Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMagear


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_beast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker's Team Szczecin

Napisano Ponad rok temu

MMagear
Pytanie do tych ktorzy zamawiali z tej strony.
Mam zamiar kupic kimono bad boya i czy bede musial ponosic jakies dodatkowe koszta za przesylke, wiem ze przesylka jest za darmo tylko slyszalem ze moga na granicy sie przyczepic i wystawic jakis extra rachunek, clo czy cos w tym rodzaju.Czy to prawda??
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
Panowie z mmagear.com są na tyle mili, że wpisują na paczczce, że to prezent, więc mili panowie celnicy nie nakładają cła. My zmagamy się aktualnie z trzecim zamówieniem i o ile wiem do tej pory nie było żadnych probelmów.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0

budo_beast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker's Team Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
Dzieki za info.
Ja jeszcze nic z tej stronki nie zamawialem wiec wolalem sie upewnic.
Jeszcze raz dzieki.
  • 0

budo_baton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
To ze mili panowie z mmagear oznacza przesylke jako 'gift' nie gwarantuje niestety nic. Celnicy i tak moga oclic owa przesylke jesli stwierdza ze jej wartosc przekracza ok 20EUR. Wtedy przyjdze zaplacic clo i vat no istrata qpy czasu...
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
Jakie dodatkowe koszty moga z tego wyniknac?? Ja rowniez chce kupic kimono stamtad. ile potencjalnie bede czekal na paczuszke??
  • 0

budo_koma
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
kumpel zaplacil 18 $ za clo, podobno celnicy nie mogli uwierzyc ze takie gowno ludzie wysylaja.
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
A tak przy okazji: w MMAGear jest spory problem z płaceniem kartą kredytową. My próbowaliśmy trzech (eKarta mBanku, Mastercard CitiBanku i Visa BPH) - i żadnej nie udało się zautoryzować. :( Wygląda na to, że jedyny sposób uiszczenia zapłaty to przelew (Western Union - czyli kolejne kilkanaście / kilkadziesiąt dolców w plecy...)
  • 0

budo_beast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker's Team Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
A czy ktos planuje za niedlugi czas zrobic zakupy na tej stronce bo chetnie bym sie dolaczyl do tej listy najlepiej pasowaloby mi ze szczecina ale nie koniecznie jak cos to piszcie na priva.
  • 0

budo_baton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MMagear
Problemy sa z placeniem kartami platniczymi. Jednak KK Citibanku dzialaja. Wiem bo sam zamawialem kilka razy. Problem jest przy duzych transakcjach (powyzej 700USD). Wtedy bank wymaga dodatkowych potwierdzen, a Panowie z mmager delikatnie mowiac sa malo 'obrotni'. Mozna to jednak 'przeskoczyc'. Na pewno nie dzialaja: ekarta mbanku, VC, VE bphu. Dziala natomiast z tego co sie dowiadywalem VC Pekao SA i WBK.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024