Skocz do zawartości


Zdjęcie

Doradzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

kryss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:29
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :42
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Doradzenie
Witam. Mam pewne pytanie wiem ze nieda sie odp na nie konkretnie bo zawsze duzo zalezy od organizmu. Więc tak zaczołem chodzic na siłownie jakiś rok temu, cwiczylem jakies 5 miesiecy bez zadnych odzywek jedynie dieta itp itd. przyrosty były ale nie wielkie. I w sumie kumpel polecil mi Trenadrol teraz juz wiem co to jest dokladnie:D jednak jak sie za niego brałem to nie mialem za bardzo pojecia mowil ze bardzo dobry jest. Kupilem go przez allegro wiec myslalem ze to jakas dobra odzywka. no i fakt pomogl mi przytelm sporo na nim jaies 8kg z tego co czytalem ludzie po 5-6kg tyja. obwody poszly znaczenie itd jestem juz 5 miesecy po trenadrolu o spadlo mi jakikes 2-3kg pol centa z reki i w sumie to wszytko czyli naprawde sporo zostalo, Jednak przyjmujac juz jakies anaboli PH czy inne tracimy swoj naturalny potencjal do przyrostow prawda? Moje pytanie czy po uzyciu tego srodka juz musze brac takie rzeczy zeby spodziewac sie przyrostow? ja narazie ciagle stoje w miejscu:/
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzenie
Siema, napisałeś ze chodziłes na siłownie 5 miesiecy bez suplementow tylko dieta ( może dieta była słaba ) i miałeś przyrosty ale nie wielkie.
Zrobiłeś cykl na mocnym PH TRN i zaraz przyrosty sie poprawiły ( miałeś odblokowanie :unsure: )
Teraz jestes po cyklu na hormonach i nie masz przyrostow a masz dobrą diete i suplementacje ;)
Pierwsze przyrostu ma cyklu zawsze są dobre a pózniej idzie już ciężko.
Bez dopingu bardzo trudno się buduje mase a z dopingiem jeszcze trudniej, więdza to tylko Ci którzy sie w to bawią.
Twój organizm aby się rozrastać potrzebuje ciągłej diety/większego spożycia kalorii / suplementów / dobrego treningu / wypoczynku, nic nie dostaniesz za darmo.
Pzdr

kryss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:29
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :42
  • Pas [cm]:84
  • Wyciskanie [kg]:130
  • Waga [kg]:88

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzenie
Dzieki za wypowiedz. własnie ze nie mialem odbloku co powino skutkowac wikszymi spadkami prawda? po trenadrolu mialem tylko Odzywke Shock Therapy. Oglnie rozumie ze mase ciala buduje sie trudno bez dopingu tylko chodzi mi o to ze nie chcial juz bym brac dopingu i czy nie zmniejszylem sobie tym trenadrolem szans na uzyskanie efektow na Sucho?
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Doradzenie
Bez odblokowania są duze spadki przez dłuższy czas odbudowywania naszej gospodarki hormonalnej.
Teraz robiąc drugi cykl na TRN to nie miałbyś takich samych dobrych efektow.
Napisz w dziale suplementy o rozpiske cyklu na mase ( objaśnij ze jestes po cyklu na TRN i chcesz dalej budować mase na sucho )
Pzdr



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024