Skocz do zawartości


Zdjęcie

TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)
Na początek Link do filmu z wiadomościami: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

1) Najlepszy sposób na spam - "wydrukować taki list i .... udać się na policję!!!! Bo spam to przestępstwo (w krajach Unii itp.)!!! :lol: :lol: :lol: 8O "

Z tym, że NIE WSPOMNIANO o prostym fakcie: 95% spamu pochodzi z Korei, Japonii, Azji, USA itp. - więc Unia Europejska nic nie zmieni.

Policja ściga spam - a niech mnie. Już to widzę - zwłaszcza w Polsce!!

Fałszywe adresy itp. A to już w ogóle zostało pominięte...

2) Jak się chronić? "Skonfigurować skrzynkę pocztową, by odrzucała spam": I pokazany ekran łatania serwera WINDOWS 2000 przed robakiem (Code Red) - co dotyczy obsługi serwera, nie usera. I bynajmniej nie spamu!!

3) Co jest spamem? I tam m.in. kalisz demonstruje kilka mało-spamowych przesyłek :lol:

4) Ponadto, jak zwykle, wiele bzdur na temat spamu - właśnie wróciłem z wyjazdu - oglądnąłem wiadomości, a tu takie "rodzynki"!

TVP ROOLEZ i to na każdy temat!!! :lol: :lol:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)

Z tym, że NIE WSPOMNIANO o prostym fakcie: 95% spamu pochodzi z Korei, Japonii, Azji, USA itp. - więc Unia Europejska nic nie zmieni.

tak ale ile przychodzi polskiego spamu tych łancuszków itp LOL!
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)

oglądnąłem wiadomości


No co ty nie mów mi, że oglądasz wiadomości na jedynce :shocked!: :rofl:

Nie dość, że wciskają takie pierdoły ludziom (jak np. ten spam, czy reportarz o walkach w klatkach) to jeszcze są zupełnie kontrolowani przez eseldowców - nigdy ci nie powiedzą, że poparie dla rządu spada, zatajają afery związane z prominentnymi działaczami SLD-owskiej chołoty i nigdy ich nie krytykują ( w przeciwieństwie do polsatu lub TVN). A najbardziej widać to było jak główną informację podali, że Kaczyński źle wypełnił deklarację podatkową - skandal.

Ale pewnie wszystkie inne programy informacyjne ci uciekły więc co zrobić... Sam czasami znajduję się w takiej sytuacji, ale wtedy wole tej cholernej propagandy nie oglądać :evil: . Zresztą po co psuć sobie nerwy słuchając tych debili. Twój post jeszcze bardziej przekonał mnie, że nie warto na nich czasu tracic. :wink:

P.S Ale przynajmnie dzieki tobie jest o czym dyskutować :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)

No co ty nie mów mi, że oglądasz wiadomości na jedynce :shocked!: :rofl:


Od czasu do czasu - owszem. Głównie po to, żeby zobaczyć co za kity znowu wciskają :lol:

Ale co z tego - główne źródło informacji to net :) (ale swoją drogą TVN nie lepszy...)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)
ja czasami jak sie nudze to robie tak: najpierw ogladam o `9 na TVN fakty a potem o 19:30 wiadomosci na tvp 1 i zawsze sie dziwie ze odnosnie jednej rzeczy mowia zupelnie co innego :)
jeszcze mozna poczekac na panorame i informacje na polsacie i znowu uslyszymy jeszcze cos innego :) )
  • 0

budo_gilotyna
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)

Ale co z tego - główne źródło informacji to net :) (ale swoją drogą TVN nie lepszy...)


Czy nie lepszy? nie wiem. Przynajmniej krytykują rząd i ujawniają afery. Ale z drógiej strony muli mnie jak słysze Lisa mówiącego przejętym głosem: kolejne dziecko wypadło przez okno....

Dlatego najlepsze są informacje a polsacie o 18:45.

A co to postu soraty - to 100-procentowa racja. Jendi mówią, że jest tak, a drudzy że zupełnie inaczej -ahhhh sfixować można..... :?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)
najbardziej zetelne informacje podaje rmf-fm w radyjq i na interii (taka jest moja opinia)
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)
Dla mnie najlepsze wiadomosci to flesh na TV4. 8) Przynajmniej w 2 minuty powiedza co maja do przekazania a komentarze trzymaja dla siebie, bo pewnie czasu im na to brakuje :) .

"A taka szkoda". :twisted:
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: TVP ZA wiadomości dzisiaj.... (spam rotfl)
A w ogóle jakakolwiek weryfikacja informacji podawanych przez media - to niestety problem. Nie da się. Kto nie był na miejscu, nie widział, nie brał udziału...

"Doszło do strzelaniny. Poszukiwany został zastrzelony przy próbie ucieczki"...

A naprawdę:

"Za dużo wiedział ten nasz informator - to musieliśmy go rozwalić"
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024