Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co po stormie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Co po stormie?
Witam, jest mała sprawa. Własnei koncze cykl na stormie, wcześniej był jeszcze cykl na xpandzie, wcinam przez cały czas mutant masa. Do xpanda miałem no=shotgun a do storma mam shoka. Zamierzam zrobić po całej puszce storma pauze znaczy za miesiac planuje znowu storma zakupic i teraz ta moja sprawa: mianowicie co brac przez ten mniej wiecej miesiac moze 6 tygodni przerwy miedzy cyklami na stormie. Shoka raczej bede jadł pzred treningiem nadal no i mutant massa, czy to wystarczy czy można byc coś w miedzy czasie zarzucić, co myślicie? chyba nie namieszałem za bardzo :)
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

Witam, jest mała sprawa. Własnei koncze cykl na stormie, wcześniej był jeszcze cykl na xpandzie, wcinam przez cały czas mutant masa. Do xpanda miałem no=shotgun a do storma mam shoka. Zamierzam zrobić po całej puszce storma pauze znaczy za miesiac planuje znowu storma zakupic i teraz ta moja sprawa: mianowicie co brac przez ten mniej wiecej miesiac moze 6 tygodni przerwy miedzy cyklami na stormie. Shoka raczej bede jadł pzred treningiem nadal no i mutant massa, czy to wystarczy czy można byc coś w miedzy czasie zarzucić, co myślicie? chyba nie namieszałem za bardzo :)


jest ok STORM to dobry stack, uzupelnienie Mutant - tez jadlem :D
Shocka mozesz dalej szamac przerwe zrob minimum 6 tygodni - najlepiej jeszcze dluzsza :D

pomiedzy tymi cyklami mozesz zakupic aminokwasy, glutamine ( niekoniecznie ), jak masz braki w diecie to bialeczko
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

Witam, jest mała sprawa. Własnei koncze cykl na stormie, wcześniej był jeszcze cykl na xpandzie, wcinam przez cały czas mutant masa. Do xpanda miałem no=shotgun a do storma mam shoka. Zamierzam zrobić po całej puszce storma pauze znaczy za miesiac planuje znowu storma zakupic i teraz ta moja sprawa: mianowicie co brac przez ten mniej wiecej miesiac moze 6 tygodni przerwy miedzy cyklami na stormie. Shoka raczej bede jadł pzred treningiem nadal no i mutant massa, czy to wystarczy czy można byc coś w miedzy czasie zarzucić, co myślicie? chyba nie namieszałem za bardzo :)


Sprobuj Beta Alaniny - sam jem obecnie i jestem zadowolony z efektow :D - stosuje ja cyklicznie z kreatyna i jest dobrze.

Kup BCAA jako antykatabolik w przerwie, i/albo boozer testosterownu (jak masz wiecej niz 21 lat) i do tego oczywiscie gainer a potem kreatyna i tak cyklicznie mozna :D . A co do kreatyny to jak juz sprobowales storma to moze teraz Horse Power? Albo Size On - sam planuje cykl za pare tygodni na SO :D
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?
bialeczka to o ile pamietam jeszcze nigdy nie wcinałem, co byście konkretnie zaproponowali znaczy jakiej firmy? żebym mógł sobie poczytac o tym troszke.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

bialeczka to o ile pamietam jeszcze nigdy nie wcinałem, co byście konkretnie zaproponowali znaczy jakiej firmy? żebym mógł sobie poczytac o tym troszke.


Optimum, Syntrax, Dymatize - bialeczka z tych firm sa ok
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?
a jeżlei chodzi o te buzzery to universla byłby dobry?? np Animal M-Stak - 21 pakietów lub Animal Stak 2 - 21 pakietów? znalazłem na biegu takie dwa.

A białeczko z frmy dynmize to np: Elite Whey Protein - 908g?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

a jeżlei chodzi o te buzzery to universla byłby dobry?? np Animal M-Stak - 21 pakietów lub Animal Stak 2 - 21 pakietów? znalazłem na biegu takie dwa.

A białeczko z frmy dynmize to np: Elite Whey Protein - 908g?


IZOLAT DYMATIZE ELITE WHEY PROTEIN - za okolo 130 zł 2.3 kg

co do buzzerow sie nie wypowiem bo nie testowalem chociaz niedlugo mam w planach :) i tez zbieram opinie
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

a jeżlei chodzi o te buzzery to universla byłby dobry?? np Animal M-Stak - 21 pakietów lub Animal Stak 2 - 21 pakietów? znalazłem na biegu takie dwa.

A białeczko z frmy dynmize to np: Elite Whey Protein - 908g?


Tu masz relacje z cyklu na serii Animal - http://www.fabrykasi...Stak-t5975.html

Z dobrych i tanich boozerow to polecam Erekton - dobry cukierek :)

Bialko tez dobre i w cenowo nie jest zle
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?
UNIVERSAL Natural Sterol Complex 90tab - a co myślicie o tym? bo to chyba tez zalicza sie do buzzerów?
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

UNIVERSAL Natural Sterol Complex 90tab - a co myślicie o tym? bo to chyba tez zalicza sie do buzzerów?


Na razie moge powiedziec tyle ze ladnie sie prezentuje na polce czekajac na swoja kolej :) i ze tabsy sa wielgachne i trudne do polkniecia. Ogolnie jest wiele pozytywnych opinii na temat tego srodka. Ale jak juz to byl kupil 180 tabs - na caly miesiac bo pewnie potrwa zanim sie to wkreci.

Z serii Animal to jeszcze bym wzial pod uwage Anima Test - najsilniejszy z serii i w sumie najdrozszy, ale jak na pierwszy raz to sprobuj Erekton, nie sugeruj sie nazwa :D 2 opakowania wystarcza Ci na miesiac a do tego jak chcesz to mozesz jeszcze ZMA dorzucic + gainer i/ewentualnie BCAA i masz zajebisty cykl :D
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

Na razie moge powiedziec tyle ze ladnie sie prezentuje na polce czekajac na swoja kolej :) i ze tabsy sa wielgachne i trudne do polkniecia. Ogolnie jest wiele pozytywnych opinii na temat tego srodka. Ale jak juz to byl kupil 180 tabs - na caly miesiac bo pewnie potrwa zanim sie to wkreci.



oczywiście brałbym to opakowanie 180 tabletek, źle mi sie wkleiło :D w sumie to starczyłoby na 30 dni jak 6 tabletek dziennie a potem znowu storma. A to że duże tablety to jakoś dam radę.
  • 0

Dathí

    Pan i wladca, Wielki Ksiaze, Mistrz Zakonu, Wodz wielkiej hordy,

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 601 postów
  • Pomógł: 1
14
Neutralna
  • Lokalizacja:Baile Átha Cliath
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- kolkowanie komunistow
    - polowania na mongolow
    - techniki rozpinania biustonoszy sila woli
    - brawurowa jazda cinquecento

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

oczywiście brałbym to opakowanie 180 tabletek, źle mi sie wkleiło :) w sumie to starczyłoby na 30 dni jak 6 tabletek dziennie a potem znowu storma. A to że duże tablety to jakoś dam radę.


:D Napisz relacje jak poszlo, sila masa etc
PZDR
  • 0
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu - prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły
Been there, taken that

Jesli pomoglem to postaw mi piwo :D

gmg
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?
ok mam juz UNIVERSAL Natural Sterol Complex,troszke o tym poczytałem troskze się dowiedziałem ale nie o tym teraz chciałem. To akurat starczy mi na miesiac a chcia lbym miedzy kreatyna zrobic 2 miechy przerwy, co sądzicie o tym żeby po skonczeniu sterola wziac erekton olimpu?

a druga sprawa to jednak bede chciał dokupic białeczko i teraz pytanko : konkretnie jakie tak żeby starczyło na conajmniej miesiąc półtora. Elite Whey Protein - 908g firmy dynamize to dobry wybór? z góry dzięki za rady.
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co po stormie?

ok mam juz UNIVERSAL Natural Sterol Complex,troszke o tym poczytałem troskze się dowiedziałem ale nie o tym teraz chciałem. To akurat starczy mi na miesiac a chcia lbym miedzy kreatyna zrobic 2 miechy przerwy, co sądzicie o tym żeby po skonczeniu sterola wziac erekton olimpu?

a druga sprawa to jednak bede chciał dokupic białeczko i teraz pytanko : konkretnie jakie tak żeby starczyło na conajmniej miesiąc półtora. Elite Whey Protein - 908g firmy dynamize to dobry wybór? z góry dzięki za rady.

jesli chodzi o buuzera teścia polecam tribulus terrestris profesionall HI TECA-moze nie powala na kolana ale to co ma wystarczy,o erektonie słyszałem że nawet nawet.i spokojnie mozesz brać go po sterolach.co do białka-jadłem i jest dobre,908g na półtora miecha to mało,zależy tez od diety,ale polecam białeczko
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024