Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada w sprawie wroclawia :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_ard
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Porada w sprawie wroclawia :)
Czesc. Wlasnie sie dostalem na PWr i sila rzeczy przeprowadzam sie do wrocka. W Opolu pare miesiecy temu zaczalem trenowac TKD i chcialbym teraz kontynuowac -- i moje pytanie -- gdzie sa jakies dobre sekcje GTF, ewentualnie ITF, ukierunkowane bardziej na ulice niz na zawody? Jak sie ksztaltuja ceny/mies w tych sekcjach? (nie wiem czy moja biedna kieszen (prawie)studenta da rade :-) )

No i przy okazji mam drugie pytanie do mieszkancow wroclawia -- slyszalem ze jest cos takiego jak "trojkat bermudzki" - trzy dzielnice w ktorych lepiej nie wynajmowac mieszkania :wink: Jakie to dzielnice, bo chcialbym w miare bezpiecznie postudiowac przez 5 lat ;)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada w sprawie wroclawia :)
We Wrocku trochę sekcji do wyboru masz. 2 kluby GTF:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - Number One Taekwondo Wrocław, kierowany przez Łukasza Grzesińskiego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - WKDSW Taekwondo Wrocław, kierowany przez Wojciecha Dolnego.

Jeśli chodzi o ITF to w tej chwili wpada mi do głowy tylko ta stronka:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - WSKT Wrocław, klub Adama Alenowicza. Wiem, że są tez kluby Andrzeja Undro i Zbigniewa Sempa - namiary znajdziesz na stronie PZTKD ITF [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
Co do kosztów i profilu treningów... najlepiej przejść się na zajęcia, zobaczyć, zapytać...

Pozdrówka

Gizmo
  • 0

budo_stern
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS DRAGON
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Porada w sprawie wroclawia :)

No i przy okazji mam drugie pytanie do mieszkancow wroclawia -- slyszalem ze jest cos takiego jak "trojkat bermudzki" - trzy dzielnice w ktorych lepiej nie wynajmowac mieszkania :wink: Jakie to dzielnice, bo chcialbym w miare bezpiecznie postudiowac przez 5 lat ;)


To chyba chodzi o okolice dworca pkp, i bodajże ul. Traugutta.
Trochę się tam zmienia, budują nowe budynki do których od paru lat wprowadzają się nowi ludzie, i generalnie robi się coraz spokojniej
(sam się tam włóczyłem nocami i nic :) )
mój kuzyn tam mieszkał podczas studiów i przeżył.

Ale jakby co - wynajmuj na biskupinie - tam jest najładniej, a na pl. grunwaldzkim jest sekcja tkd itf (w tej szkole postawowej, która tam, no jest) nie wiem kto prowadzi.

pozdrowienia
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024