Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmowanie staży i treningów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Albo decydujesz się zgłębiać daną szkołę pod okiem jej mistrza, ufasz mu, albo nie, zatem wybierz i dostosuj sie do jego warunków i przestań bić pianę

.

Oczywiście moj drogi, nie pytam, nie myślę i nie mam własnego zdania. A jak mój Mistrz mi karzę wydłubać sobie oko, to zrobie to bez wachania :) :) :)

Są staże na których nauczyciel demonstruje i wyjaśnia, są takie na których tylko demonstruje, bądź tylko wyjaśnia, ale są też takie na których ani nic nie zdołasz dostrzec, ani nie zrozumiesz.


I kiedy nie ma na nich kamery to jesteś w stanie "nie zrozumieć" i "nie dostrzec" więcej, tak to oczywiste :lol: :lol: :lol:

Myślę że obecność kamery w dużym stopniu determinuje charakter przekazu, zatem wolę te staże na których jej nie ma.


Ja też tak uważam, bo jak filmują, to ja się strasznie spinam i puchnę, nie mówiąc o prowadzącym, nie ulega wątpliwości, czystość przekazu jest zakłucona :lol: :lol: :lol: Tylko wielki HK był w stanie wytrzymać, tą presje, dlatego mogę go zobaczyć na wideo, ale nie robię tego za czesto, czuję zakłucenia pola energetycznego :lol: :lol: :lol:

Taka sytuacja jednocześnie mobilizuje adeptów do czynnego uczestnictwa w stażach, a nie wyłącznie do oczekiwania na zapis i domową analizę czyjegoś stanu wiedzy i umiejętności.


Też się zgadza, jak koledzy filmują na stażu, to ja już po dwóch technikach myślę o tym co zobaczę na tej kasecie, czy fryzura dobra, czy kimono się ładnie układa, nie mogę się skupić za diabła :lol: :lol: :lol:

"Nie rzuca się pereł przed wieprze", że przytoczę ten wyświechtany przeze mnie cytat. Nikt nie chce się dzielić wiedzą , którą zdobył ciężką pracą i wyrzeczeniami z anonimowym odbiorcą .


Tak prowdzący staż zazwyczaj zna wszystkich osobiście, dodatkowo stosuję się spisywanie z dowodów, aby odbiorca nie był anonimowy :lol: :lol:
Wiedzę trzeba trzymać dla wybrańców, przed innymi sza....tajemnica, obejrzenie treningu aikido przez nie właściwe osoby może mieć kolosalne znaczenie dla losów wszechświata :rofl:

Może Ci się wydawać, że mistrzowie wydając książki czy filmy dzieląc się swoją wiedzą, nic bardziej mylnego,


Wcale tak nie myślę, chodzi wyłącznie o kasę i ściemnianie (dla zmyły pokazują źle) :) :) :)

nic bardziej mylnego, to co stanowi sedno ich sztuki w dalszym ciągu pozostanie tajemmnicą, wyjawianą jedynie w bezpośrednim kontakcie, w relacji nauczyciel uczeń, a nie aktor - widz.


No to kochany nie może być prawda, bo tak by im wisiało, czy kręcisz, czy nie, prawda??? skoro z taśmy i tak nic nie skumasz, to co za problem kręcić???, przemyśl, to jeszcze raz :) :) :)

Jeżeli zadowala Cię papka dla mas to Twoja sprawa, katalogów z filmami nie brakuje ... do dzieła !!!


Czyżbym poczuł to święte oburzenie, które tak kocham na naszym wortalu??? :lol: :lol: :lol:

A teraz poważnie:
Nie jest mi żal że mogę zobaczyć jak prowadzili treningi:
M.Ueshiba, M.Saito, Yamaguchi, K.Tohej, H.Kobayashi, G.Shoda, itd...
Oglądanie ich mistrzostwa jest dla mnie inspirujące, motywujące, etc...
Z przyjemnością potwierdzam lub weryfikuję własne odkrycia. Gdyby mieli takie podejście jak wyżej zaprezentowane, myślę, że sporo byśmy (aikidocy) stracili.

A teraz przykład praktyczny (starałem się znaleść co bliskiego tobie i mnie :lol: ):
Niejaki Benek (popzdrawiam serdecznie), wykorzystał w dyskusji z Jurkiem P (zwanym red.budojo). właśnie zapis wideo (z HK) w celu przeprowadzenia badania i dowodu w pewnej dyskusji merytorycznej, prawda, że ciekawe?

Przykład logiczny:
Skoro jedynie słuszny i czytelny jest przekaz uczeń-mistrz, to robienie wideo nie powinno mi przeszkadzać (z zachowanie wszelkich zasad kultury of course), prawda?I tak z kaset nic nie wyciągne

Dobra na razię wystarczy :)

Liczę na krwawą dyskusję :box:
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów
Tiak ... porównanie niechęci do kręcenia staży i nakazu samookaleczeń jest ... wyborne , ale [quote]Czyżbym poczuł to święte oburzenie, które tak kocham na naszym wortalu??? :lol: :lol: :lol: [/[/quote]

Oburzasz się , że dana szkoła nie funkcjonuje wg zasad, które ty! uważasz za jedynie słuszne, cóż mam Ci zatem powiedzieć? Moje wyjaśnienie miało pomóc ci w zrozumieniu tej decyzji, ale żaden z argumentów nie przełamał twego uporu. Zatem zostań w gniewie i bólu :)




[quote]
I kiedy nie ma na nich kamery to jesteś w stanie "nie zrozumieć" i "nie dostrzec" więcej, tak to oczywiste :lol: :lol: :lol: [/quote]


Kiedyś na kolacji z Kobayashi sensei, tenże wybierając jako pierwszy zamówł danie, o takie samo poprosili również jego uczniowie. Nie umknęło to jego uwadze, więc po jego zjedzeniu zamówił dla siebie wszystkie dania z karty, pozostali zrobili duże oczy ale również poszli jego sladem, było to ponad siły większości z nich ale podołali wyzwaniu. Następnie sensei zamówił na deser lody każdemu w zależności od stopnia.
Była to lekcja, że każdy może zjeść tylko tyle ile może w danym momencie. To zrizumiałe, ze na tej samej lekcji każdy ma inny apetyt, różne możliwości i otrzymuje niekoniecznie tyle samo.






[quote]Tak prowdzący staż zazwyczaj zna wszystkich osobiście, [/quote]

Zapewniam Cie że są staże gdzie tak jest


[quote]Wiedzę trzeba trzymać dla wybrańców, przed innymi sza....[/quote]

Idealisto myślisz , że jest inaczej? powiedz w jakiej dziedzinie? ilu mamy Einsteinów? Albercik obudź sie , czas do szkoły :)

[quote]tajemnica, obejrzenie treningu aikido przez nie właściwe osoby może mieć kolosalne znaczenie dla losów wszechświata :rofl: [/quote]

planujesz zmienić losy wszechświata???to może zmień dyscypline :)


[quote]Wcale tak nie myślę, chodzi wyłącznie o kasę i ściemnianie (dla zmyły pokazują źle) :) :) :) [/quote]
nie znajdziesz w mojej wypowiedzi takich stwierdzeń, ale wyjaśnie, że raczej chodziło mi o to że filmy, książki to ogólne zarysy dobre dla początkujących


[quote]
No to kochany nie może być prawda, bo tak by im wisiało, czy kręcisz, czy nie, prawda??? skoro z taśmy i tak nic nie skumasz, to co za problem kręcić???, przemyśl, to jeszcze raz :) :) :) [/quote]

Podaj mi tytuł choć jednej pozycji która cię olśniła i po której już nie potrzebujesz więcej cwiczyć, bo dowiedziałeś się wszystkiego, a ja udowodnię Ci że jesteś w błędzie!!! w praktyce



[quote]
A teraz poważnie:
Nie jest mi żal że mogę zobaczyć jak prowadzili treningi:[/quote]

a mi jest żal, prysły moje wyobrażenia co do niektórych :D :) :D :)

[quote]Niejaki Benek (popzdrawiam serdecznie), wykorzystał w dyskusji... itd ... prawda, że ciekawe?[/quote]
ciekawe biorąc pod uwagę , z tego co napisał kiedyś zdaje się Jon, z jakim komentarzem pana A to się spotkało :D :) :D

[quote]Przykład logiczny:
Skoro jedynie słuszny i czytelny jest przekaz uczeń-mistrz, to robienie wideo nie powinno mi przeszkadzać [/quote]

Życzę Ci aby starczyło ci wytrwałości w zgłębianiu tej dziedziny, abyś sam mógł ocenić swoje wątpliwości z innej peryspektywy, to przychoedzi z czasem , zapewniam


[quote]Liczę na krwawą dyskusję [/quote]
... nigdy nie oczekuj , a sie nie zawiedziesz :)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Oburzasz się , że dana szkoła nie funkcjonuje wg zasad, które ty! uważasz za jedynie słuszne, cóż mam Ci zatem powiedzieć?


W tym właśnie problem, że nie uważam żadnych zasad za jedynie słuszne :lol: :lol: :lol: i dlatego bez "bólu", "oporu" i "gniewu", calkiem spokojnie jestem w stanie patrzeć na tekie zjawiska, ale jak to mówisz :) ...

to przychoedzi z czasem , zapewniam


Pozdrawiam
i do zobaczenia w Ińsku :D :D :D
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów
Byłem na stażu z Tamurą i on w pewnym momencie grzecznie porosił kameżestów, żeby filmowali z poza maty. W związku z tym, że kameżyści go olali równie grzecznie ich wyprosił. Film ze stażu to pożyteczna rzecz, powinno się filmować pod warunkiem, że kameżyści są ludźmi odpowiedzialnymi, a nie reporterami rodem z Polsatu. Ale jak słusznie zaznaczyłeś wszysko zależy od prowadzącego. Inna sprawa, to zwykły trening. IMHO filmowanie go jest chore. No chyba, że jest wcześniej zaznaczone, że treningu tym, a tym będzie kamera. Wtedy wszyscy będą przygotowani (czyste kimona i te sprawy), a ci co nie mają ochoty nie przychodzą.
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

i dlatego bez "bólu", "oporu" i "gniewu", calkiem spokojnie jestem w stanie patrzeć na tekie zjawiska..


Nie będę ponownie Cię cytował, ale te słowa w porównaniu z wcześniejszymi wypowiedziami stanowią oczywisty kontrast, nie tylko raczyłeś nas "szczegółowymi" analizami owego "procederu" poklon , ale zajadle wyśmiałeś przeciwstawne argumentacje, zatem gratuluję konsekwencji i ... dystansu do sprawy. Zadajesz pytania na które nie oczekujesz odpowiedzi, chcąc jedynie wykrzyczeć swój ... właśnie , to jest pytanie
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Nie będę ponownie Cię cytował, ale te słowa w porównaniu z wcześniejszymi wypowiedziami stanowią oczywisty kontrast, nie tylko raczyłeś nas "szczegółowymi" analizami owego "procederu" , ale zajadle wyśmiałeś przeciwstawne argumentacje, zatem gratuluję konsekwencji i ... dystansu do sprawy. Zadajesz pytania na które nie oczekujesz odpowiedzi, chcąc jedynie wykrzyczeć swój ... właśnie , to jest pytanie


Widocznie jestem niezrównoważony psychicznie :rofl:

Moj drogi, twoje argumenty już poznałem i poprostu mnie nie przekonują, przezcież to bez sensu, żebym poraz kolejny z tobą polemizował może ktoś inny wniesie coś cennego w tą dyskusję.
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Widocznie jestem niezrównoważony psychicznie


Rozmawiałem z nauczycielami innych SW, również ich urzekł infantylizm problemu, zatem może, może...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Inna sprawa, to zwykły trening. IMHO filmowanie go jest chore. No chyba, że jest wcześniej zaznaczone, że treningu tym, a tym będzie kamera. Wtedy wszyscy będą przygotowani (czyste kimona i te sprawy), a ci co nie mają ochoty nie przychodzą.


Wlasnie filmowanie zwyklych treningow a nie pokazow daje najlepsze efekty.
Kazdy moze ocenic co jak robi porownywac jak robil rok temu a jak teraz i obserwowac swoj rozwoj albo wrecz przeciwnie zastoj lub cofanie sie.

Ja akurat uwazam ze kamera do tych celow jest bardziej przydatna niz filmowanie stazy.

Zaznaczam - kiedy moge sam filmuje staze i nie zabraniam innym tego robic poniewaz i tak krecacy nigdy nie jest takim fachowcem aby nakrecic szczegoly a techniki sa podobne i licza sie szczegoly bez ktorych technika pozostaje i tak najczesciej czyms niepraktycznym ;)

Tylko niestety najczesciej u nas jest tak ze ludzie nie kreca tylko dla siebie w celach szkoleniowych a probuja na kims biznes robic. Na takich osobach mozna sie raz przejechac ale potem juz sa spalone.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

No chyba, że jest wcześniej zaznaczone, że treningu tym, a tym będzie kamera. Wtedy wszyscy będą przygotowani (czyste kimona i te sprawy), a ci co nie mają ochoty nie przychodzą.


O w morde jeza, to znaczy ze na codzien, bez kamery, to jest normalka ze cwicza w brudnych??????????? 8O Moze jeszcze jest normalne ze smierdza potwornie bo sie im nie chce umyc? :twisted:
  • 0

budo_snajper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 388 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Unia Europejska

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

....O w morde jeza, .............


Szczepan,
zaczynasz strącać poziom dyskusji do rynsztoka..... :wink: :wink: :) :)

S.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów
[quote name="Szczepan", [quote]zeby nie uciekac sie do sztucznych srodkow zapamietywania jaka jest video.[[/quote]
[/quote]
No Szczepciu tu mnie rozbawiłeś do łez . I kto to mówi? Nasz moderator jak by nie było virtualnego - a więc sztucznego - forum :) :) Tniesz gałąź na której siedzisz :lol: Jakoś tak się składa, że wyczuwam w twoim głosie oraz paru innych teskonotę i obawę przed normalnym rozwojem techniki i nauki, który w skrajnych przypadkach może się manifestować jak ruch owego gościa w XIX wieku, który z kumplami niszczył maszyny parowe jako przyczyne wszelkiego zła. 8O :) :)
Nie demonizujmy zwykłych narzędzi jakimi m.in. jest wideo. To tylko narzędzie i od człowieka zależy czy zostanie użyte właściwie i w szczytnym celu czy posłuży do budowania iluzji i szerzenia badziewia. :wink: :lol: 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Kiedyś na kolacji z Kobayashi sensei, tenże wybierając jako pierwszy zamówł danie, o takie samo poprosili również jego uczniowie. Nie umknęło to jego uwadze, więc po jego zjedzeniu zamówił dla siebie wszystkie dania z karty, pozostali zrobili duże oczy ale również poszli jego sladem, było to ponad siły większości z nich ale podołali wyzwaniu. Następnie sensei zamówił na deser lody każdemu w zależności od stopnia.
Była to lekcja, że każdy może zjeść tylko tyle ile może w danym momencie. To zrizumiałe, ze na tej samej lekcji każdy ma inny apetyt, różne możliwości i otrzymuje niekoniecznie tyle samo.



On the second thought:

tak sobie myślę, że Sensei HK miał jednak sporo w życiu farta :wink: :) Jak by tak z tym jedzeniem trafił na Jeża lub na mnie, że o Pajaku nie wspomnę to by się mógł tęgo zdziwić 8O 8O a i ruinacja finansowa pewna. Zwłaszcza Pająk by obżał spokojnie wszystko, dwa razy poprosił o dokładkę i jeszcze rezejrzałby się za popitką :) :lol: :wink: :P A z pozoru to przecież chucherko, które na oko ledwie paczkę biszkoptów wsunie :) :lol: Tak więc czuj duch bo pozory mylą i z pieknej pointy byłyby nici :) :P :lol:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Nie demonizujmy zwykłych narzędzi jakimi m.in. jest wideo.


Nie zgadzam sie z toba Labedziu. Wyobraz sobie ze trafiles na mistrza od ktorego ABSOLUTNIE wszystko chcesz sie nauczyc. Jestes nim prawdziwie zafascynowany, gosciu zaimponowal ci tak, ze odjazd(wiem, wiem ze to kompletnie niemozliwe, no ale przypuscmy, teoretycznie :wink: ) Ale cwiczysz o niego tylko raz na pare miesiecy. Potem musisz wrocic do chalupy i samemu cwiczyc co zapamietales. Jestem niezmiernie przekonany, ze inaczej bedziesz sie staral zapamietac posiadajac kamere ktora filmuje kazdy trening, a inaczej bez kamery.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

Nie demonizujmy zwykłych narzędzi jakimi m.in. jest wideo.


Nie zgadzam sie z toba Labedziu. Wyobraz sobie ze trafiles na mistrza od ktorego ABSOLUTNIE wszystko chcesz sie nauczyc. Jestes nim prawdziwie zafascynowany, gosciu zaimponowal ci tak, ze odjazd(wiem, wiem ze to kompletnie niemozliwe, no ale przypuscmy, teoretycznie :wink: ) Ale cwiczysz o niego tylko raz na pare miesiecy. Potem musisz wrocic do chalupy i samemu cwiczyc co zapamietales. Jestem niezmiernie przekonany, ze inaczej bedziesz sie staral zapamietac posiadajac kamere ktora filmuje kazdy trening, a inaczej bez kamery.


...pewnie dlatego HK nie miał z tym problemu i powalał kręcić (czego dowodem taśmy, które mam w domu), no ale widocznie dla jego pośrednich uczniów, to jest świętokradztwo....

:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów
Co do filmowania na stażach czcy treningach to zależy od sensei, który prowadzi te zajęcia. Chamstwem jest robienie tego bez pytania o zgodę (patrz powyższe topici). Jeżeli prowadzący się nie zgadza na tego typu proceder to ma do tego prawo, a filmowiec musi to uszanować (jeżeli nie chce wylecieć z zajęć). To są przecież MA a nie klub anarchistów.
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

...pewnie dlatego HK nie miał z tym problemu i powalał kręcić (czego dowodem taśmy, które mam w domu), no ale widocznie dla jego pośrednich uczniów, to jest świętokradztwo....

Sir Wielki spojrzał swym wzrokiem przeniklywym na wasęłające się po jego Równie Wielkim i Wspaniałym Monitrze Cyklokrystalizujący Się słowa sir Jeża z Warszowa i głęboko zamyślić się raczył...spojrzał raz jeszcze...i znowuż się zamyślił na dłuższą chwilkę. Nie mógł biedaczyna pojąć, o co biega sie Jeżowi, czy młode wino uderzyć do głowy mu raczyło, a może jakowa kara go za wystepki wszeteczne spotkała i umiejętność czytania u niego zanikła. Mianowice Sir Jeż zdawał się nie pojmować faktu, że lennik Sir Wielkiego, Sir Bardzo Wielki, artystów-malarzy, co to jego lice uchwycić w trakcie czynności życiowych chcieli, znieść na swoim dworze...Golnął sobie Sir Wielki nieco młodego wina z kielicha, wyrwał z gęsi trzymanej na podorędziu świeże pióro, cennym i ostrym ACK Fighterem go podostrzył i tak oto do Sir Jeża napisał:
"Wielki Sir Jeżu! Zaproś mnie proszę na jakowe krotochwile do swojej warszowej warowni, a młode wino wipiwszy, będziesz mógł me lice do woli malować :D :D :D "

PS. Rzeczonego Sir Jeża prosimy o zdefiniowanie słowa "pośledniejszy"...biedni są Ci nauczyciele szkół starodawnych ze Szczepanowego seminarium...oni też sa zacofani, jak to w koryu bywa... :)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

"Wielki Sir Jeżu! Zaproś mnie proszę na jakowe krotochwile do swojej warszowej warowni, a młode wino wipiwszy, będziesz mógł me lice do woli malować :D :D :D "


W Ińsku, drogi Snow, w Ińsku.... :lol: :lol: :lol: , ale przy wodzie ognistej :)
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

"Wielki Sir Jeżu! Zaproś mnie proszę na jakowe krotochwile do swojej warszowej warowni, a młode wino wipiwszy, będziesz mógł me lice do woli malować :D :D :D "


W Ińsku, drogi Snow, w Ińsku.... :lol: :lol: :lol: , ale przy wodzie ognistej :)

To może być trudne drogi Jeżu, gdyż JS jest bardzo powściągliwy i nie ufny w stosunku do takich napitków :) :) :)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów

"Wielki Sir Jeżu! Zaproś mnie proszę na jakowe krotochwile do swojej warszowej warowni, a młode wino wipiwszy, będziesz mógł me lice do woli malować :D :D :D "


W Ińsku, drogi Snow, w Ińsku.... :lol: :lol: :lol: , ale przy wodzie ognistej :)

To może być trudne drogi Jeżu, gdyż JS jest bardzo powściągliwy i nie ufny w stosunku do takich napitków :) :) :)


Chyba masz rację...

...tak to by wiele wyjaśniało :lol: :lol: :lol:

No nic, wyciągniem go na ludzi :)
  • 0

budo_wingman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 673 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Marchia Północna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmowanie staży i treningów
Powodzenia, ale uważaj jak się napije to śpiewa :oops: :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024