Skocz do zawartości


Zdjęcie

Masa a trening


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening

jak ktoś waży poniżej granicy najniższej kategorii

Czyli tyle co dobre kimono. :)

To te twoje dobre kimono to zbroja płytowa czy co? :wink:
  • 0

budo_duster
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening

Metoda jedz wszystko i jak najwiecej u mnie nie działa, poprostu taki mam metabolizm że spalam to.


Dokladnie, zalezy od metabolizmu czlowieka. Ja mam 190cm wzrostu i waze tylko 63 kg. Jem chyba z 8 razy dziennie :)
Dodam jeszcze ze od poczatku wakacji codziennie biegam po 3,5km i nie zauwazylem roznicy wagowej pomiedzy okresem kiedy nie biegalem i teraz 8) Po prostu waze 63kg i nic nie jest w stanie tego zmienic.

Wiec może macie jeszcze jakis inny sposób?


Rowniez chetnie uslysze :-)
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening
Ja osobiście polecam piwko terapia zero ruchu + 4 do 6 browarków dziennie i odrazu brzucio w miesiąc sie zrobi, ale uwaga skutki uboczne zyskasz masy ale na brzusiu a nie w bicepsie :)
  • 0

budo_mort2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skarżysko

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening
na początek trening na mase+dieta full białka+białko(najlpiej Ovopol :twisted: )+gainer+aminokwasy+kreatyna. Po tym przybędzie ci koło 5kg w miesiąc.
  • 0

budo_mixed
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening
witam wszystkich,
jestem nowy na forum i to mój pierwszy post :)

odnośnie tematu to ja miałem taki problem że obojętnie ile razy dziennie jadłem i obojętnie w jak dużych ilościach nie mogłem przybrać na masie (a jeśli nawet to w baaardzo powolnym tempie i w dodatku w baaardzo niewielkich ilościach czyli ogólnie nieskutecznie i do dupy), mam 182 wzrostu a ważyłem 59kg (lol)... zgodzę się z moim przedmówcą w kwestii gainera, ja zakupiłem sobie 'wiaderko' o wadze 4,5 kg, faktem jest, że nie stosowałem się do końca do podanego dawkowania bo trzeba bodajże pić koktajle 3 razy w ciągu doby, ja piłem raz czasami 2 razy na dobę i obecnie ważę w granicach 80-85kg (choć od czasu do czasu wypite przeze mnie piwko... nie zawsze jedno :P , zapewne też miało jakiś wpływ).

acha, odżywka się zwała gainer 3600 (3600 to ilość kalorii które się wprowadza do organizmu stosując go 3 razy w ciągu doby) i kosztowała stosunkowo niewiele - 265 pln, ale jak patrzyłem po sklepach internetowych, obecnie cena nie przekracza 200 zł i wacha się najczęściej w granicach 150-180 zł.

chciałbym również podkreślić, że przyjmując gainera (np ww) trzeba regularnie i bardzo dużo ćwiczyć siłowo (siłownia twoim przyjacielem :) )bo w przeciwnym wypadku może się to zamienić jedynie w tłuszcz z którym dość trudno będzie sobie poradzić niestety (podaję to na przykładzie mojego kumpla)

ps: nie podam w jakim czasie ile dokładnie przybrałem na masie, ponieważ po tygodniu zrobiłem sobie przerwę na kilka dni a później znowu zacząłem gainera przyjmować i znowu przerwa i znowu gainer i... tak sobie stosuję różne odżywki do dziś :)

mam nadzieję, że przyda się komuś ta rada :)

pozdrawiam
  • 0

budo_yarertz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening
ja przy wzroscie 182 waze 55 kg :) dobrze ze mam 16 lat :D
  • 0

budo_jeanpaul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening
Jeżeli chcesz przybrać na masie (mięśniowej) to powinieneś iść na siłownie i odżywiać się białkiem. Nie dużo naraz bo organizm tego nie przyswoi ale po trochu w ciągu dnia. Trening na siłowni skierowany powinien być na masę, bodajże polega to na dyrastycznym zwiększaniu ciężarów tak by w ostatniej serii móc zrobić 1-2 powtórzenie ćwiczenia. Ale nie jestem pewien.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening

na początek trening na mase+dieta full białka+białko(najlpiej Ovopol :twisted: )+gainer+aminokwasy+kreatyna. Po tym przybędzie ci koło 5kg w miesiąc.


Albo rozpieprzysz sobie nerki. Jak masz pecha.
  • 0

budo_jeanpaul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Masa a trening
Odnośnie mojego postu. Tylko naturalne białka w ryżu, kurczaku etc... :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024