Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Sawicki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
279 odpowiedzi w tym temacie

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Panowie, kłótnia o to jest następcą Imiego jest głupia, bo Imi nie wyznaczył następcy, dlatego każdy z jego uczniów ma prawo do twierdzenia że jest następcą, co nie do końca jest prawdą, ale również nie do końca jest kłamstwem. Zezwolenie założenia własnej szkoły czy wydelegowanie do prowadzenia organizacji w innym kraju nie jest równoznaczne z tym, że ktoś został określony jako następca. Ewentualnie można nim określić osobę która przejęła szkołę Imiego po jego śmierci. A nie jest nim ani Yanilov ani Douieb. To tyle.
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Karolak,
jesli chcesz cię przekonać czy Instruktorzy z Israeli Krav Maga mają odpowiednie licencje zadzwon do K. Sawickiego
lub napisz (jesli znasz angielski) do Israela służę linkiem :) :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i przestań bić pianę
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Giro-przecież nikt się tutaj z nikim nie kłóci.Zostało wyraŹnie dowiedzione że Jarek Kaminski bezczelnie kłamie pisząc ,że Stowarzyszenie Krav Maga Polska nie ma prawa używać loga.SKMP loga używa i ma się bardzo dobrze!Jarek Kaminski również wyjątkowo bezczelnie kłamie pisząc ,że R.Douieb nie używa loga i ,że tego loga nie ma już na jego stronie bo można to sprawdzić,że Douieb używa cały czas loga i robi to legalnie! Pytanie tylko czemu to robi w tak głupi i bezczelny sposób?
Kto jest zainteresowany niech zadzwoni do Sawickiego - to chyba jego nr.telefonów:606 949 159 i 608 634 760 i niech zapyta jak długo i u kogo uczył się Israeli Krav Maga,jakie egzaminy zdawał i gdzie-na poszczególne pasy,a jeśli zdawał egzamin od razu na czarny pas to jak to możliwe ,że nie musiał zaliczać wcześniejszych poziomów Israeli Krav Maga skoro jest to sytem tak bardzo różny od 'populanej" krav maga-która jest jakoby pełna błędów i niedoskonałości?!
Udowodnione kłamstwa Jarka Kaminskiego stawiają jego kolegę -histeryka Grota (który powinien się leczyć jak słusznie sugerował Kosiar)w świetle matactw i manipulacji jakie na tym tym forum próbują serwować poplecznicy K.Sawickiego.

A jeśli wymienieni na stronie Sawickiego instruktorzy mają uprawnienia do prowadzenia treningów Israeli Krav Maga w Polsce to jakie przechodzili szkolenia w tym systemie,jak długo te szkolenia trwały,jakie maja stopnie (pasy) w Israeli Krav Maga?Warto o to ich zapytać ,a także zapytać o tosamego K.Sawickiego skoro ich rekomenduje na swojej stronie określając ,że "ośrodki" wymienionych instruktorów posiadają "licencje"
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
pytanie tylko czemu Jarek Kaminski kłamie w tak głupi i bezczelny sposób?
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Czy Kamiński kłamię? Pozostawmy to innym, a przede wszystkim prawnikom.
Wydaje mi sie iz oni powinni wypowiadać sie na ten temat, czy ktoś może czy tez nie może używać loga.
Pewne jest, iż K. Sawicki używa loga Izraelskiego Stowarzyszenia, które założył Imi obecnie jedynego zarejestrowanego w Izraelu.
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Co do Instruktorów borys-wodzu skontaktuj się z K. Sawickim lub ze Stowarzyszeniem w Izraelu, podaje jeszcze raz link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Podałem wcześniej, ale chyba wybiórczo czytasz. :) :)
Ale pewnie i tak jest to dla ciebie za trudne. Więc może (i tu poddam ci pomysł) przyjedź na seminarium organizowane przez K.Sawickiego tam będziesz miał możliwość sprawdzenia umiejętności Instruktorów.
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
A czy pan Sawicki jest prawnikiem?..............bo wypowiada się że on może używać loga a inni nie.
Coraz więcej osób z którymi rozmawiam wypowiada się ,że ta cała historia z Izraeli krav maga jest grubymi nićmi szyta i nieźle manipulowana.A odnosnie tego czemu Jarek Kaminski kłamał pisząc ,że Douieb już loga nie uzywa- bo robił to jakoby nielegalnie -to może być tak ,że Jarek Kaminski nie sądził ,że ktoś sprawdzi prawdziwość tego co napisał...może pan Sawicki również liczył na to ,że nikt nie będzie sprawdzał prawdziwości tego on pisze? ...i tego wszystkiego o zostało tutaj do tej pory przedstawione...bo jak się okazuje pytania Karolaka są bardzo konkretne i wygląda na to ,że dość kłopotliwe dla osób związanych z panem Sawickim......i które (jak mozna bylo się przekonać) posługują się kłamstwami aby w niekorzystnym swietle przedstawiać SKMP
  • 0

budo_kajtek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
A jesli instruktorzy reklamowani na stronie pana Sawickiego mają uprawnienia do prowadzenia treningów Izraeli krav maga to jak długo trenowali ten system i kto ich uczył oraz jakie mają uprawnienia i przez kogo im nadane?...
  • 0

budo_iskierka1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
witam,
czytam i czytam ten wątek i mam pewne przemyślenia, oczywiście prawnikiem nie jestem więc co do leglności czy tez nie legalności używania loga nie zamierzam sie wypowiadać, nie chce się również wypowiadać co do umiejętności różnych instruktorów bo jestem w tym temacie za "maluczka" ale zainteresował mnie fakt posiadania oficjalnych uprawnień jakie wydaje mi się powinien posiadać instruktor tzn. nie mam na myśli uprawnień do prowadzenia treningów Izraeli Krav Maga bo podkreślam jeszcze raz nie wnikam w to. Chodzi mi raczej o fakt posiadania jakiś uprawnień czy też certyfikatów nadawanych przez polskie instytucje rządowe, świadczących o zdolności danego instruktora do prowadzenia zajęć z grupą ludzi. Wiem, że takie uprawniania nadaje np. MEN jest to - instruktor sportu a w przypadku samoobrony to chyba raczej instruktor rekreacji ruchowej specjalność samoobrana.
Chciałabym zostać dobrze zrozumiana jak nikomu nie imputuję, że posiada czy też nie posiada takich uprawnień bo takiej wiedzy też nie posiadam. Chodzi mi raczej o zwiększenia świadomości ludzi, którzy ćwiczą w różnych miejscach pod okiem różnych prowadzących. Czasem warto się nad tym zastanowić, zapytać, sprawdzić zwłaszcza wtedy gdy na trening posyłamy własne dzieci albo sami uczesniczymy w takich trenigach a nie mamy juz 20 lat (im jesteśmy starsi tym kości trudniej sie zrastaja)
p.s. jeśli by ktoś chciał to mogę poszukać telefonu do jakiegoś kolesia u którego można takie rzeczy sprawdzić, proszę pisać na priv
pozdrawiam i życzę dalszej udanej i owocnej dyskusji
  • 0

budo_matador
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
ciekawe ze jak sie pojawia kontrowersja w temacie pana K.Sawickiego to zawsze pojawi się ktos(Iskierka na przyklad) kto będzie staral się zmienić "delikatne" temat i odwrócic uwagę forumowiczów od głównego tematu jakim jest Krzysztof Sawicki i cała ta afera z Israeli Krav maga :?
  • 0

budo_grot
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Następny inteligentny kajtek
Wy się chyba nigdy nie nauczycie, cztery posty wcześniej o tym pisałem :twisted: :twisted:
Sawicki i jego cała kadra maja nadane uprawnienia przez Izraelskie Stowarzyszenie Krav Maga (Jedyne w Izraelu i założone przez Imiego)
Uprawnienia Instruktorskie wystawione przez Izraelskie Stowarzyszenie Krav Maga swojego czasu zdobyli Eyal i Douieb.
Pytanie, kto wystawił, jeśli wystawił uprawnienia instruktorskie T. Adamczykowi
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

Następny inteligentny kajtek
Wy się chyba nigdy nie nauczycie, cztery posty wcześniej o tym pisałem :twisted: :twisted:
Sawicki i jego cała kadra maja nadane uprawnienia przez Izraelskie Stowarzyszenie Krav Maga (Jedyne w Izraelu i założone przez Imiego)
Uprawnienia Instruktorskie wystawione przez Izraelskie Stowarzyszenie Krav Maga swojego czasu zdobyli Eyal i Douieb.
Pytanie, kto wystawił, jeśli wystawił uprawnienia instruktorskie T. Adamczykowi

WSZYSCY zdobyli w tej organizacji uprawnienia z rąk Lichtenfelda......ponieważ Lichtenfeld założył tą oraganizaję jako pierwszą skupiającą instruktorów z Izraela,a potem dał błogosławieństwo niektórym z nich do propagowania Krav Maga w różnych rejonach świata(patrz tabela na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] teraz Grot-mały manipulatorku:) oskarż R.Douieba o kłamstwa.....
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
...tabela [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
jako
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
jakos krzykacze-klakierzy pana Sawickiego po ujawnieniu ich klamstw i naciagactwa nie przejawiaja juz takiej pasji nachalnego promowania Israeli Krav Magi :D ....a moze w porozumieniu ze swoim Szefem obmyslaja kolejna strategie balamucenia ludzi :D
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Wszedlem chyba 3 raz w zyciu na forum o combacie i jejuuu co tu sie dzieje.Po cholere tyle klotni?
Ja cwiczylem prawie 2 lata kravke u sawickiego i moge tylko powiedziec ze jesli chodzi o wiedze i sposob treningow jest zajebiscie. Nie znam go, mam centralnie gdzies czy uczyl mnie krav magi izraelskiej, czy przez niego wymyslonej, czy kto tam wie czego. Bylo duzo elemntow bjj, byly treningi techniczne w stojce, byl plan trneingowy (silowe, kondycyjne itp), byly cwiczenia "na psyche".Mozna sie nauczyc naprawde naprawde mega duzo.
Borys-wodzu co ty pierdolisz he?
przejdz sie do sekcji i powiedz ze sa krzykaczami. Niektorzy goscie z sekcji kravki, trenujacy tylko kravke, maja niesamowite umiejetnosci. troche pokory....

Edit: po co czepiac sie nazwy? chyba liczy sie wiedza przekazywana na treningach no nie?
  • 0

budo_looki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Borys-wodzu poraz kolejny widze link do ulubionego drzewka :) )
Ale jakbys przeczytal co tam jest napisane (ktokolwiek dzewko robil ... ale jak na stronie RD to chyba bezstronne) .... łatwo zauważyć (dla kogos z podstawowym angielskim) że:

Imi założył IKMA (Taaak twoje znienawidzone Israeli Krav Maga)

i nizej portrety kilku fajnych panów i podpisy z których jasno wynika że :

Eli zakłada KAMI
Richard formuje FEKM
Eyal OPUSZCZA IKMA i zaklada IKMF
Daren zaklada KMAA
a Haim przejmuje po Imim prezydenture w IKMA


Krzysztof zaś dostaje glejt od Haima na reprezentowanie IKMA w Polsce
czego już nie ma na wykresiku

Dlatego tez każdy logicznie rozumiejący, podpierajac się proponowanym przez Ciebie drzewkiem zrozumie że Sawicki reprezentuje PIERWSZĄ i JEDYNĄ zalożoną przez Imiego organizacje propagującą israelski system walki wrecz w bliskim kontakcie.

Pozostali panowie propagują swoje wizje izraelskiego systemu wręcz w blizkim kontakcie opierając sie na tym co wynieśli ze swoich treningów w IKMA, oraz dokładając swoje własne doświadczenia


i to by bylo na tyle :)
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
HEJ Swistaku! a jak myslisz skad Sawicki znal taka "duza ilosc elementow BJJ"? SKAD CZERPAL WIEDZE O TECHNIKACH BJJ?! ...czyzby dummy czarny pas israeli km uczestniczyl w jakims z seminariow z trenerami brazylijskimi bjj? :lol: ...czymoze trenowal w ktorejs z sekcji u polskich instruktorow? :D a moze w km od zawsze byly techniki bjj? :D
Looki.....nie mam nic do israeli krav maga.....jest produkt to do sprzedazy jak kazdy inny i Sawicki chce na nim zarobic....to normalne.....wszak mamy wolny rynek ,ale nie lubie jak sie niezorientowanym ludziom pluje w twarz manipulatorstwem,naciagactwem i zwyklym klamstwem (jak to jasno juz zostalo dowiedzione) i mowi sie im ze to deszcz pada.
p.s.
popraw ortografie :D
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki

HEJ Swistaku! a jak myslisz skad Sawicki znal taka "duza ilosc elementow BJJ"? SKAD CZERPAL WIEDZE O TECHNIKACH BJJ?! ...czyzby dummy czarny pas israeli km uczestniczyl w jakims z seminariow z trenerami brazylijskimi bjj? :lol: ...czymoze trenowal w ktorejs z sekcji u polskich instruktorow? :D a moze w km od zawsze byly techniki bjj? :D


A co za róznica? Co złego w tym, że ktoś uczy się od innych? Zwłaszcza od specjalistów w danej dziedzinie?

Looki.....nie mam nic do israeli krav maga.....jest produkt to do sprzedazy jak kazdy inny i Sawicki chce na nim zarobic....to normalne.....wszak mamy wolny rynek ,ale nie lubie jak sie niezorientowanym ludziom pluje w twarz manipulatorstwem,naciagactwem i zwyklym klamstwem (jak to jasno juz zostalo dowiedzione) i mowi sie im ze to deszcz pada.


z ciekawości - na wszystkie strony www (uprośćmy, o MA) tak wchodzisz w poszukiwaniu klamstw i propagandy, czy tylko na tę jedną...?
  • 0

budo_borys-wodzu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Krzysztof Sawicki
Anjin....je
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024