Skocz do zawartości


Zdjęcie

"100 urokov sambo"...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_syrin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

"100 urokov sambo"...
czyli "sto lekcyj sambo" - ta ksiazka byla w czasy radzieckie jedna z najbardziej popularnych w Zwiazku. Autor Chumakov Jevgenij byl znanym sambistem, pozniej trenowal sportowcow, i napisal ten podrecznik jako pomoc dla poczatkujacych. Teraz jej skrucony wariant lezy tu: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Wszystko, oczywiscie, w jezyku rosyjskim, ale obrazki sa internacjonalne :) Dobre w ksiazce jest to, ze na kazdy zut albo dzwignie pokazane sa sposoby obrony w kolejnych "urokach", naprzyklad: ris.3 - trzymanie z boku, ris.22 i ris.29 - sposoby wyjscia z niego.
  • 0

budo_sysyphus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...
jakie fikuśne pady... rzuty za głowe! świetna rzecz!!!
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...
Podoba mi sie rosyjskie zamilowanie do kopiowania ksiazek i umieszczania ich w internecie :-)
Mam ta ksiazke w postaci papierowej, same rysunki byly tez w innej ksiazce o sambo... mam wlasne skany... ale z przyjemnoscia sobie sciagne to rowniez z internetu. Ktos sie mocno napracowal nad tymi rysunkami :-)
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...

Podoba mi sie rosyjskie zamilowanie do kopiowania ksiazek i umieszczania ich w internecie :-)


W końcu nie kto inni jak Rosjanie, opracowali najlepszy program do skanowania na świecie :) :!:
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...
i maja najlepsze strony crackerskie :)
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...
i maja fajna mafie...i czeczencow....
dobra wodke itd
swoja droga bardzo chetnie bym troche sie wzial za dzwognie na syry bo to moja achillesowa pieta:) moze zna ktos jakiegos ruska co mnei naucy za free????
  • 0

budo_-war-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...

moze zna ktos jakiegos ruska co mnei naucy za free????


karim, mialbys ochote, zeby ktos Cie nazywal polaczkiem ? wiecej szacunku. a co do dzwigni na nogi, to o ile sie nie myle w bjj rowniez wystepuja, naprawde musisz szukac rosyjskich instruktorow, nie masz nikogo blizej ?
Wojtek
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...
no coz moze faktycznie przesadzilem przepraszam wszystkich ludzi z rosyjskiego pochodzenia,szacuneczek dla rosjan,ja nie mialbym nicprzeciwko jak by ktos nazwal mnie polaczkiem,polkiem,poliszem,polasem,czy polakiem ale faktycznie byc moze ja podchodze do tego troche bardziej na luzie,dzikuje za zwrocenie mi uwagi....
sory.....
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...
a propo twojego postu,(tak sie przejelem przeprosinami ze nie dokonca przeczytallem co napisales)jasne ze sa dzwignie na nogi ale nie kooncentruja sie na nich tak ja w sambo,a co do nauki to najlepiej sie uczyc ze zrodla:),a mi nie pozostanie nic innego jak sie poprostu przylozyc do treningu,i sam bede musial podszkolic ten aspekt....
jeszce raz wielkie PRZEPRASZAM za moje zachowanie...
  • 0

budo_pinek21
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: "100 urokov sambo"...
Po przeprosinach czas na gozalke, nocleg na macie i mocne wpier*do*! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024