Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odżywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Odżywki
Bylem u lekaza na badaniach i przy okazji gadalem z nim o silowni itp... potm rozmowa poszla na odzywki i doktorek mi powiedzial ze w sklepach sportowych lepiej ich nie kupowac... dlaczego? dlatego ze wczesniej produkt ten byl w hurtowni potem w jakims innym magazynie a na koniec trafil do sklepu lekarz powiedziola mi ze w ktoryms z etapow bardzo zcesto do bialka daja sterydy! po to zeby dawaly lepszy efekt idt. wiec uwazajcie najlepiej kupowac w aptekach... to jest to co uslyszalem od doktorka
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
he he dobre sobie pierdoły i tyle :) !!! a co do aptek to może tak odrazu z taśmy produkcyjnej dostarczają 8O nie leżą w magazynach i u pośredników :?: :!: ta sama droga nie jest to lekarstwo więc leci to wszystko przez tych samych pośredników co do sklepów (choć pewnie wyjątki są i tu i tu)
Ale poproś lekarza by wyjśnił po co sterydy dosypywane są do odżywki?! dla mnie to czysty kosmos!!!
koleś koksy sprzeda z większym zyskiem niż odżywki z tymi koksami
zastanów się! wiesz jak się bierze koksy? po jednej tabletcce na pewno nie urośniesz, musisz zrobić sobie kurację tak z 5 tygodniu... i następną kurację i nastepną.....
olej lekarza gada głupoty
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
To chyba doktor pediatra - taki fachowiec :roll: :lol: Dawno nie słyszałem takich głupot.
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Ta albo ginekolog :) tabletki, hormony, ciąże, itd :)
  • 0

budo_helio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Niektóre odrzywki nawet białkowe poprzez odpowiedni skład mogą (mogły) wywoływać nadmierną syntezę substancji uznawanych za sterydy, lub zamieniać się w organizmie na te substancje. W latach 90 wybuchła afera w której sportowcy zażywający odrzywki białkowe itp. (ćwiczący na czysto) byli dyskwalifikowani za doping. Później się okazało co w.w. Dlatego teraz wyczynowi sportowcy dają wszystko do zbadania przed zarzywaniem.
Zwykły zjadacz chleba nie powinien się takimi bzdetami przejmować i wcinać (bo nawet jak to ilości koksu w organizmie są znikome a zeby ci coś dały musisz sobie zrobić pełną kurację) :D
Doktor pewnie coś gdzieś usłyszała (Radio Maryja) resztę dopowiedziała i rozsiewa plotki :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
"Taak, nie wiem czy słyszeliście -ale do izostara dodają amfetaminy!!!! "

"Do wody mineralnej dodają psychotropów"

:lol:
  • 0

budo_jacatb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Combat kupujemy!!! zrobimy niezły biznes na isostarze :)
już nie wspomnę o wodzie mineralnej :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki

Combat kupujemy!!! zrobimy niezły biznes na isostarze :)
już nie wspomnę o wodzie mineralnej :)


Od razu z 1000 l ....

BTW: znajomy na siłowni ma zawsze ubaw jak goście myślą, że on koksuje i przychodzą mu walić "umoralniające gadki". Coś w stylu: "ooo zobacz jaki ciężar, te koksy nie żyją długo" - "oo na pewno coś bierze", "sterydy szkodzą" hehe :lol:

Albo (o czym już kiedyś pisałem) żartujemy, że bierzemy "cysia" (cyjanek potasu) 3x dziennie i jakie przyrosty :lol:
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
To ja chcial bym sie dowiedziec gdzie te odrzywki sprzedaja :) I ja chce te najbardziej wypelnione koksami, byl by niezly zysk z tego :)
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki
Lekarz dobrze ci poradzil odzywki z aptek najlepsze pros o recepty a przybierzesz jak nigdy
  • 0

martinrekk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Odżywki

Super mnie pokopało ostatnio [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Brałem, żeby w końcu pobić rekord na ławeczce i po trzech tygodniach po intensywnym stosowaniu weszło. W tym sklepie im więcej bierzesz, tym mniej płacisz, bo rabaty ilościowe nabijają. Jednak niskie koszty zakupu to kluczowa sprawa w tym segmencie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024