Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psychole w capo ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_jetisc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Psychole w capo ??
zobaczcie te filmiki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oni cwiczą capo ??
  • 0

budo_mosquito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Bardzo mnie zdziwiło że padło tam słowo capoeira, do czego sie to właściwie odnosiło?
Być może koleś który to powiedział był pod wpływem tekkena o czym świadczy też tytuł.
A jeżeli typ był kilka razy na treningu (w co watpie) to może rozpozna go ktoś z Łódzkich sekcji capo ?
  • 0

budo_sabiá
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BBZ zerodwadwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??

Bardzo mnie zdziwiło że padło tam słowo capoeira..


i parafuso..

:roll:
  • 0

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Co za debile. Ręce mi opadają jak się patrze na takich kolesi, którzy są twardzi tylko w grupie.
Hmmm... a capoeira to oni faktycznie widzieli chyba tylko w tekkenie. Hihihi - fajne "parafuso" :) :)
  • 0

budo_gog0
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
No po prostu nie wiem co mam powiedzieć...

Co za poyeby...mam nadzieje ,że nie trenują oni capo....
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Gogo, przestan k**** przeklinac, bo Ci Bozia rączki upier**li :D

Ludzie, powstrzymujcie sie ;) Wiem ile wyrazu maja takie slowa, jaki bagaż emocjonalny niosą, ale... kultura :) Nic za to nie grozi, chociaż, jesli ktos sie postara z przeklinaniem....
  • 0

budo_gog0
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??

Gogo, przestan k**** przeklinac, bo Ci Bozia rączki upier**li :D

Ludzie, powstrzymujcie sie ;) Wiem ile wyrazu maja takie slowa, jaki bagaż emocjonalny niosą, ale... kultura :) Nic za to nie grozi, chociaż, jesli ktos sie postara z przeklinaniem....



Sorki Uirapuru , "trochę" mnie poniosło . No , ale powiedz mi czy przy oglądaniu tego filmiku nie czułeś chęci "porozmawiania" z tymi panami w jakimś ciemnym zaułku po zmroku :twisted: :twisted:


Bo ja tak...
  • 0

budo_trygon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków k/ Gliwic

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Goscie nie maja pojecia o Capoeira (jedyne, co widzieli to Tekken) - "ich" "styl" to nieudolna imitacja ruchow tanich filmow. Nie sadze, aby cokolwiek koles trenowal (chyba, ze na dichu).
Suma sumarum: banda kostropatych klocow o skrosnie powiazanych nasieniowodach, ktorym ejakulat do mozgu uderza w akcji... eh... szkoda slow.

PS: Moze chodzilo im o to, by stac sie slawnymi na VB :) Dwa tematy im poswiecono - no nie zle.
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Witam.

Hehe fajny filmik nie ma co ... banda zalosnych drechow tlucze 15 latka w wiekszej grupie ... zalosne i tyle ... Z capoeira nie ma to nic wspolnego chyba ze te ich krzyki, ale wiecie ja tez moge krzyczec "Karate!!!" :P hehe a tak serio jak koles cwiczyl w jakiejs grupie to wystarczy donos na komende a oni juz go znajda i bedzie miec cala grupka nastepna sprawe w sadzie :] Bo jedna maja napewno jak znam takich ludzi ...

Swoja droga smierdzi mi tu jakims jackass-em czy innym takim ... No ale co tam ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_wagabund
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Camangula Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
wiesz Gubrin, jackass jackassem ale bylo widac ze gosc jest wyraznie skonsternowany i po prostu ma stracha. nie kazdy jest gotow od razu wstac i dac w morde, jego po prostu zamurowalo. nawiasem mowiac to i tak mial szczescie, gdyby tamten palant wykonal to pseudo-bencao to moglby mu zlamac nos...
  • 0

budo_plastus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Uważam że takim GNOJOM powinno sie porywać z dupy kończyny....wszytkie nie tylko nogi. Jak ja mam sie czuć bezpiecznie na ulicach skoro chodzą takie palanty w kilka osób i kopią z mai geri (najbardziej przypomin tzn frot kicka) w tważ siedzacego!!!

A tak by the way....to kolejny filmik seri "jest mnostow ludzi do okoła ale nikt nic nie widzi"....Jezu jak mnie to boli. Ale bardziej boli mnie to że gdybym ja był jednym z obserwatoró tego to też nie wiem czy bym zareagował :( . Smutne ale prawdziwe.[/list]
  • 0

budo_bielan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
goscia nie tyle zamurowalo, ale chyba jest(byl)pijany. Na trzezwego tylu kopniec(mimo iz kiepskich) by z takim spokojem i "luzem" nie przyja. Oczywiscie to ze byl(bo chyba byl)pijany nie ma nic do rzeczy.
Gdzie tacy goscie sie rodza???Co za pajace. Cisna mi sie na mysl o wiele ostrzejsze slowa ale zachowam je dla siebie. Zal mi ich. To moj komentarz.
  • 0

budo_bielan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
ciekawe tylko czym sobie zasluzyl? krzywo na nich spojrzal a moze nie spojrzal i spuscil wzrok kiedy szli? moze im sie nie podobal kolor jego spodni? a moze zaja ich ulubiona lawke na ulicy? Dzizas, co za po*eby.



p.s
sorry ze nowy post, ale nie moglem wyedytowac starego(nie bylo opcji "edytuj")
  • 0

budo_sabiá
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BBZ zerodwadwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
teoretycznie miał chyba zapamiętać, że "tamtej" ma się nic nie stać.. :roll:

..oooooooooo..


w sumie ciekawa reakcja.. 8O
  • 0

budo_sorriso
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rio de Janeiro

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
No obejrzałem sobie ten filmik. I tak sobie myśle, że ktoś zwyczajnie chciał narobić łodzkim capoeiristas koło przysłowiowej dupy.

A co do treści. Moim zdaniem zwycięzcą całego starcia został ten koleś, który siedział. Rozwalił kilku młotów nawet nie kiwnąwszy ręką. Wiem, że na drugi dzień napewno cierpiał, jak znieczulenie puściło, ale nic więcej nie mógł zrobić.

Też miałem kiedyś taką sytuację, tylko spokój mnie uratował. Gościom puściły nerwy, chwila dekoncentracji z ich strony, jednego walisz w ryj i w długą.
  • 0

budo_cyberiusz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Takich powinni kastrować. Po prostu. Im mniej debili, tym lepiej dla społeczeństwa. Szkoda tylko że jego rodzice kilkanaście lat temu pozwolili sobie na tą małą chwilkę zapomnienia...
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Witam.

Ehh najgorsze jest to ze jak podejdziesz i pomozesz temu bitemu to jeszcze ty bedziesz mial sprawe w sadzie a nie oni ... Zabijesz smiecia i pojdziesz siedziec jak za czlowieka ... Co po prostu nie mozna dac sie zlapac :D Ewentualnie pierwszy zglosic napad bo jak nie to to ty bedziesz oskarzonym ... Ten ktrory pierwszy zglosi sprawe jest poszkodowanym wedlug prawa o ile wiem ...

Coz wsumie koles nie wiele mogl zrobic o ile nie mial klamki albo innej broni ... Wstal by i fiknal to by sie na niego rzucila reszta tych zwalonych kolesi ... A ludzie dookola by sie tylko przygladali ... Coz tak to juz jest w naszym pieknym ale zwalonym kraju ... Jak sie ma ludzi pokroju leppera w rzadzie to nie mozna sie spodziewac wiele wiecej niestety ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??

Witam.

Ehh najgorsze jest to ze jak podejdziesz i pomozesz temu bitemu to jeszcze ty bedziesz mial sprawe w sadzie a nie oni ... Zabijesz smiecia i pojdziesz siedziec jak za czlowieka ... Co po prostu nie mozna dac sie zlapac :D Ewentualnie pierwszy zglosic napad bo jak nie to to ty bedziesz oskarzonym ... Ten ktrory pierwszy zglosi sprawe jest poszkodowanym wedlug prawa o ile wiem ...


Pozdrawiam.


To nie do konca prawda.Jesli bedziesz sie bronil lub pomagal kolesiowi na tyle,ze nie zmasakrujesz albo nie zabijesz agresora,to mozesz w sadzie udowodnic,ze sie broniles.Szczegolnie w opisanej sytuacji,w ktorej koles juz byl obity i mogl byc Twoim swiadkiem.
Ale nawet jesli jestes na ulicy sam i przypierd... kolesiowi tylko tak,ze bedziesz mogl mu spieprzyc albo trzymajac go poczekac na szkiely,to nawet,jak nie bedziesz mial zadnych ran,kazdy sedzia musi uznac,ze jestes niewinny.
Wiec trzeba na ulicy pamietac,zeby zachowac "troche" samokontroli,ale wiem,ze bywa to trudne. :)
  • 0

budo_plastus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
e głupie i nie związane z tematem,a le zawsze pytanie. Z KAD WZIĄŚĆ ODWAGE ŻEBY POMUC BITEMU KOLESIOWI KTOREGO BIJE 5 OSOB???
Ja sobie tak mysle ze juz z jednym miał bym problem, o dwóch hmmm nawet boje sie pomyslec, ale 5!!!!!!!!!!!!! Mimo najszczerszych checi i nawet posiadaniu pewnych umiejetnosci nie wiem jak mozna to zrobic.
Może podejść do najwiekszego i coś z wyskoku, nie musi być mocno? Chodzi o to żeby kolesia sie przypomniał jakiś film z powiedzmy VandDamem i sie przestraszyli?
  • 0

budo_nego
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: Psychole w capo ??
Ale jaja! Nie wiem czy już to czytaliście [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Pokazali to w TV i policja zwinęła już jednego z tych kolesi :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024