Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga! Zawody Bjj Polska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Uwaga! Zawody Bjj Polska
Nastapila zmiana w miejscu zawodow :!: . Odbeda one sie w innym klubie w Gdyni. Wiecej tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Czy zawody będą otwarte dla publiczności?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska

Czy zawody będą otwarte dla publiczności?


Tak, widzowe sa mile widziani. Zdaje sie ze bedzie duzo ciekawych walk.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska

Nastapila zmiana w miejscu zawodow :!: . Odbeda one sie w innym klubie w Gdyni. Wiecej tutaj: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Dlaczego tego samego dnia podobna impreza bedzie miala miejsce w Lublinie? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Obie imprezy to zawody Bjj. I to jedyna rzecz wspolna.
Zawody w gdyni to zawody zamkniete. Wiec nie ma de facto co o nich pisac jak sa to zawody wewnetrzne.
Zawody w Lublinie to Otwarte zawody czyli normalne zawody z regulaminem sedziami itd.
Zbieznosc dat jest nieprzypadkowa. To najbardziej korzystna data do organizawowania zawodow po prostu.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska

Zbieznosc dat jest nieprzypadkowa. To najbardziej korzystna data do organizawowania zawodow po prostu.


Buehehehe :) Tekst do "dowcipy, tu wrzucać".
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
???
A to czemu ? Ja tutaj nie widze zadnego dowcipu.
Zawody w Gdyni odbyly sie w zeszlym roku tez w ten sam weekend.
W styczniu kiedy byl ustalany termin zawodow w Lublinie tez te weekend 10-11 czyli pierwszy po dlugim weekendzie byl uznawany za najbardziej optymalny.
W ramach ciekawostek dodam ze termin MP politechnik judo pokrywa sie z MP w Karate. ( 16-17 Maja). Nie widze tutaj zadnej zlosliwosci.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska

???
W ramach ciekawostek dodam ze termin MP politechnik judo pokrywa sie z MP w Karate. ( 16-17 Maja). Nie widze tutaj zadnej zlosliwosci.

Ok, tu judo a tu karate. A tu bjj i tu bjj. Na moje oko komuś tu z kimś nie po drodze. Mówi się trudno. Trzymam kciuki za ekipę z Krakowa, z tego co słyszałem to startuje coś z 17 osób. Nieżle.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Kto wie kim był ten sędzia mówiący po angielsku (Brazylijczyk?) :?:
  • 0

budo_sprinter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Brazilijczyk to czarny pas o nazwisku Machado, ale to popularne nazwisko w tym kraju takze co do powiazan rodzinnych to nie wiem.
  • 0

budo_wm
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Orlando Machado
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
No i jaki jest sens organizować podział na kategorie wg. pasów skoro potem w poszczególnych kategoriach wagowych było po dwóch zawodników? Nie za wcześnie na to? To po jednej walce można było zostać mistrzem? Czy też Ci dwaj zawodnicy toczyli między sobą mecz do 3 wygranych? Fakt, że w niektórych, zwłaszcza niskich wagach też nigdy nie ma za dużo zawodników, ale niech któryś z nich dostanie niebieski i można się domyślić jak będzie wyglądała rywalizacja.

Pozdrawiam, Aviator i konkluzja
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Ilosc osob a ilosc kategorii czasami sie ciut rozbiega.
Sens utworzenia kategorii niebieskich pasow moze oznaczac tyle ze bedzie ich niedlugo wiecej i bedzie dla nich potrzebna osobna kategoria.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Jak napisałem wyżej - nie podważam sensowności utworzenia rozdziału na stopnie zawodników - podważam zasadność dokonywania tego podziału już teraz, kiedy nie ma ich jeszcze za duzo.
Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
moze dlatego ze skoro ma niebieski pas to rozjechal by swoja kategorie z bialymi bez problemu, a takto lepiej niech stoczy jeden pojedynek wyrownany a nie jak w lidze bjj mariusz linke czy dudu rozwalaja swoich uczniow (tylko no offence mowie dla porownania:D)
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
A może zdziwyłby się ten niebieski walcząc z białym. A dlaczego? Dlatego, że do promocji w Polsce dostęp mają tylko wybrani. Więc to, że ktoś dalej ma biały pasek to nie znaczy, że nie zasługuje na niebieski. No i niebieski przegrywa z biały i jest wstyd. Dudu i Manolo walczą ze wszystkimi - i pokazują, że jednak są conajmniej o klasę wyżsi. A taki niebieski walcząc po 1, 2 walki na zawodach organizowanych tak przecież często w Polsce i to w kręgu wzajemnej adoracji (bo przecież zawody Bjj Polska są wewnętrzne )-może z 1 miejsca w kat. niebieskich pasków, nagle znaleźć się na szarym końcu, gdy więcej "białych" zmieni barwę. Mam nadzieję i wierzę w to, że wszscy co mają niebieski pas, w pełni na niego zasługują - tak samo jak część tych, którzy takowego paska nie mają. Dla mnie IIIm. w zawodach wysoko obstawionych ma większą wartość niż I, bez walki.
Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska

A może zdziwyłby się ten niebieski walcząc z białym. A dlaczego? Dlatego, że do promocji w Polsce dostęp mają tylko wybrani. Więc to, że ktoś dalej ma biały pasek to nie znaczy, że nie zasługuje na niebieski. No i niebieski przegrywa z biały i jest wstyd. Dudu i Manolo walczą ze wszystkimi - i pokazują, że jednak są conajmniej o klasę wyżsi. A taki niebieski walcząc po 1, 2 walki na zawodach organizowanych tak przecież często w Polsce i to w kręgu wzajemnej adoracji (bo przecież zawody Bjj Polska są wewnętrzne )-może z 1 miejsca w kat. niebieskich pasków, nagle znaleźć się na szarym końcu, gdy więcej "białych" zmieni barwę. Mam nadzieję i wierzę w to, że wszscy co mają niebieski pas, w pełni na niego zasługują - tak samo jak część tych, którzy takowego paska nie mają. Dla mnie IIIm. w zawodach wysoko obstawionych ma większą wartość niż I, bez walki.
Pozdrawiam, Aviator


Hehh kolejny post typu BJJ POLSKA jest be a LIGA jest cacy ;) ))
hmm pokaż mi zawody w których walczą biali z blu czy nawet inne mieszanie ? nie ma !!! dla czego ? hmm dużo wiary, różny poziom ... BJJ POLSKA ma już kilkanaście blu więc może sobie pozwolić na rozróżnienie a w Lidze jest kilku chłopa i to pewno w różnych kategoriach więc z kim by mieli walczyć ? ... nie lepiej zająć się czymś co łączy oba "związki" a nie tylko pokazywać tylko że jeden jest gorszy od drugiego ?
jak masz żal że w BJJ POLSKA jest tak to sięciesz że u was nie ma tak i jush ...
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Edi - gdze ja napisałem, że Bjj Polska jest be? To są tylko moje refleksje na temat rozgrywania zawodów. Tak samo miewam podobne na temat regulaminu Ligii - bo tam też pewne rzeczy bym zmienił. Osobiście marzy mi się aby szanowny pryncypiat BJJPL przestał stroić fochy i pozwolił Waszym zawodnikom startować na lidze, a nam na zawodach Bjj Polska. Nie zabraniał, nie przymuszał ... ale dał wszystkim prawo do decydowania o tym gdzie i kiedy startują na zawodach.
Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska
Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec Bjj Lahr 12 X 2002 - nie było podziału na pasy - białe startowały z czarnymi. - to przykład, który mi najszybciej przyszedł do głowy.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga! Zawody Bjj Polska

BJJ POLSKA ma już kilkanaście blu

To co, tam jest chyba jakiś znacznie lepszy poziom nauczania, prawda? No, że się te pasy tak kocą... Ale skoro są tacy lepsi, to czemu nie jeżdżą na ligę? Przecież by w cuglach wszystko wygrali, nie? Ja się tam na BJJ nie znam, ale z punktu widzenia osoby postronnej mam tekie wrażenie, co ty na to Edek?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024