Skocz do zawartości


Zdjęcie

HORNET - kto zna?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

HORNET - kto zna?
Zobaczylem To wczoraj. Wygladalo jak skrzyzowanie OSY i TRENERA. Dokladniej to tak jak OSA ale z dluga klinga. Byly dwie sztuki: srebrny i czarny. Przez szybke wydawalo sie, ze czarny jest krotszy i smuklejszy ale miarki w oczach nie mam a wzrok mam kiepski. Mysle, ze producentem jest Sanitas lecz ta firma chyba nie posiada zadnej strony WWW, ewentualnie ja nie moge jej znalezc. Na stronie Gerlacha nic nie pisza o tym nozu. Czy ktos cos wie?
Tatoine - wymysl cos! Ceny nozy roznia sie o 5PLN i obie sa nieco ponad 100. Chyba zaraz zadzwonie do jakiegos sklepu i spytam ale w tym, o ktorym mysle nigdy takiego noza nie widzialem, choc maja tam Gerlachy/Sanitasy w ciaglej sprzedazy.
  • 0

budo_lo-han
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?
Hehe, mysle sobie ze jak Hornet to oczywiscie MOD i czytam ze to skrzyzowanie Osy i trenera.. 8O
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?

Hehe, mysle sobie ze jak Hornet to oczywiscie MOD i czytam ze to skrzyzowanie Osy i trenera.. 8O


Ja miałem to samo. Nie sądzę jednak aby za wyjątkiem nazwy miały jakąś dodatkową wspólną cechę :)

Jacu$: Dobrze, zadzwonię jutro do Sanitasu i popytam co i jak. Miałem gdzieś płytę ze zdjęciami noży tej firmy, tylko gdzie?
Tematu noża vortalowego omawiać jednak chyba nie będę, bo zaraz zapytają: ile sztuk, na kiedy, jakie zmiany? I co im odpowiem :?:
Tatoine
  • 0

budo_shakal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?

Tematu noża vortalowego omawiać jednak chyba nie będę, bo zaraz zapytają: ile sztuk, na kiedy, jakie zmiany? I co im odpowiem :?:
Tatoine


..to zacząłeś już wstępnie gadać ???..no, no...uchyl rąbka :wink:
choć powiem szczerze, że z dwojga złego :) wolałbym horneta niż osę...
pozdr,
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?
Hornet to dla mnie przerośnięta OSA. No chyba że pujdziemy w drugą stronę OSA to Hornet cub :)
Jak znalazłem uzasadnienie dla kupna OSA dla Horneta było by mi trudno.
Męczymy Sanitasa to może ktoś ma jakieś opinie o nożu zdaje się Moskit mu było. Czasami mam takie patriotycze pobutki by nabyć coś rodzimego i nie mogę zrozumieć dlaczego mi się nie udaje. Czy ktoś wie dlaczego Sanitas robi taki oplot. Może po to by łatwo go zdjąć i ........
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?
Jedynego Horneta jakiego znam to MOD Hornet, ale to nie ta półka a byłoby o czym pogadać :)
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?
Tatoine, nie zapomnij czegos sie dowiedziec o tym nozu i napisz wszystko, co Ci powiedza (jak cos niecenzuralnego to zrob piiip).
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?
Nic nie powiedzieli, bo się nie dodzwoniłem :(
Spróbuję w poniedziałek
Tatoine
  • 0

budo_jacu$
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?
@Tatoine:

Wlasnie od minuty mamy poniedzialek (ale tydzien pozniej!) wiec lap za sluchawke i krec do chlopakow z Sanitasa.

Dziekuje za odp. na moj e-mail.

Pozdrawiam,
  • 0

budo_tatoine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 365 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: HORNET - kto zna?
Ta sprawa dyskutowana jest na Vortalu w temacie "Nóż BUDO - Magia Stali".
No właśnie - "dyskutowana", decyzji ciągle brak i dlatego świadomie jeszcze nie zadzwoniłem.
Tatoine
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024