Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oploty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Oploty
Jakie linki nadaja sie do oplotow na male noze i gdzie mozna kupic np. taka linke spadochronowa?
Czy ktos z was zna jakies dobre patenty jezeli chodzi o oploty? (jak np Strieders wrap ,najlepiej z fotkami tak jak na stronie producenta)
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty
machnalem sie, oczywiscie Strider nie strieder... :wink:
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty

Czy ktos z was zna jakies dobre patenty jezeli chodzi o oploty? (jak np Strieders wrap ,najlepiej z fotkami tak jak na stronie producenta)


Tu pewnie byłeś
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

To jeszcze może tu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty
Dzieki za linki ale niestety nie wniosly one dla mnie nic nowego (widzialem je wczesniej)
Oczywiscie sama forma oplotu nie wyczerpuje tematu, pozostaje jeszcze kwestia materialow, w koncu nie kazdy sznurek nada sie do tego. Linka taka moim zdaniem musi spelniac jakies kryteria w stylu: byc nie rozciagliwa, czy tez miec odpowiednia powierzchnie aby nie powodowala obtarc itp?
Ktos z was eksperymentowal w tym kierunku?
  • 0

budo_szeryf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty
Zależy co chcesz opleść. Ja w nożach do rzucania zmieniłem paracord na trochę grubszą linkę alpinistyczną z kewlarowym rdzeniem. Jeśli chodzi o trwałość to jest nieporónywalna np. do paracordu. Przy intensywnym używniu wytrzymała cały poprzedni sezon, a zmieniłem ją bo sie wybrudziła :)

Jeśli masz jakąś super bajer kose to paracord tak jak był w oryginale. Popytaj w sklepach alpinisytcznych, żeglarskich, lepszych paramilitarnych itp.
  • 0

budo_dieselp
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty
w mojej miescinie b dobre i cieniutkie linki, w roznych kolorach, mozna dostac w sklepie z narzedziami :wink:
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty
To: RobertP
Dzieki za linki. Zadnego nie znalem. Moze MindRazor sie nic nowego sie nie dowiedzial, ja na pewno. A szczegolnie z drugiego. Teraz przynajmniej bede wiedzial jak zmienic oplot w swoim iaito jak juz mi sie rozejdzie lub tak usyfi, ze nie bedzie mozna patrzec.

thnx
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty

To: RobertP
Dzieki za linki. Zadnego nie znalem. Moze MindRazor sie nic nowego sie nie dowiedzial, ja na pewno. A szczegolnie z drugiego.


Nix slyszalem juz w ktoryms poscie ze "nie jestes nowym forumowiczem tylko leniwym" i bardzo prawdopodobne ze tak wlasnie jest :wink:
Jestem wdzieczny Robertowi za zainteresowanie sie tematem ale podane
powyzej linki byly juz umieszczone w jednym z postow przez Seikena. Tu masz skrot coby nie byc goloslownym :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nix
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Racibórz - Rybnik - Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty

Nix slyszalem juz w ktoryms poscie ze "nie jestes nowym forumowiczem tylko leniwym" i bardzo prawdopodobne ze tak wlasnie jest :wink:


Rany.... znow po mnie jada... No dobra... nie znalazlem tych linkow wczesniej, ale tez jakos mi nie byly potrzebne takie informacje na JUZ, a to ze akurat w tym temacie sie na nie natknalem i dziekuje za ich umieszczenie, to chyba nic zlego i co to ma wspolnego z moim potencjalnym lenistwem....
A poza tym jak tez juz wczesniej napisalem nie mam czasu przeszukiwac tysiecy postow i ich czytac.... Jesli jest to az tak irytujace to sorry.... Ludzie wypisuja tu gorsze bzdury niz ja...

No to tyle zupelnie off-topic... :)
  • 0

budo_uwak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 574 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:outlander

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty
sugerowałbym kevlar abo inne cudo - Gdzie ? - w sklepach zeglarskich panowie co jak co ale tam linek i to odobrych parametrach jest od pyty .....tyle ze sa kolorowe !!! ale bywaja tez w jednym (sam mammkawalek kewlaru 0.6 do szeklownika ) .......
  • 0

budo_mindrazor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Crystal Lake

Napisano Ponad rok temu

Re: Oploty
Prosilbym o jakies uwagi badz pomysly odnosnie ponizszego projektu owijki majacej na celu zwiekszenie pewnosci chwytu (poprzez zwiekszenie tarcia itp.)

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024