ciekawe - co zrobi gość z update'ami (ostatnio było parę)...


Jasne że Syrin to gość :-) ale nazywając tak kolegę z forum, dajesz podstawy do podejrzeń, że nie kojarzysz kto to jest Syrin ani co to jest "BladeBrothers"... No nie chcę się czepiać, ale takie wrażenie odniosłem...


Wosiu
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))

No "ich" jest zdaje się cały jeden Syrin.


:) No wiesz - ekhm- wiem jak to bywa z różnymi site'ami. Stąd liczba mnoga :) (BladeBrothers - made by Cwiara np.)

Jasne że Syrin to gość :-) ale nazywając tak kolegę z forum, dajesz podstawy do podejrzeń, że nie kojarzysz kto to jest Syrin ani co to jest "BladeBrothers"... No nie chcę się czepiać, ale takie wrażenie odniosłem...


Nie znam osobiście, a na forum widziałem tylko trochę postów.. (BTW: "Ja" też "jestem" na konkurencyjnym forum :wink: ). BladeBrothers kojarzę...

OK -jakby kolega :roll: Syrin czytał to (moderator - krótki offtopic :) ):

1) Grafika powinna być nie bmp - tylko jpg i gif. NIGDY BMP - chyba, że chodzi o grafe do druku etc. - na kompaktach czy dyskach twardych. Bitmapy są duże, a jak kompresowane to słabo. Do 300 x 300 pikseli gif, powyżej jpg (także w zależności od liczby kolorów etc.)

2) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - powinna być choć minimalna oprawa graficzna i dopracowanie (brak chociażby tytułu na stronie głównej!).

<head>
<title>New Page 3</title>

  • 0

budo_syrin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))
To Combat:
Dzieki za porady techniczne - lajkiem komputerowym bylem, i chyba tak zostanie do smierci :cry: Co do tlomaczenia na jezyk rosyjski, przepraszam bardzo, ze nie napisalem do Ciebie, jako autora tekstu, ale wyszla czut-czut dziwna zec :wink: - przetlomaczylem, umiescilem na strone, zeby zobaczyc, jak bedzie wygladala na tym slimaczym Narod'zie (a obrazki Narod nie luubi...), i nawet nie dalem na ten artykul linka, a na bardzo w tej chwili popularnym rosyjskim forumie Koicombat, poswieconym "walce rzeczywistej" juz okazal sie post Hombre "Swietny artykul o walce nozem" [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Hombre jest instruktorem szkoly Sitra Achra (jego strona w jezyku rosyjskim [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , szkolil sie w Czechah (strona szkoly [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), naucza walce wrecz i hiszpanskiej szkole noza, wiec jego opinia jest dosc wazna dla bywalcow tego forum. Wiec, artykul stal znamienity wczesniej, niz zamierzalem :)
Co do strony - wiem ze jest zrobiona byle jak, ale to bylo moje pierwsze doswiadczenie w Web-budowniczego, uzywalem FrontPage'ego i na razie nie zamiezam nic zmieniac. Chyba ze pozniej, jak stane bogaty i slawny, i stac mnie bedzie na zatrudnienie fachowca od HTML 8)
P.S. Zebym zapomnial - Hombre napisal : "Swietny artykul - pierwszy material o walce nozem, ktory nie wywoluje na mej twarzy usmiech. Jako instruktor, jestem gotow podpisac sie prawie pod kazdym slowem! Polecam kazdemu, kto praktykuje albo zamierza praktykowac walke nozem - bardzo rozsadne i zawodowe podejscie".
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))

To Combat:
Dzieki za porady techniczne - lajkiem komputerowym bylem, i chyba tak zostanie do smierci :cry:


Nie - więcej optymizmu :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Każdy się uczy...

Co do tlomaczenia na jezyk rosyjski, przepraszam bardzo, ze nie napisalem do Ciebie, jako autora tekstu


Ok.

rosyjskim forumie Koicombat, poswieconym "walce rzeczywistej" juz okazal sie post Hombre "Swietny artykul o walce nozem" [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Hombre jest instruktorem szkoly Sitra Achra (jego strona w jezyku rosyjskim [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , szkolil sie w Czechah (strona szkoly [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), naucza walce wrecz i hiszpanskiej szkole noza, wiec jego opinia jest dosc wazna dla bywalcow tego forum.


Hombre - ok. W namiarach strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] znalazłem tylko 3 instruktorów (?), zarządzających (?).

Denis Cherevichnik
Ivo Schovanec
Martin Cibuka

Na zdjęciach jest zapewne ów Hombre.

Dołączona grafika

P.S. Zebym zapomnial - Hombre napisal : "Swietny artykul - pierwszy material o walce nozem, ktory nie wywoluje na mej twarzy usmiech. Jako instruktor, jestem gotow podpisac sie prawie pod kazdym slowem! Polecam kazdemu, kto praktykuje albo zamierza praktykowac walke nozem - bardzo rozsadne i zawodowe podejscie".


:)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: dorobiłem się rosyjskiej wersji tekstu :)))

bardzo rozsadne i zawodowe podejscie


No, no, Combat, nie chwaliłeś się...
Ilu już załatwiłeś i ile kasy średnio dostajesz za zlecenie?
:wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024