Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Jak w temacie, mozecie wpisywac tu:
- życzenia (zwiazane z dzialem o mercedesa ani bmw nie prosic)
- zazalenia i skargi
- opinie
- wlasne propozycje co do dzialu
- itd....
  • 0

budo_doberman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Dlaczego, tak jak w innych działach nie ma info o zawodach?
Tajemnica jakaś?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
info o zawodach umieszczam zawsze w dziale "Co Gdzie Kiedy" - jak do tej pory byly umieszczone wszystkie o ktore oficjalnie zostalo doslane info.
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
:cry:
ja mam żal ...
ze dwa razy , ze dwa lata temu prosiłem cię o adresy klubów jj w okolicach
Radomia
a ty nic, nie dzwonisz, nie piszesz...
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

:cry:
ja mam żal ...
ze dwa razy , ze dwa lata temu prosiłem cię o adresy klubów jj w okolicach
Radomia
a ty nic, nie dzwonisz, nie piszesz...


Sorki ale osobiscie nie znam nikogo co tam prowadzi ani w okolicach moi znajomi akurat tez nie.
Moze i cos jest ale JJ jets duzo organizacji i po prostu duzo osob nie zna sie nawzajem a nawet nie slyszalo.
Jak cos bede wiedzial dam znac - moze wczesniej niz za nastepne 2 lata ;)
  • 0

budo_roslon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 801 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Jak zawsze, najpierw proszą, a potem to im się wyjaśniena NALEŻĄ...
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
a ja mam zazalenie.

jeden z waszych moderatorow nijaki JAREK ktory uczy sie pancration wykasowal temat ktory stworzylem i jeszcze mi tak nawtykal ze powinienem go chyba znalesc i zabic :X

temat byl legalny nie obrazalacy oraz na temat! chcialem tylko namowic wszystkich do wziecia udzialu w obozie konigun ninjutsu oraz odiwedzenie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a on stwierdzil ze to klamstwo i sie zaczelo...

i moderator moze kogos obrazac i dopuszczac sie takiego bezprawia?? mam dowody ze to nie zart i oboz sie odbedzie, oraz bnie jestem naciagaczem!!!!!!!!!!
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

a ja mam zazalenie.

jeden z waszych moderatorow nijaki JAREK ktory uczy sie pancration wykasowal temat ktory stworzylem i jeszcze mi tak nawtykal ze powinienem go chyba znalesc i zabic :X

temat byl legalny nie obrazalacy oraz na temat! chcialem tylko namowic wszystkich do wziecia udzialu w obozie konigun ninjutsu oraz odiwedzenie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a on stwierdzil ze to klamstwo i sie zaczelo...

i moderator moze kogos obrazac i dopuszczac sie takiego bezprawia?? mam dowody ze to nie zart i oboz sie odbedzie, oraz bnie jestem naciagaczem!!!!!!!!!!

Po pierwsze - nie on wywalił tylko ja.
Po drugie - licz się ze słowami.
Po trzecie - nikt nie lubi ściemniania, a jak się czyta o rozdawaniu certyfikatów uprawniających do nauczania po jednym obozie, to... szkoda gadać. Poza tym co to za obóz, o którym nic nie wiadomo - ani gdzie się odbędzie, ani kto jest organizatorem - żadnych konkretów.
Po czwarte - zanim zaczniesz się reklamować, napisz trochę wartościowych postów. Wypadałoby się zapoznać z zasadami tutaj panującymi, no nie?
  • 0

budo_orochimaru
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
niezaprzeczalnie wszystko co napisales jest prawda :) ale na stornie sie sporo zmienilo, sa juz jakies konkrety... zreszta niech kazdy sam oceni czy to byl zart czy nie... nie licze ze wszyscy podejda do tego powaznie. ale sa ludzi ktorzy juz to traktuja bardzo powaznie...

mimo wszystko czy moderator powinien takie texty pisac?? ja nawet raz nie przeklnolem i nikogo nie probowalem w zaden sposob obrazic :(

naprawde bardzo przepraszam jesli w jakis sposob naruszylem regulamin!! (ktory przeczytalem)
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

mimo wszystko czy moderator powinien takie texty pisac?? ja nawet raz nie przeklnolem i nikogo nie probowalem w zaden sposob obrazic :(

Dlatego też tekst wylądował w archiwum.

naprawde bardzo przepraszam jesli w jakis sposob naruszylem regulamin!! (ktory przeczytalem)

Do reklamy służy osobny dział - żeby tam pisać, trzeba spełnić pewne warunki (patrz nagłówek Vortalu).
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Ja problemów nie mam :)
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

a ja mam zazalenie.

jeden z waszych moderatorow nijaki JAREK ktory uczy sie pancration wykasowal temat ktory stworzylem i jeszcze mi tak nawtykal ze powinienem go chyba znalesc i zabic :X

temat byl legalny nie obrazalacy oraz na temat! chcialem tylko namowic wszystkich do wziecia udzialu w obozie konigun ninjutsu oraz odiwedzenie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a on stwierdzil ze to klamstwo i sie zaczelo...

i moderator moze kogos obrazac i dopuszczac sie takiego bezprawia?? mam dowody ze to nie zart i oboz sie odbedzie, oraz bnie jestem naciagaczem!!!!!!!!!!



ja mam żal do moderatorów!!!!!
takie posty powinny być umieszczane w dziale UWAGA - TAM NIE WCHODZIĆ! :P

Sorki, ale pierwsze co mi się nasunęło po wejściu na podaną stronę to jak najszybciej użyć alt+f4....

Postuluję o stworzenie działu pn. UWAGA - NIE WCHODZIĆ ew. inny o podobnym przeznaczeniu.


pozdrawiam
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

a ja mam zazalenie.

jeden z waszych moderatorow nijaki JAREK ktory uczy sie pancration wykasowal temat ktory stworzylem i jeszcze mi tak nawtykal ze powinienem go chyba znalesc i zabic :X

temat byl legalny nie obrazalacy oraz na temat! chcialem tylko namowic wszystkich do wziecia udzialu w obozie konigun ninjutsu oraz odiwedzenie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a on stwierdzil ze to klamstwo i sie zaczelo...

i moderator moze kogos obrazac i dopuszczac sie takiego bezprawia?? mam dowody ze to nie zart i oboz sie odbedzie, oraz bnie jestem naciagaczem!!!!!!!!!!


Wal się w ryj oszołomie, nie wykasowałem kurwa twojego posta - zrobił to ktoś inny i szczerze mówiąc nawet nie wiem kto. Wkurw mnie bardziej jeszcze...
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Za szybko zamknąłem posta, a poza tym misiu orochimaru to jest ksiażka jiu jitsu a nie kurwa jebanego ninjitsu albo innego czegoś, więc wypierdalaj stąd nim spacyfikuję te twoje sztuki tajemne.

A poza tym moderator może obrażać każdego - póki jest moderatorem.
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Nie denerwuj się Jarku, zaprosimy gościa na drugie szkolenie do Głogowa (na którym mam nadzieję też będziesz) to zobaczymy, co to za agregat.... :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Masz racje, zróbcie seminarium a my zrobimy fajne zajęcia :) Może trochę zajęć z noża - nooo to by było nawet zabawne.
  • 0

budo_reven
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Głogów

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
Zaproszenie masz u mnie jak w banku :)
  • 0

budo_erykm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chrzelice - Sakura no Yama So-Honbu Dojo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

Masz racje, zróbcie seminarium a my zrobimy fajne zajęcia :) Może trochę zajęć z noża - nooo to by było nawet zabawne.


kurcze...to macie zajęcia z noża ?? makabra... :)
a co do seminarium.... Głogów może być... ale jakby co, zapraszam do Kalisza... Terry was polubi... nawet bez noża...

a co do pojedynku z ninja... to kiedy ?? Warto by to uwiecznić... 8)

zdróweczka... :-)
  • 0

budo_suzuki
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)
wiem, wiem ,wiem jestem męcząca no ale przczytałam już wszystkie tutejsze regulaminy no i wiem już chyba wszystko; dlaczego ja raz mogę a chwilę potem nie mogę głosować (jednak w tych ankietach) od pogody to zależy czy co? jak znajdziesz czas moderatorze to odpowiedz, jak masz wazniejsze sprawy na głowie to ja poczekam ściskam
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ksiązka ZYCZEŃ i zażaleń ;)

wiem, wiem ,wiem jestem męcząca no ale przczytałam już wszystkie tutejsze regulaminy no i wiem już chyba wszystko; dlaczego ja raz mogę a chwilę potem nie mogę głosować (jednak w tych ankietach) od pogody to zależy czy co? jak znajdziesz czas moderatorze to odpowiedz, jak masz wazniejsze sprawy na głowie to ja poczekam ściskam


Jesli jest sie zalogowanym to mozna glosowac ale system nieraz nas wylogowuje samoistnie.
Druga sprawa niektore ankiety sa bardzo stare i poznikalo np z nich czesc odpowiedzi i nieraz nawet okazuje sie ze jest tylko jena odpowiedz w akiecie a dwie zniknely ;)
No ale z nowszymi nie powinno byc klopotu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024