Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teleskop


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskop
Słyszałem od gościa w "Safari", że jak baton jest lity - bez twardego zakończenia to legalny... Nie wiem - w każdym razie taki sprzęt można legalnie kupić - gorzej z używaniem :wink: :)
  • 0

budo_end
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskop
To nie pozotaje nic jak po uczciwej obornie nie uczciwie zbiec...
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskop
Nieuczciwie zbiec? Człowieku, poczytaj sobie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Uciekać trzeba szybko i się nie pokazywać w tym rejonie przez najbliższe 1-1.5 miesiąca...
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskop
Realia są takie, że nieważneczy napadaleś czy też zostałeś napadnięty , to dla tłumu zły jest ten co po walce stoi. A za uszkodzenie ciała można nieźle beknąć!! :(

Teleskop to super rzeczi na miejscu tech frajerów na górze zakazałbym używania noży a oddał ludziom teleskopy!! :)

Sam używam czasem ale w sytuacji prawdziwego zagrożenia. Teleskop + dobry gaz i nie ma chu*$a na mariole!! :P Walka wygrana!!

Pozdrawiam
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskop

Słyszałem od gościa w "Safari", że jak baton jest lity - bez twardego zakończenia to legalny... Nie wiem - w każdym razie taki sprzęt można legalnie kupić - gorzej z używaniem :wink: :)

lity ale nie twardy ?? z gąbki ?? ;) )
a poza tym nie mozna legalnie kupic batona bez zezwolenia a na sprzedawanie takiego sprzetu wymagana jest koncesja!!! więc jesli gdzies ktos kupuje teleskopa to czyni to nielegalnie jesli podmiot go sprzedający nie ma koncesji na handel tkzw.technika militarna lub policyjną.
na ogół koncesje mają tylko sklepy z bronia i to nie air soft gun ;) .
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskop
Hi Cougar,
Może się mylę, ale mam w wrażenie w że podziemiach Dworca Centralnego w DC oba sklepy z nożami mają też batony na stanie... i nie sądzę by robili problemy przy zakupie, bo sam kiedyś gadałem z jednym ze sprzedawców...
Pozdrawiam
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teleskop

lity ale nie twardy ?? z gąbki ?? ;) )


Hehe "pałek posiadających zakończenie z ciężkiego i twardego materiału lub zawierających wkładki z takiego materiału"

Co to cholera za WKŁADKI? Jak to się zdefiniuje to szybko się określi - co można mieć a co nie.

Wiesz - poza tym to gość tak mówił... :lol:

a poza tym nie mozna legalnie kupic batona bez zezwolenia a na sprzedawanie takiego sprzetu wymagana jest koncesja!!! więc jesli gdzies ktos kupuje teleskopa to czyni to nielegalnie jesli podmiot go sprzedający nie ma koncesji na handel tkzw.technika militarna lub policyjną.
na ogół koncesje mają tylko sklepy z bronia i to nie air soft gun ;) .


To sklep z bronią (gazówki, ostre zdaje się też - no i noże :) ).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024