Skocz do zawartości


Zdjęcie

Weekend przyjazni VT/WT/WCh


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Witam panowie z wielkiej rodziny Yongchuan

Mam dla was małą propozycje może troche szloną ale realną i mozliwa do wykonania. A mianowicie.
Proponuje wszystki forumowiczom szkół VT/WT/WCh abyśmy zrobili wspulne seminarium jako przedstawiciele roznych szkół i przećwiczyli i przedyskutowali wszystkie formy od Siu Lim Tau zacząwszy a na Muk Yan Chong skończywszy. Poćwiczymy pomyślimy i wyciagniemy jakieś wnioski. Zastrzegam że nie ma to być spotkanie nawiedzonych i nawracanych. Tylko ludzi o otwartych umysłach, badających koncepcje zasady i techniki tej wielkiej rodziny. To może pozwoli dojśc do zgody pomiędzy szkołami.
Pozdrowienia dla wszystkich Ju Te
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Pomysl bardzo dobry, tyle ze ja na przyklad mimo, ze jest forumowiczem ze szkoly Ving Tsun, to moj poziom zaawansowania jest wciaz bardzo niski. No, ale co tam, nawet jak sam nie bede wykonywal np. Mok Yan Chong to chetnie popatrze na te forme - ewentualne roznice itd. Mysle , ze koncepcja jest warta zrealizowania.
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
A, no i mam oczywiscie nadzieje, ze dla poczatkujacego znalazloby sie miejsce... :?:
  • 0

budo_yareck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Bardzo ambitny pomysl, iz juz zaluje ze nie bede mogl sie zjawic, poniewaz troszke mi do Was daleko, ale jest to przedsiewziecie godne uwagi...
Wydaje mi sie, ze sa potrzebne osoby do wspolpracy, czyli interweniujacy, ktorzy znaja sie na rzeczy, poniewaz w innym przypadku moze zapanowac balagan. Co wiecej forma wykladowa pozwolilaby przedstawic roznice, bez specjalnego przekonywania! na zasadzie wymiany roznic, pogladow, cos w stylu przkazanie specyfiki stylu, czyli cos w stylu seminarium!!
bardzo dobry pomysl
  • 0

budo_yareck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Ju Te czy mozesz mi przeslac Twoj mail, poniewaz ciagle nie moge wysylac wiadomosci prywatnych! podaje Ci moj adres [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
dzieki
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Witaicie Panowie. :)

Mój pomysł jest nastepujący.
Każde seminarium może być poświęcone jednej formie.
Tak że sprawa zaawansowania nie miała by znaczenia.
Można przerobić wsztstkie formy na takim seminarium, lub tylko te króre wy znacie i umiecie.
Podaicie miasta w których mieszkacie to wybierzemy to do którego wszyscy będa mieli naibliżej a sprawy organizacyjne omówimy pózniej. Panowie to jest łatwiejse do wykonania niż moze się wydawać. Troche dobrej woli i seminarium gotowe.
Zapraszam wszystkich od Leung Tinga, Wong Shun Lenga i Wiljama Chenga.
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh

Podaicie miasta w których mieszkacie to wybierzemy to do którego wszyscy będa mieli naibliżej a sprawy organizacyjne omówimy pózniej

...niech lepiej seminarium odbedzie sie u ciebie, w Lodzi, wtedy wszyscy beda mieli (mniej wiecej) taka sama droge dojazdu do centrum :D
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
jestem za, chodz poczatkujacy,
jestem z lublina, ale proponuje zorganizowac w warszawie, bedzie w miare sprawiedliwie(prawie;))

pozdrawiam
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Jeżeli jest ktoś z W-wy i podjoł by się zorganizować sale i ewentualne noclegi to nie ma sprzwy. Tylko wezmy pod uwage ceny jakie tam panują. A jezeli to nie stoji na przeszkodzie to zaprzszam do Łodzi.
  • 0

budo_jute
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Łodzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Witam Panowie !
Co się z wami stało?
Widze że pomysł umarł szybką śmiercią. A moze co nie którzy sa aż tak dobrzy że nie potrzebują takich bezsensownych imprez. :)

Naskrobcie coś to przynajmniej będzie wiadomo czy poprosić o skasowanie tego tematu.
Pozdrawiam
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Ja mam teraz taki huk roboty (na poczatku lipca bronie prace), ze na razie po prostu nie mam czasu o tym myslec. :) :twisted:
  • 0

budo_mk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
Bardzi ciekawy pomysł.
Szkoda że całkiem nierealny. :D
Chętnie bym pojechał zobaczył, no i coś pokazał jeżeli by była taka chęć do zobaczenia.
Marek.
  • 0

budo_peter
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 523 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh
No Masz racje ze nie realny. Bo wiekszosc ma to gleboko w ... Ostatnio bylo organizowane spotkanie organizacyjne takiego przedsiewziecia w Kozlu. Jakos nie widzialem nikogo z Opola. A co poniektorzy mile nawet imienne zaproszenia :-)

Petr
  • 0

budo_mk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: Weekend przyjazni VT/WT/WCh

No Masz racje ze nie realny. Bo wiekszosc ma to gleboko w ... Ostatnio bylo organizowane spotkanie organizacyjne takiego przedsiewziecia w Kozlu. Jakos nie widzialem nikogo z Opola. A co poniektorzy mile nawet imienne zaproszenia :-)

Petr

Tak, dostałem zaproszenie. Z tym, że bardzo nie jasno było tam napisane w jakiej sprawie, już nigdy bym się nie domyślił że to tego typu impreza. Darek miał jechać, bo ja w tym czasie byłem poza Opolem. Okazało się, że ma zajęcia na uczelni i też nie mógł przyjechać.
W związku z tym spokojnie z określaniem co, kto i gdzie ma. Uczniów na takie spotkania wysyłał nie będę, bo już wiadomo jak to się kończy.
Marek.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024