Skocz do zawartości


Zdjęcie

walki bez regół


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

walki bez regół
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!
spełniły sie marzenia moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W moim mieście otworzyli nowy klub,ćwiczymy(bo już sie tam zapisałem)tam boks,kickboxing,muay thai,zapasy,mówiąc prościej ćwiczymy parter i stójke,ćwiczymy pod kątem zawodów vale tudo i mixed martial arts,ale z tego co wiem to zawody kickboxingu też są w planach
Jeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Jeśli jest na forum ktoś z Jastrzębia Zdroju to treningi są w pon. i śr. o 20:00,na mosirze,na sali Judo.
  • 0

budo_lord_l
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: walki bez regół
eeeh tylko pozazdroscic, u mnie raczej nie ma w poblizu czegos takiego, a bardzo chetnie bym sie na jakies mma zapisal :roll: tym bardziej ze zblizaja sie wakacje i treningi u mnie w klubie beda zawieszone :(
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: walki bez regół
nie ma czego zazdrościć, po co miałbym ćwiczyć to co ćwiczę by zazdrościc że ktoś inny ćwiczy co innego. Na razie huczysz z radości, zobaczymy czy będziesz tak huczał za rok czy dwa.
U mnie na treningu mam to o czym pisałeś, tyle że w inteligentnej formie, jak się lejemy, a robimy to co trening to z głową, tak by wszyscy mogli po takich walkach dalej ćwiczyć.
W moim mieście takiego ośrodka nie ma i pewnie nieprędko będzie.
  • 0

budo_lord_l
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: walki bez regół
marcin954 a jednak zazdroszcze :P , nie traktuje mojego stylu jako cos gorszego, cos czego moglbym sie przed innymi wstydzic, ale jednoczesnie dostrzegam jego pewne wady. W kyokushin (bo to trenuje) bardzo mala uwage przywiazuje sie do ochrony/ataku glowy, co prawda takowe ataki istnieja, lecz podczas walk sa zakazane (chodzi mi tylko o ataki piescia), a wiec stosunkowo slabo wytrenowane "w boju". Kolejna sprawa jest brak parteru, a w realu bardzo czesto walka sprowadzana jest na ziemie. Trening samej stujki nie wystarcza
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: walki bez regół
Tez jestem zdania,ze nie ma czego zazdoscic.Po co ten post?
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walki bez regół

nie ma czego zazdrościć, po co miałbym ćwiczyć to co ćwiczę by zazdrościc że ktoś inny ćwiczy co innego. Na razie huczysz z radości, zobaczymy czy będziesz tak huczał za rok czy dwa.
U mnie na treningu mam to o czym pisałeś, tyle że w inteligentnej formie, jak się lejemy, a robimy to co trening to z głową, tak by wszyscy mogli po takich walkach dalej ćwiczyć.
W moim mieście takiego ośrodka nie ma i pewnie nieprędko będzie.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Niema co zazdroscić ale pooglądać można :)
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: walki bez regół
A ja bardzo lubie moją sekcję, też ćwicze kyoka i u nas sensey dodał parter i box w weakendy bo to sie przydaje a stylu i tak nie zamierzam zmienić bo takiej atmosfery jak u nas na sali nigdzie indziej nie znalazlem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024