Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido- magnes dla oszołomów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?

wlasciwie Stefek prowadzi zajecia 2 godziny samochodem stad i to nie bylo wcale tak dziwne. mnie zaskoczylo zwlaszcza chowanie sie za kwiatkiem. swoja droga czasami przychodza tu ludzie "normalni" i na nas patrza jak na oszolomow. zwlaszcza kiedy Sensei ma krwawy humor...


przeciez mowilem, ze to sadysta. az dziw, ze ktokolwiek do niego przyjezdza.
  • 0

budo_yokot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Łabędź - całe środowisko MA jest specyficzne, niezależnie od stylu. To nie tylko "oszołomy", "miszczowie internetu" itd. Nie wiem, czy jeszcze tego nie odczuliście, ale WSZYSCY, czyli każdy z nas, są nieco inni niż ludzie, którzy nie zajmują się MA. Nie jesteśmy lepsi ani gorsi, jesteśmy trochę inni :)

Co do ilości oszołomów - są sezony, że żaden z nich nie trafia do nas na zajęcia, są też i takie, że mam wrażenie, że gdzieś ogłoszono dla nich jakieś ułaskawienie cz coś, bo przychodzą całymi stadami i co najgorsze na jakiś czas zostają...[/list]
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
eee zeby sadysta. trening jest bardzo niebezpieczny, bardzo wiele kontuzji i czasami ekstremalnie ciezko ale to nic czego czlowiek by nie zniosl, zwlaszcza wschonioeuropejskie stworzenia. za to ten typ treningu 100% skutecznie odstrasza 99% wyzej wymienionych typow przyglupow. te przyglupy, ktore zostaja staja sie technicznie swietnymi silnymi jak tury przyglupami a takich to sie dopiero trza bac.....
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
no cuz, czytajac klasyfikacje labudzia doszedlem do wniosku ze sam bym sie do wiekszosci typow zaklasyfikowal.... :)

no i niestety jakos tak sie zdaza ze tez sie czesto z oszolomami spotykam.
np:
kiedys robilem zapisy i takie pierwsze spotkanie grupy, przyszlo ze 100 ludzi, posluchali co im mialem do powiedzenia, potem padlo kilka pytan natury kiedy gdzie i za ile, a tu wstaje taki jakis lokaty z broda do pasa prawie i pyta ;
"cz ten slawny aktor seagal to w filmach tez robi aikido, bo jesli tak to ptrzeciez krzywdzi ludzi - czy on slyszal o prawie kaemy?!"

cale szczescie nie przyszedl na trening...

aha slad sie biora oszolomy na aikido - trakze z wychowaqnia przez swoich miostrzow...

np zaczyna sie od tego ze mistrz od pierwszego treningu powtarza - "aikido sie nie trenuje, aikido sie studiuje..." itp.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?

klasyfikacje labudzia

:evil: :evil: :evil: A ktos tu się na Mr Snaila oburzał :evil: :twisted: :wink:
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Gdy po treningu, mój nauczyciel spytał czy ćwiczacy odczuli jakieś emocje podczas pracy, jeden z obecnych przemówił coś o kosmitach :) których podczas praktyki ujrzał, sensei zdecydowanie zakończył ten temat :) :) :)


Z kolei u mnie zjawił się pewnego dnia pacjent z płytą długogrającą typu longplay/winyl i ... poprosił o mój autograf na niej, z podaniem stopnia w aikido hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,

niestety ślad po nim zaginał :) :) :) :)

także myślę sobie , że aikido również potrafi odpędzić oszołomów.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Jest jeszcze jedna kategoria oszołomów:

NAUCZYCIEL - podczas ćwiczenia poprawia, każdego we wszystkim co tylko możliwe, i gdyby mógł, to by się położył na macie,żeby tylko nie można było na nim zrobić jakiejkolwiek techniki.

Ale od kąd przekroczyłem 100kg wagi, jakoś żadko ich spotykam :lol:
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
sorrki miało być "rzadko" :oops:
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?

klasyfikacje labudzia

:evil: :evil: :evil: A ktos tu się na Mr Snaila oburzał :evil: :twisted: :wink:



buzi buzi Łabędziu :)
  • 0

budo_emi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Moi niektórzy znajomi twierdzą, że trzeba być oszołomem, żeby w piątek wieczorem iść na trening, zamiast imprezować z resztą studentów, więc coś w tym musi być :wink: .
  • 0

budo_pancer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 699 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100-lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Ja na aikido spotkałem wielu oszołmów (zresztą tu obecnych na Vortalu :) :) ).
Był nawet jeden, który po zajęciach zadał pytanie: jak się skacze w aikido? 8O . Nie zrozumiałem na początku 8) , więc poprosiłem by gościu zaprezentował - klient wstał i odtańczył lekki taniec pogo na macie....... :) :) :) :) . Świadków tego zdarzenia jest wielu........
Odpowiedziałem, że zrobił to jakby ćwiczył droge aiki pare dobrych lat.... :D :D

Pancer
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Może to dlatego,że trenujesz aikido ci sie wydaje,ze tylko ono przyciaga TAKICH ludzi :P Wszystkie sztuki walki (podkreślam sztuki walki) przyciągają ludzi z deczka trzepniętych. Poza tym czy wy ich nie loobicie? :P Ja ich kocham :PPP
Pozdrawiam >^.^<
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?

Moi niektórzy znajomi twierdzą, że trzeba być oszołomem, żeby w piątek wieczorem iść na trening, zamiast imprezować z resztą studentów, więc coś w tym musi być :wink: .


zalezy co kto woli..nie każdy bowiem przepada za studentami, co jeszcze nie znaczy ze klasyfikuje sie jako "oszołom"
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
hahaha :) )

nie wiem jak scharakteryzujecie Denshokkan Hakko Ryu, jest troszke zblizone,ale wlasnie szybko sie zniechecilem do treningow przez tych oszolomow (ktorzy trenowali ten styl) ;)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?

buzi buzi Łabędziu

Pfuj, Smailu, nie przy ludziach :wink: :) :lol: Ale przeprosiny przyjęte :wink: :) :D
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Niezwykle ciekawy temat, dzieki O Labedziu :) Ale ak naprawde to mysle, ze dzisiaj juz prawdziwych oszolomow w aikido juz nie ma, odkad umarl ostatni hippis :wink:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?

Niezwykle ciekawy temat, dzieki O Labedziu :) Ale ak naprawde to mysle, ze dzisiaj juz prawdziwych oszolomow w aikido juz nie ma, odkad umarl ostatni hippis :wink:

Czy nadal podtrzymujesz to twierdzenie :?: :?: Po tym wszystkim co sie dzieje na wortalu i co miałeś okazję naocznie doświadczyć w Polsce :?: :?: :) :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido- magnes dla oszołomów?
Czy ja wiem? ....hmh....tutaj marszcze czolo w niezwykle glebokim namysle.........hmh.....w sumie moze by sie znalazlo, ale raczej sa to nieporadni kandydaci na oszolomow, karykatury, cienie siwego dymu ktore rozwiewa najslabszy podmuch majowego wiatru...nieeee.... prawdziwi oszolomi maja Charakter i Wizje, przez duze W :wink: Dlatego pociagaja za soba setki i tysiace ludzi...
SW a aikido w szegolnosci ma to do siebie, ze takie nedzne numery mozna robic tylko z poczatkujacymi... po paru latach jakiegokolwiek treningu, ludzie z reguly opuszczaja takiego pretensjonalnego dupka, zauwazmy, ilu zaawansowanych ludzi zostaje w danym dojo. To niezla wskazowka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024