Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

podaj adres na priva to ja Ci wysle

No Samilu podpadłeś :twisted: :evil: :twisted: :wink: Tak pozbawic mnie przyjemnosci przeczołgania uchidesch :wink: :) :lol: 8) Nieładnie :? :splat: Znalazł sie dobry wujek :wink: :) :D :roll: :rofl:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
no dobra Tobie tez wysle :-)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
O nie!!! znowu te nieszczesne video 8O 8O 8O :? :twisted:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepan Szczepan nieszczesny to ty jetses ale ciebie juz nic nie przekona bo po twoich wypowiedzaich wnioskuje ze tylko ty sposrod calego tutejszego grona jestes najlepszy i najbardziej doswiadczony, ale coz takich tez da sie wyprostowac tylko trzeba wiecej czasu posiwecic
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Take, a ja wnioskuje z twojej wypowiedzi ze nie ogladales tego nieszczesnego video :wink:
Take, w aikido nie mozna byc najlepszy!!!


BO NIE MA ZAWODOW :peace: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Widzialem i moim skromnym zdaniem nie jest zly. Zreszta co ma byc w nim zlego przeciez to nie instruktazowy film tylko dokument. Zreszta Sensei tam sie nie wypowiada tylko jego uczniowie itd. Co innego jakby Seagal glosil ze toon wymyslil aikido to rozumie ze wtedy mozna by go krytykowac.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Widzialem i moim skromnym zdaniem nie jest zly. .

Rozumiem.
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Widzialem i moim skromnym zdaniem nie jest zly.

Czy ktoś twierdzi, że on jest zły? :twisted: :roll: Sam widziałem jak przeprowadzał staruszkę przez jezdnię, a dziecku dał lizaka. :lol: Toż to wzór dobroci.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Widzialem i moim skromnym zdaniem nie jest zly.

Czy ktoś twierdzi, że on jest zły? :twisted: :roll: Sam widziałem jak przeprowadzał staruszkę przez jezdnię, a dziecku dał lizaka. :lol: Toż to wzór dobroci.

No Prorock :? ja nie widziałem, abys sie do tego dzielnego samarytanina wyrywał na Karowej po lizaka :P :wink: 8) A moze cos mi umkneło :?: :) :lol: :wink:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Na specjalne zyczenie wielbicieli Stefa i głównego fana w osobie Szczepana umieszczam zdajtko naszego herosa w wersji tybetanskiej :P :) 8) (na zdjęciu z senseiem Isoyama).
Troche to dziwne ze nie tylko wygłodzone wielkiego świata Polaczki chca sie fotografować z przebrzmiała (wg Szczepana) gwiazda kina :) :) :P .
W tym kontekście zupełnie inaczej mozna spojrzec na motto w mym podpisie :P 8) :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Jakie jebitne buciki :]
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ja mam pytanie do łabędzia. Obejrzałem galerie zdjęć ze Stefem (trening na Karowej) i zwróciłem uwagę na jedno. Chodzi o te w którym Stef twierdzi, że aikido nie polega na łapaniu za ręce. Co to znaczy? Czy Stef pokazywał obrone tylko przed uderzeniami? Jak rozumieć ten podpis pod zdjęciem?
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Ja mam pytanie do łabędzia. Obejrzałem galerie zdjęć ze Stefem (trening na Karowej) i zwróciłem uwagę na jedno. Chodzi o te w którym Stef twierdzi, że aikido nie polega na łapaniu za ręce. Co to znaczy? Czy Stef pokazywał obrone tylko przed uderzeniami? Jak rozumieć ten podpis pod zdjęciem?

Rozumiec bardzo prosto i dosłownie :P :) Aikido nie polega na lapaniu za rece, a chwyt - jeśli juz i jesli w ogóle :roll: - to przygotowanie z reguły do innego ataku (uderzenia, rzutu, co sobie wymysli atakujacy) :? Po to ćwiczymy jednak ataki chwytane, ze trajektorie i zasady wycwiczone w uchwytach typu katate tori mozna transferowac na obrone przed tsuki ( nie kazdym of course, ale zawsze :wink: :) )
To zadne odkrycie Stefa - to samo twierdzi np. sensei Nishio, posiadacz obok aikido takze wysokich stopni mistrzowskich w karate i iaido a wiec jak by nie bylo autorytet. poklon :peace:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ogolnie ciezko jest zlapac reke przeciwnika jesli jest szybki oczywiscie,dlatego przydaje sie cos takiego jak zbijanie a lapac reke i zakladac dzwignie mozna dopiero po zadaniu dobrego atemi ,rzucie , wycieciu przeciwnika.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Dlatego nie łapie się ręki, tylko łokieć, teoretycznie z geometrii powinien byc dwa razy wolniejszy ;)
  • 0

budo_piotrek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
:idea: nawet więcej niż dwa razy
oczywiście zakładając, że gość ma w tym łokciu staw :)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ogolnie rzecz bioracciezko jest przechwycic reke dobremu zawodnikowi ale trzeba i tak nad szybkoscia wlasnych rak pracowac
  • 0

budo_paweł b.
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Ja mam jeszcze jedno pytanie w sprawie tych zdjęć. Otóż pod jednym z nich jest podpis, że nie tak łatwo trafić Stefana. Wcześniej napisano, że preferuje pozycję boczną. Naprawdę ani razu nie został trafiony :?: Ciężko jest zejść tenkanem z lini ataku uke, gdy ten szybko cofa ręke.
Czy Stefan jest tak szybki jak na filmach :?: Jak wytrenować tę szybkość :?:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Hhehe z tego co slyszalem od ludzi ktorzy byli na stazach z Shihanem Seagalem mowili ze jest szybki jeden koles mowil ze Seagal powiedzial do niego" Uderz mnie najmocnije i najszybciej jak potrafisz" ten go zaatakowla a Seagal niby lekko sie wkurzyl i powiedzial lepiej sie postaraj z calych sil bo sie wkurze czy cos takiego no to koles jeszcze raz go zaatakowal tym razem z calej pary i najszybciej jak umial powiedzial ze nawet nieiwedzial co sie stalo pamietam tylko atak a pozniej jak lezal na ziemi :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

to koles jeszcze raz go zaatakowal tym razem z calej pary i najszybciej jak umial powiedzial ze nawet nieiwedzial co sie stalo pamietam tylko atak a pozniej jak lezal na ziemi

Kto :?: Stefanowi tak sklepali maskę, ze nie wiedzial co sie dzieje :?: 8O :shocked!: przestraszony A ja go miałem za kozaka :? :wink: 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024