Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duży Format w GW 29.09.03


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

budo_overlord
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
tzn może i macie racje, ale ja jestem w na tyle dogodnej sytuacji, że nasi (chodzi o dresy oczywiscie) swoich nie bija (poważnie, jeszcze sie z tym nie spotkałem)

ok pozdrowienia i szacunek 3majcie się
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
nie skumalem zbyt gdzie lezy problem w zapisaniu 1505?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
nie no bez przesady zeby 1505 nie umiec zapisc :|
w malych miastach nie tyle wszyscy sie znaja co jest duze prawdopodobienstwo ze spotkasz tego goscia jutro na ulicy :|
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03

he he dane osobowe.... mnie za to chcieli na 48:)
mam numer mieszkania tysiąc pięćset pięć...
he he każ pale to zapisać cyframi:)
wiecie ze na 4 zaden nie umiał. moi qmple to juz sie smieją jak tylko usłyszą ze policja sie mnie chce o to spytac.
ostatnio mi nawet gamonia szkoda było, az czerwony sie zrobił. powiedziałem zeby sie nie martwił, że ja tez nie umiem tego zapisac:)


Twoja wypowiedź świadczy o twojej inteligencji i inteligencji twoich kolegów.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Swoja droga, zeby zawodowo pracowac w sluzbach mundurowych trzeba miec zdana mature. Tak jest?
Wiec ja mam i wiem, ze nie takie rzeczy jak 1505 sa tam z matematyki, ale tez : - logarytmy i funkcja logaytmiczna
- ciagi
- geometria analityczna
- kombinatoryka
- analiza matematyczna
- logika
i inne.

Ty masz mature? A koledzy? Jak nie, to nie smiej sie z kogos kto ma, bo to bardzo nie ladnie swiadczy i moze byc odebrane jako przejaw kompleksu nizszosci, a tak mam nadzieje nie jest.

Pozdrawiam wszystkich
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
szczerze to mi sie wydaje ze badboy klamie albo uslyszal plotke :]
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03

czytaja ten artykół z Gazety Wyborczej doszedłem do wisku że dobrzeże mieszkam w Słupsku na ulicy na ktorej jest w miare spokojnie.

Hmm, a ja myślałem, że tam kiedyś rozruchy były, jak policjant zabił kibica w zadymie. A Ty mówisz, że spokojne miasto. Pewnie też się przyzwyczaiłeś :wink:
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Policjant to, policjant tamto... Zamiast kurwa wciąż na nich narzekać powinniście być im wdzięczni, że chronią wasze świętobliwe dupy. Ciągle słychać głosy: ja dostałem 3 razy wpierdol jak żyję XX lat, gdzie oni wtedy byli? pewnie zakładali blokady na koła. Bądźcie pewni że gdyby nie ONI to dastawaliyśmy wszyscy 3 razy w ciągu godziny, a nie całego życia. A wy łykacie wszystko co wam TV powie. Zamiast ciągłego psioczenia może podyskutujemy jak można by rozwiązać problem młodzieżowch band na naszych osiedlach? Wtedy czas poświęcony na BUDO zostanie wykorzystany do uśiwadomienia sobie co można by zrobić - może któryś z nas dostanie się na taki stołek, że będzie mógł coś zmienić dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Powymieniamy doświadczenia, pokłócimy się, ale po czasie dojdziemy do konstruktywnych wniosków - wtedy będzie z tego jakiś pożytek. Słucham waszych propozycji, póżniej ja dorzucę swoje.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Gilotyna pewnie ze Policja jest potrzebna tylko swiat jest zbudowany tak ze gdy potrzeba to nie ma,a gdy nie trzeba to jest,ale na to sie nic nie poradzi,ja nie mam nic do Policji,ale czasem sie trafi złosliwi kutas,ktory czuje sie jak Bóg bo ma na sobie mundur.
A co do band na osiedlach,to nie da sie zrobic zupelnie nic,chyba ze na kazdym blokowisku znajdzie sie garstka ludzi ktora na własna ręke bedzie pilnowała porządku będąca poza prawem,jak narazie widze tylko takie rozwiązanie.
A co do polskich reali...
Realia nie maja znaczenia bo USA to kraj najbogatszy na całym swiecie a przestepczosc tam i tak jest wieksza niz u nas,i takie gadanie ze u nas jest zle bo w kraju bida tez jest bezsensu.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
ale ja jestem wdzieczny dobrze pracujacym policjantom, podobnie jak lekarzom, murarzom, piekarzom, strazakom i wszystkim tym ktorzy wspolnymi silami, ciezka praca tworza spoleczenstwo mniejszego lub wiekszego szczescia i dobrobytu. generalnie to moje haslo na codzien to "pokoj ludziom dobrej woli". nie ma tu co policjantow ani stawiac przed te grupe i ich cholubic, ani miec do nich pretensje za to ze istnieja. obie te postawy sa nielogiczne.
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Większośc policjantów robi to co do nich nalezy. Sa oddani swojej pracy. Czestokroc to nieudolne prawo lub wymiar sprawiedliwosci po prostu wiaze im rece. W kazdym zawodzie znajdzie sie ktos kto sobie olewa to co robi. I w policji pewnie tez tacy sa ( łapowkarze itd) ale nie ma co uogolniac. Za to co zarabiaja to i tak ich podziwiam ze potrafia sie narazac aby chronic innych.
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03

he he dane osobowe.... mnie za to chcieli na 48:)
mam numer mieszkania tysiąc pięćset pięć...
he he każ pale to zapisać cyframi:)
wiecie ze na 4 zaden nie umiał. moi qmple to juz sie smieją jak tylko usłyszą ze policja sie mnie chce o to spytac.
ostatnio mi nawet gamonia szkoda było, az czerwony sie zrobił. powiedziałem zeby sie nie martwił, że ja tez nie umiem tego zapisac:)


Pomysl parokrotnie zanim cos napiszesz lub powiesz. To naprawde pomaga. :-)
  • 0

budo_badboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
dziekuje wiec wszystkim za ocenienie mnie.
sądze ze wiem co nieco o policji, ale nie o niej jako o instytucji jako takiej.

dwa przypadki przy swiadkach.
legionowo potem przy feminie.
nie smieje sie tu z policji, gdzy jak juz kiedys pisałem szanuje ich i jestem po ich stronie.
smieje sie z człowieka ktory miał problemy z zapisaniem tych 4 cyferek.
to czyt mam mature czy nie chyba nie ejstw tym przypadku wazne, nadal sie ucze i bynajmniej nie w zawodówkach i technikach. wiem co wchodzi w skłąd szkolen policji i wiem jak wyglądają wrzeczywstosci w jednym z czołowych osrodków.
szkoda panowie ze tak was uraziłem, gdyz nie to miałem na celu.
anie nie upokarzałem władzy, ani nie próbowałem udowodnic ze kazdy policjant to debil.
nie mysle tak i nie napisałem tak.
chyba ze moi humaniscie powiedzą mi ze gdzeis tak napisałem???
domyslam sie ze nadal jestem dla was debil, ale trudno.
fakt jest faktem podałem smieszną sytuacje i oczekiwałem jedynie usmiechnięcia sie pod nosem, z głupiego przypadku..ale coz.
widac wszytko moze byc prowokacją....co nie? licze na odpowiedz
  • 0

budo_tauro1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Zamiast ciągłego psioczenia może podyskutujemy jak można by rozwiązać problem młodzieżowch band na naszych osiedlach?

moje propozycje ( rodem z miasta stołecznego):
- zlikwidować straż miejską - ich etaty i pieniadze przeznaczyć dla policji
- zmusić patrole policyjne do chodzenia osiedlowymi uliczkami a nie dookoła osiedli - policja musi reagować szybko - jak człowiek zadzwoni że dresiki chleja i dra mordy po oknem to reakcja musi byc szybka
- i policjantom i ludziom musi sie "chcieć"i obie strony musza zrozumieć , że graja w tej samej drużynie - policjant ma obowiązek być grzecznym dla "normalnego" człowieka - no bo w końcu kto tu komu płaci ?
możnaby tak długo ....
może by tak spróbować doswiadczeń amerykańskich - np. nowy york ?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03

Zamiast ciągłego psioczenia może podyskutujemy jak można by rozwiązać problem młodzieżowch band na naszych osiedlach?

moje propozycje ( rodem z miasta stołecznego):
- zlikwidować straż miejską - ich etaty i pieniadze przeznaczyć dla policji
- zmusić patrole policyjne do chodzenia osiedlowymi uliczkami a nie dookoła osiedli - policja musi reagować szybko - jak człowiek zadzwoni że dresiki chleja i dra mordy po oknem to reakcja musi byc szybka
- i policjantom i ludziom musi sie "chcieć"i obie strony musza zrozumieć , że graja w tej samej drużynie - policjant ma obowiązek być grzecznym dla "normalnego" człowieka - no bo w końcu kto tu komu płaci ?
możnaby tak długo ....
może by tak spróbować doswiadczeń amerykańskich - np. nowy york ?


chlopie marzysz
to jest polska a nie ameryka :)
moze jak wejdziemy do unii to TROSZECZKE sie poprawi
  • 0

budo_tauro1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
czy marzę ? hm... sąjuz miasteczka w polsce , gdzie miejscowi szeryfowie zaprowadzili porządek , problem z duzymi miastami - tutaj ludzie sa bardziej anonimowi , nie identyfikują sie ze swoim miejscem zamieszkania .. ale z drugiej strony warszawa przy ny to pipidówek a w ny burmistrz pokazał co moze sprawna i zdecydowana policja - ale powtarzam : wszystkim musi " sie chcieć" i wszyscy policjanci muszą zrozumiec różnice miedzy milicja i policja .... ale - pożyjemy , zobaczymy..
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
[quote name="badboy"]dziekuje wiec wszystkim za ocenienie mnie.
sądze ze wiem co nieco o policji, ale nie o niej jako o instytucji jako takiej.

smieje sie z człowieka ktory miał problemy z zapisaniem tych 4 cyferek.
to czyt mam mature czy nie chyba nie ejstw tym przypadku wazne, nadal sie ucze i bynajmniej nie w zawodówkach i technikach.

Chłopie co ty masz do techników?
Do wielu z nich (m.in. tam gdzie jestem) było i jest sie trudniej dostac niz do połowy liceów wiec bez takich.

Się śmiejecie z policjantów. W sumie moze to i śmieszne, ale nast. razem popros niebieskiego zeby ci pokazał ten papierek - moze tam niema tyle miejsca (np. standardowo jest miejsce na 2 cyferki a oni musza tam umiescic 4 i jest kłopot).
  • 0

budo_ksiaze
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
a moze LvB by podal jakies propozycje jakie ewentualnie mogly by wejsc w zycie on wie o tych sprawach pewnie wiecej niz my
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
Tak po krótce, to:
- więcej etatów,
- weryfikacja całej "góry", w większości przypadków w Policji przełożonymi są ludzie niekompetentni, którzy z każdej prywatnej firmy zostaliby wywaleni na zbity pysk,
- poprawienie sytuacji materialnej Policjantów,
- poprawienie sytuacji materiałowo - sprzętowej,
- nie wystawianie ludzi do roboty "na sztukę" i bez żadnego sensu,
- długo by tak można...
  • 0

budo_tauro1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:w-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Duży Format w GW 29.09.03
- więcej etatów,
bez przesady , trzeba efektywniej wykorzystać to co sie ma

- weryfikacja całej "góry", w większości przypadków w Policji przełożonymi są ludzie niekompetentni, którzy z każdej prywatnej firmy zostaliby wywaleni na zbity pyskna "dole" tez są tacy ...
poprawienie sytuacji materialnej Policjantów
- bo jak nie to nie przestaniecie brać łapówek ?
- poprawienie sytuacji materiałowo - sprzętowejo tak , tu się zgadzam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024