Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wibrująca pięść Brucea Lee


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wibrująca pięść Brucea Lee
Oglądałem teleexpres. Jak było, przedawkował narkotyki czy też jego smierć była spowodowana przedłużonym czasem działania ciosu wibrującej pięści..
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
a jak wyglada ten cios?albo na czym polega czy co? :P moze mi ktos wytlumaczyc? bo jakies wiadomosci ogladalem i powiedzieli ze on jakis tajny czy tajemniczy...nie wiem :P
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Oglądałem teleexpres. Jak było, przedawkował narkotyki czy też jego smierć była spowodowana przedłużonym czasem działania ciosu wibrującej pięści..

ani jedno ani drugie. zabila go tabletka od bolu glowy
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
Ooo, VingDragonie, zaciekawiles mnie - tej wersji jeszcze nie slyszalem. :wink:
  • 0

budo_msj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Obiecana Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Ooo, VingDragonie, zaciekawiles mnie - tej wersji jeszcze nie slyszalem. :wink:


poslizgnal sie na niej i uderzyl glowa w kant krzesla...;) wszyscy znaja ta historie;)
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
to była najgroźniejsza, najbardziej krwiożercza tabletka od bólu głowy na świecie. królik z "monty python i św. graal" to przy niej baranek
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
Bruce poznym popoludniem 20 lipca 1973 roku poczul sie zle z powodu zawrotow i bolu glowy. Zazyl tabletke, ktora tez rzekomo popil alkoholem /podobno nigdy nie pil ???/

Zapadl w spiaczke z ktorej sie juz nigdy nie obudzil.
Sekcja zwlok wykazala obrzek na mozgu spowodowany enzymem zawartym w srodku przeciwbolowym a obrzek ten przyczynil sie do zatoru i co za tym idzie spiaczki.

Oficjalna przyczyna smierci: nieszczesliwy wypadek

PS. wszelkie plotki o ciosie wibrujacej piesci to papka dla naiwnych fanow sztuk walki.
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
tak jak napisał
VingDragon bruce przekręcił sie po tabletce od bólu głowy to prawda a faktem jest tez ze zazywał konopie indyjskie aby zwiększyć wytrzymałość organizmu bo spędzał na planie filmowym po kilkanascie godzin na dobe ,niewiele spał i tak naprawde był na skraju wyczerpania psychicznego i fizycznego a jak poźniej wykazała sekcja zwłok był uczulony na konopie............ szkoda go bo był niesamowitym gościem . widziałem troche kaset z jego pokazami.......
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

...szkoda go bo był niesamowitym gościem... widziałem troche kaset z jego pokazami....

gosciem to on faktycznie niesamowitym byl ale w filmach. co do jego pokazow to mam troche inne zdanie. w latach 70-tych jego pokazy budzily podziw owszem ale ja widzialem kilka ujec z jego treningow i cwiczen. nie bylem juz tak zachwycony :?
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

co do jego pokazow to mam troche inne zdanie. w latach 70-tych jego pokazy budzily podziw owszem ale ja widzialem kilka ujec z jego treningow i cwiczen. nie bylem juz tak zachwycony :?


uuu a to czemu ? wyjaśnij jak możesz .
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
to proste. film to film. mozna w nim zrobic z siebie super herosa i takiego kreowal siebie Bruce. jednak ogladajac jego prywatne treningi i cwiczenia okazywalo sie ze Bruce jest takim samym czlowiekiem jak i my. chodzi mi o to ze np. kopniecia na worku wykonywal niedokladnie, ciosy w worek bez sily i bez balansu ciala, doslownie jak uczen. to samo dotyczy jego cwiczen lepkich rak i technik wykonywanych z chisao z partnerami. byc moze sie myle bo sam cwicze ten styl i znam to 'od poszewki' dlatego nie zrobilo to na mnie wrazenia...
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

doslownie jak uczen. to samo dotyczy jego cwiczen lepkich rak i technik wykonywanych z chisao z partnerami. byc moze sie myle bo sam cwicze ten styl i znam to 'od poszewki' dlatego nie zrobilo to na mnie wrazenia...


hmmm no skoro to ćwiczysz to wiesz o czym mówisz twoja opinia poważnie wstrząsneła moją opinią na temat bruce wprawdzie kiedy widziałem kasety z jego pokazami byłem znacznie młodszy i wogule zielony może dlatego właśnie wydawało mi sie ze to co robił było super i wogule hmmm no dałeś mi do myślenia ale to dobrze :wink:
pozdrawiam
ps. a czy nunchaku na pokazach twoim zdaniem machał gorzej niż w filmie? :)
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

faktem jest tez ze zazywał konopie indyjskie aby zwiększyć wytrzymałość organizmu bo spędzał na planie filmowym po kilkanascie godzin na dobe ,niewiele spał i tak naprawde był na skraju wyczerpania psychicznego i fizycznego a jak poźniej wykazała sekcja zwłok był uczulony na konopie......


OT: ciekawi mnie jak się "zażywa" konopie indyjskie, a przede wszystkim jak to robic żeby za ich pomocą walczyć z sennością :) Mi osobiście chce się po ich "zażywaniu" w kolejnosci intensywności: śmiać, jeść i spać. Pozdrawiam.
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

hmmm no skoro to ćwiczysz to wiesz o czym mówisz twoja opinia poważnie wstrząsneła moją opinią na temat bruce wprawdzie kiedy widziałem kasety z jego pokazami byłem znacznie młodszy i wogule zielony może dlatego właśnie wydawało mi sie ze to co robił było super i wogule hmmm no dałeś mi do myślenia ale to dobrze :wink:

nie bierz sobie tego az tak bardzo do serca. ja tez bylem zafascynowany tak jak ty. zreszta do tej pory jestem fanem Bruce'a ale jedyny film jaki robi na mnie wrazenie to 'Wejscie Smoka' i zaden inny z jego kariery.

ps. a czy nunchaku na pokazach twoim zdaniem machał gorzej niż w filmie? :)

jak mowilem wczesniej w filmie mozna zrobic wszystko. nawet przyspieszyc klatki by machac szybciej. bodajze w filmie 'Droga Smoka' Bruce macha nunchaku w zupelnie naturalny sposob...
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

OT: ciekawi mnie jak się "zażywa" konopie indyjskie, a przede wszystkim jak to robic żeby za ich pomocą walczyć z sennością :) Mi osobiście chce się po ich "zażywaniu" w kolejnosci intensywności: śmiać, jeść i spać. Pozdrawiam.

ludzie różnie reagują a wyjaśnij mi czemu niektórzy po alkocholu robią sie awanturniczy a niektórzy jak ja senni? :)
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
Ja najpierw robie się awanturniczy a potem senny :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

ludzie różnie reagują a wyjaśnij mi czemu niektórzy po alkocholu robią sie awanturniczy a niektórzy jak ja senni? :)


Nigdy nie spotkałem, aby ktoś był pobudzony po "trawie"!! To nie speed, czyli amfa albo coś z rodziny XTC, nie wspominając o koce.

A do co alkoholu- to kwestia DAWKI- po pewnej ilości każdy idzie spać :)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

a faktem jest tez ze zazywał konopie indyjskie aby zwiększyć wytrzymałość organizmu


Znasz osobiście jakiegoś palacza trawy?? Bo ja znam WIELU - trawa nie zwiększa wytrzymałości- raczej zmniejsza (niszczy płuca etc.). Goście "jarający" konopie w trakcie treningu mało nie umarli z wysiłku!!

Skąd masz te informacje :) :roll:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee
Vindragon, jaki styl znasz od podszewki? JKD? JKD nie jest stylem...;)
Bruce byl nauczycilem owczesnych mistrzow swiata w kickboxingu (znaczy zostali mistrzami po treningu z nim) np Lewis, Norris.
widziales jego treningi z jakiego czasu? Jak cwiczyl Wing Chun? To fakt - nic szczegolnego...A widziales moze jego prywatne lekcje z Karem A.Jabarem?
Oczywiscie nie byl superherosem ale byl geniuszem w swoich czasach. Jako pierwszy uzywal ochraniaczy i sparowal full kontakt. Jako jeden z pierwszych wprowadzil cross trening do swojego MA. Moznaby wiele wymieniac...
Skoro nie robi na Tobie wrazenia to moze przejedz sie do dzisiejszych adeptow JKD np Vunaka albo Thorntona (masz przeciez blisko) i posparuj. zobaczymy czy nie zrobia na Tobie wrazenia :twisted:
  • 0

budo_mati wawa
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wibrująca pięść Brucea Lee

Znasz osobiście jakiegoś palacza trawy?? Bo ja znam WIELU - trawa nie zwiększa wytrzymałości- raczej zmniejsza (niszczy płuca etc.). Goście "jarający" konopie w trakcie treningu mało nie umarli z wysiłku!!

Skąd masz te informacje :) :roll:

jakiś czas temu w tv był program poświęcony bruce lee i tam mówili czyżby gadali głupoty?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024