Skocz do zawartości


Zdjęcie

Treningi w lesie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Treningi w lesie
Taaak, ten klimat. Idzie się/biegnie/jedzie do lasu i tam robi się samotny trening wśród drzew. Kiedyś nawet pod dres ubierałem karategi i tak jeździłem sobie poćwiczyć.

A kiedyś jak z kumplem ćwiczyliśmy przed egzaminem, to wystraszyliśmy jakichś rowerzystów. Najpierw podjechali w naszą stronę, potem popatrzyli i zawrócili. Nie ma się co dziwić, dwóch gości w białych ubraniach kopiących się w lesie... :)
  • 0

budo_yoko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
Ostatnio zawedrowalam do innego miasta na wakacje i pilnie poszukiwalam jakiejs sekcji zeby nie rozwalic owego miasta nadmiarem energii ktory ze mnie emitowal. Niestety wszystkie sekcje jakie znalazlam przez internet oraz miejscowa fighterska gazete zawiesily swoja dzialalnosc na okres wakacji. W koncu udalo sie znalezc pare ale oni mieli treningi tylko w lesie... troche nieufna "co to w ogole bedzie???" poszlam na ten trening i zostalam b milo zaskoczona. Fajny klimacik, swieze powietrze, drzewa. Fakt ze przechodzacy ludzie sie troche dziwnie (z oddali) na nas patrzyli- grupka ludzi kopiaca i walaca w drzewa i w siebie nawzajem... Poza tym miekka ziemia i igliwie pod stopami i na koniec zachodzace slonce, krotka medytacja. Zreszta to b mila sekcja i pomyslowa, wlasnie wyjechali na oboz gdzie zjezdzaja na linie z mostu glowa w dol. I znow nic nie ma i trzeba bedzie czegos szukac
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
Trening w plenerze to fajna rzecz. Są jednak pewne mankamenty:
- nierówne podłoże, trzeba uważać przy kopnięciach (zwłaszcza wysokich) bo można sobie zrobić kuku ze stawami
- zmiany pogody, każdy kto miał okazję brnąć w tenisówkach przez błota i kałuże wie o co chodzi...
- buty, w końcu na boso w lesie ćwiczyć jest mało przyjemnie, zaś trening w butach.... Sami wecie że inaczej się wtedy kopie.

Ale ogólnie zalet jest więcej niż wad. Zwłaszcza ten klimat gdy pośród drzew ćwiczysz kata a twoje kiai odbija się echem po lesie :)
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
treningi w lesie fajna sprawa...a ktos z was trenuje lub trenowal w wodzie? czasem widze jakies fotki ludzi kopiacych sie w wodzie robiacych pompki w morzu i takie klimaty...a ładnych pare lat temu ludki z kyokushin jelenia gora robili sobie treningi w wodzie na miejscowym basenie po godzinach zamkniecia i nawet fajnie to wygladalo :)
  • 0

budo_grzegorzg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
Trening na świeżym powietrzu, w lesie - fajna rzecz.

Mój kolega z Modliszki od ostatnich kilku lat swoje treningi robi tylkjo w lesie (świątek, piątek, lato, zima).

Ja mam swoją salę o 50 m od domu więc nie chce mi się jeździć 1/2h do lasu. Ale jak robie obozy dla uczniów to zawsze mamy treningi na dworze (sala to tylko alternatywa, kiedy leje).
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
super sprawa, dlatego obozy w gosoku mi sie zawsze podobaly bo wiekszosc treningow jesli byla taka mozliwosc bylo na dworzu. Bardzo lubie to, pobiegac po lesie, pocwiczyc. Miekkie podloze wiec sie porzucac mozna. I dodatkowe atrakcjie w stylu obijania drzew itp....
  • 0

budo_razorblade
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie

treningi w lesie fajna sprawa...a ktos z was trenuje lub trenowal w wodzie? czasem widze jakies fotki ludzi kopiacych sie w wodzie robiacych pompki w morzu i takie klimaty...a ładnych pare lat temu ludki z kyokushin jelenia gora robili sobie treningi w wodzie na miejscowym basenie po godzinach zamkniecia i nawet fajnie to wygladalo :)

Mieliśmy kiedyś trening w... rzece. Na dodatek było to na wiosnę, kiedy woda nie jest jeszcze szczególnie ciepła. Oczywiście, ćwiczyliśmy w butach i w gi.
Innym razem przeżyłam trening nocny w jeziorze. Pompki i te sprawy. Świetny klimat, niesamowita zabawa. Coś, czego długo się nie zapomina. Oczywiście w gi i butach. Jedynym minusem było to, że następnego dnia był rano problem z suchymi butami i kimonkiem...
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
Hej,
Treningi w lesie fajna rzecz. To z reguły robię sam. Tzn biegne do lasku pocwiczyc. Najczesciej sa to trningi z bronia.
Co się zas tyczy wody. Byłem kiedys na obozie, na którym mielismy jeden trning w wodzie. Do tej pory robi mi się wesoło jak sobie przypomne, podcięcia i kopnięcia. Po godiznie było mi troszeczkę zimno :-)
  • 0

budo_kurt
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skalbmierz, Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
A ja nie mam lasu!!!! :evil: moge se tylko po łace podreptac...ale miło sie oglada wschod słonca na równinach! no i skacze po biednych kretach. :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Treningi w lesie
też często ćwiczymy w lesie, wychodza na wierzch pewne braki techniczne :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024