Skocz do zawartości


Zdjęcie

Busse zdjatka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Busse zdjatka
juz jakis czas temu mialem wsadzic zdjatka zeby mozna bylo nozyki lepiej zobaczyc ale jakos nie bylo czasu :oops:
w zalaczeniu maly neck Assault Shaker (przed zmianami)
Dołączona grafika
i cos wiekszego Active Duty Snake Skin
Dołączona grafika
niestety AS ma pochewke do malej poprawki ale jest lekki i w sam raz na szyje, AD to juz zabawka do pasa albo na szelki, oryginalnie pochewka ze swinki, niestety nie najladniejsza i nie dosc praktyczna jak dla mnie
WojoHunt
  • 0

budo_shakal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse zdjatka
Woju, zdjątka zdjątkami....ale napisz coś więcej (wymiary, stal, ect.)
szczególnie ten pierwszy robi na mnie wrażenie....

pozdr,

można prosić o jakieś linki do busse...:cry:
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse zdjatka
Here You go:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse zdjatka
Mial ktos do czynienia z Assault Shaker'em? Po wielu dyskusjach na forum podchodze dosc sceptycznie do neckow tego typu. Chodzi mi glownie o rekojesc ,na ile pewnie trzyma sie ten noz i czy mozna nim zadawac pchniecia i ciecia bez obawy ze palce poleca na ostrze czy tez noz wypadnie nam z reki? (zakladajac rozne warunki, takie jak wilgotne rece itp.)
  • 0

budo_shakal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse zdjatka
INFI...no racja!....dzięki MindR
  • 0

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse zdjatka
jak na takie malenstwo to chwyt jest dosc pewny, z poczatku trzeba sie troszke przyzwyczaic ale potem jest calkiem fajnie, jak do tego dodac maly oplocik z cienkiego paracordu to robi sie calkiem sympatyczny, jest do tego lekki i jak na razie to moj faworyt neckowy
co do wypadania z reki to zawsze jest taka mozliwosc jesli chwyt nie bedzie wystarczajaco pewny no i nie ma "otworu" jak BearClow
wersja na zdjeciu jest bez pokrycia bo taka miala byc pod oplot, normalnie jest pokryta TFE i lepiej zabezpiecza przed slizgiem :wink:
WojoHunt
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse zdjatka
Mind, tak naprawde, to zaden neck nie zapewnia prawidlowego chwytu co ciec, czy pchniec. Necki z otworem, to troche inna kategoria, ale i one jesli chodzi o ciecie, nie zapewniaja komfortu. Lepiej wiec traktowac je jako nozyki podreczne, i nie nastawiac sie na skutecznosc czegos takiego w walce.
Wojtek
  • 0

budo_wojohunt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Busse zdjatka
generalnie zgodze sie z WAR'em :-) ale ja nie mialbym ochoty zeby ktos mi po facjacie takim AS przejechal nawet jesli chwyt nie jest prawidlowy
moim zdaniem ich plus to wlasnie to ze sa male i podreczne a bronic mozna sie i wykalaczka, zreszta takie male zabawki to typowy ze tak powiem buckup
WojoHunt
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024