Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trener


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_qbsztyk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Trener
Czy ktoś moze trenuje u Mirka Oknińskiego, chciałbym sie dowiedziedzieć jak to u niego wygląda
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Tak sporo ludzi z tego forum trenuje u Mirka. Najlepiej pisz do Boidae albo PHCthulhu.
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
...albo po prostu wpadnij na trening(przeciez nie musisz sie od razu zapisywac) i zobacz sam. Z mojej strony moge dodac tylko tyle ze jest naprawde zajebiscie.

pozdrawiam i zapraszam 8)
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
ja nie mam żadnych zastrzeżeń
do tej pory prowadził zajęcia bjj i vale tudo na kilku salach w warszawie, poza tym w cenie były treningi zapasów i boxu/tajboxingu i u nastuli judo
opłaty za 100 zł (jeżelli ćwiczysz na jedej sali) , 150 zł jeżeli ćwiczysz na wszystkich salach (czyli możesz wejść na każdy z ponad 20 treningów tygodniowo)
  • 0

budo_andar
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Ale teraz to chyba tylko pięć treningów na jednej sali Legii i same BJJ
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
AVE...
.....no ta jeszcze się dołączę do peanów. Jestem dopiero miesiąc...ale wielu wizytach w wielu klubach -
WRESZCIE CZUJĘ, ŻE ŻYJĘ !!!
-czyli, jak dla mnie jest BARDZO DOBRZE.
A jeśli chodzi o grafik tren. to teraz jest BJJ dwa razy, raz miniVT ;-) a zamiast boksu i zapasów Muay...
  • 0

budo_qbsztyk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Rhaven to albo ty ściemiasz albo Mirek bo właśnie do niego dzwoniłem i powiedział ze tajski ma być od września a przez wakacje jest tylko bjj od poniedziałku do piątku
  • 0

budo_siewca-
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Teraz od poniedzialku do piatku jest BJJ
w wakacje bedzie BJJ na Gwardii + 2 tyg oboz BJJ
w sierpniu tygodniowe seminarium Muay Thai z ukrainskim trenerem
od wrzesnia codziennie BJJ + rusza sekcja Muay Thai (na razie byly tylko weekendowe seminaria)
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
no i wszystko jasne ;)
od września nie będzie takich regularnych treningów zapasów tylko od czasu do czasu jak się zbierze grupa to zrobi się jakieś zajęcia z różnymi trenerami. Zamiast zapasów będzie trening obaleń chyba z Mirkiem.
a jak narazie jest tylko bjj :)
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Witaj Qbsztyk
Wpadnij na trening w poniedzialek na 19.15 na Gwardie, a odkryjesz nowy wymiar zycia z Brazylijskim Jiu Jitsu.Jak raz w to wdepniesz to juz nigdy sie nie wydostaniesz:)
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
:)
Gwardia Śmierdzi, jest brudno, mata jest tłusta, i podczas kulania można najeść się włosów
Brakuje mi treningów u Nastuli 3 X w tygodniu, tak jak to było za starych dobrych czasów - tam jest przynajmniej czysto.

Ehh :cry:
  • 0

budo_kapu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
...ale mata mała i twarda :wink: . no i u Nastuli trzeba placic 150zl
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
AAAAAAARRRRRRRRHHHHH
Jezuuuu Jezuuu
GWARDIA SMIERDZI?????No pewnie ze smierdzi-bo to kuznia fighterow i mata jest zalana potem wylanym podczas najmozolniejszych treningow w Wawie:)Cwicze tam bardzo dlugo i tylko pare razy udalo mi sie tam zjesc wlosa i to w dodatku nie do konca bo go zaraz wyplulem:)Tam sie trenuje i ten caly wysilek odciska swoje pietno na tym miejscu co powoduje że Hala Zapasnicza na Gwardii ma swoja dusze-tam fruwaja dusze wojownikow:)To zreszta kolebka Brazylijskiego Jiu Jitsu w Warszawie.Tam byl pierwszy trening.A Ty warszawski blue belcie tak o Gwardii???Az wlasnym oczom nie wierze:):)
Oczywiscie to nie to co u Nastuli-czysciutko,sauna,panienki za barkiem,fitneski plasajace sie,masaze,dmuchane pilki na rozgrzewke:)-elegancja francja i kimonko sie nie pobrudzi.Ale nie nalezy zapominac ze Gwardia to nasza matka!!!I szacunku!!:):):):)
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Hehehe no prawda Gwardia śmierdzi, ale raczej nie potem tylko jakas chemia. Ale to taki swoisty zapach :wink: Podobno ta zielona sala na dole tez smierdzi(tak skarżą sie Taekwondziści) :wink:
Powiedzcie jeszcze jak bedzie z treningami w sierpniu bo w lipcu mnie nie bedzie caly czas, i napiszcie cos wiecej o obozie z tym trenerem muay thai z ukrainy.
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Szacunek...ok. ale przez wzgląd na ludzi, a nie na klub sporostwy "Gwardia", ani budynek w którym sie znajduje - Chyba myśle tak dlatego że sam zaczynałem u Nastuli, tam po raz pierwszy zobaczyłem Bjj "w akcji" no i mam tutaj najbliżej ....

A wogóle najchetniej widział bym bjj w jakimś wielkim fitnes klubie, Z tym trzeba Wyjść do Ludzi . . . . Nie mowie żeby rezygnować z Gwardii, ale wydaje mi sie że lepsza już była Legia :?
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Jak ktoś mówi, że Gwardia śmierdzi, to znaczy że nie trenował na Łazienkowskiej... :)
Gwardia przy tym to ma najwyżej "specyficzny aromat".

Więc zapraszamy serdecznie Qbsztyk :D , i tak mogłeś trafić dużo gorzej... :wink:
Poza tym w czasie treningu na takie duperele nie zwraca się uwagi, liczy się WALKA !
  • 0

budo_qbsztyk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
Wiec widzimy sie wieczorem, dzieki
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
no fakt nie trenowałem na Łazienkowskiej. Zobligowano mnie do małego sprostowania - Gwardia jest najlepsza :wink:
  • 0

budo_qbsztyk
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
No antonjo, chyba chciałeś zbić mnie z tropu, mi sie podobało, i bede tam uczęszczał
  • 0

budo_antonjo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener
BO ze mnie marudny Typ, ciesze sie że ci sie podobało No i w takim razie do zobaczenia jakoś na treningu, jeśli Mirek mnie wpuści kiedyś jeszcze na Gwardię :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024