Skocz do zawartości


Zdjęcie

amatorskie wideoklipy - cz.2.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

amatorskie wideoklipy - cz.2.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sciagnijcie poki siedzi i ocencie
ja bylem nie przychylnie nastawiony ze wzgledu na to ,ze brak tam umiejetnosci walki
rozmowcy uwazaja ( w zdecydowanej wiekszosci) ze umiejetnosci walki na ekranie aktora sa znikome , a liczy sie montaz i operowanie kamera.
Ja uwazam, ze gdyby tak bylo w rzeczywistosci to nie bylby znany na calym swiecie Van Damme , Bruce Lee, Jackie Chan, Jet Li, ale Roman Wilhelmi jako ekspert od filmowej sztuki walki;)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: amatorskie wideoklipy - cz.2.

sciagnijcie poki siedzi i ocencie ja bylem nie przychylnie nastawiony ze wzgledu na to ,ze brak tam umiejetnosci walki

Mafox, nie czepiam sie ale co ty chcesz? Chlopaki moze malo jeszcze potrafia walczyc ale przynajmniej zrekompensowali to efektami i dobrze zrobionym clipem. Pierwszy raz widze kogos kto w tak ciekawy sposob zrobil ujecia walki. Nie mowi ze jestem tym zachwycony ale chlopaki maja u mnie duzego plusa za to ze cos robia w tym kierunku.

rozmowcy uwazaja ( w zdecydowanej wiekszosci) ze umiejetnosci walki na ekranie aktora sa znikome , a liczy sie montaz i operowanie kamera

W dzisiejszych czasach niestety tak juz jest. Prawdziwi mistrzowie walki przechodza powoli do lamusa natomiast ucza sie od nich zwykli aktorzy. Braki w treningu uzupelnia sie efektami komputerowymi i odpowiednim montazem. Poza tym walka w filmie nie zawsze musi wygladac realistycznie

Ja uwazam, ze gdyby tak bylo w rzeczywistosci to nie bylby znany na calym swiecie Van Damme , Bruce Lee, Jackie Chan, Jet Li, ale Roman Wilhelmi jako ekspert od filmowej sztuki walki;)

a myslisz ze oni nie korzystali z trickow i innych bajerow ktore dala im kamera i stol montazowy? Zauwaz ze oni tez robili kiedys podobne rzeczy i nie od razu byli wielkimi. C'mon :wink:
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: amatorskie wideoklipy - cz.2.
no wlasnie absolutnie nie ma byc walka realistyczna na filmie
jak jest to efektownosc duzo na tym traci (z reguly)
chodzilo mi tylko o samo zalozenie, ze mozna zrobic swietny film MA z mizernymi aktorami
tego sie czepiam :)

wg mnie bez montazu i bez efektow specjalnych, a z doskonala choreografia walki i swietnie wyszkolonymi aktorami
wyjda o wiele bardziej efektowne sceny walk niz w przypadku, gdy bedzie film z beznadziejnymi aktorami ( w sensie sprawnosci) , beznadziejna choreografia walki , za to swietny i dopracowany montaz
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: amatorskie wideoklipy - cz.2.
wiem doskonale o co ci chodzi, pofatygowalem sie nawet i przeczytalem twoje wypowiedzi na forum efix. mimo wszystko tego sie juz nie zmieni, ta machina rozkrecila sie juz na calego i co gorsza zapomnieli juz o prawdziwych fajterach. wszystko teraz zmierza ku komercji i uproszczeniom :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024