Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie
Hara-kiri to bardzo ladna techniczna relacja, ale caly czas pozostajemy w rodzinie - wasze style sa praktycznie identyczne :wink: Nawet wiesz co to jest slynne meguri :)

Moze ktos z kompletnie innego stylu, jak przykladowo Jezyk?

Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_evendim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie

Do evendim: relację już masz Garrego, jeśli chcesz więcej, to trzeba było być :D , co najwyżej możesz poprosić Jeżyka, może coś skrobnie...


Ja akurat czesc stazu widzialem - pomyslalem za to ze ciekawa bylaby relacja osoby ktora jest spoza tego stylu - jak ona to widzi. I widzisz - dokladnie trafilem w oczekiwania Szczpana.

Hara-kiri - dziekuje za bardzo ladna relacje.

A Ciebie Jon Snow to ja chyba na stazu nie widzialem :?: :-)
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie

Aha, rzeczywiście na stażu panowała atmosfera skupienia i pracy oraz życzliwy stosunek do współćwiczących, nawet tych 'obcych' ;)


Taka atmosfera skupienia jest niezbędna , bo przy rozgardiaszu i chałasie bardzo dużo elementów ucieka.
Bardzo fajnie było na stażu ciebie poznać :)
Tak na marginesie szkoda, że nie mogłeś zostać na niedzielny trening, zobaczyłbyś jak włada bokkenem sensei - to co było w sobote to w porównaniu z niedziela zwolniony i to mocno film.
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie

Hara-kiri to bardzo ladna techniczna relacja, ale caly czas pozostajemy w rodzinie - wasze style sa praktycznie identyczne :wink: Nawet wiesz co to jest slynne meguri :)

Moze ktos z kompletnie innego stylu, jak przykladowo Jezyk?

Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk! Jezyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tak, tylko żebym to ja wiedział z jakiego jestem stylu :) ,
postaram się napisać w weekend, bo teraz lecę na staż z Savagniago, może zrobię małe porównanko

Jeż
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie
Jakto z jakiego?? :?: Typowy FREE STYLE lub jeżykryju :) :) Gorzej , że i mnie na manowce ciągniesz :wink:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie
Jezyk z Labedziem - dwoch ostatnich roninow w Polsce........hmh....swietny tytul na film......
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie

Jezyk z Labedziem - dwoch ostatnich roninow w Polsce........hmh....swietny tytul na film......


A ty szczepciu nie bądź taki dowcipny, bo ci trumna uszy przytrzasnie - jak sie mówiło w szczenięcych latach :) :wink: Lepiej popracuj nad swoja polszczyzną. "Odliczanie wsteczne" - a to dobre, to jak cofanie się do tyłu, albo kontynuowanie dalej :evil: :roll:
Acha, pady też sobie powtórz bo kolejka chętnych niebezpiecznie się wydłuża :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie

A ty szczepciu nie bądź taki dowcipny, bo ci trumna uszy przytrzasnie - jak sie mówiło w szczenięcych latach :) :wink: Lepiej popracuj nad swoja polszczyzną. "Odliczanie wsteczne" - a to dobre, to jak cofanie się do tyłu, albo kontynuowanie dalej :evil: :roll:
Acha, pady też sobie powtórz bo kolejka chętnych niebezpiecznie się wydłuża :)


Staram sie jak moge rozweselic towarzystwo, cos taki smutas? 8)
Co jest zlego w wyrazeniu odliczanie wsteczne? :oops: Jak mam to inaczej napisac? 8O O co chodzi z tymi padami? To wy tam nawet padacie cwiczc aikido???? :? No nie, siwy dym......
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie


A ty szczepciu nie bądź taki dowcipny, bo ci trumna uszy przytrzasnie - jak sie mówiło w szczenięcych latach :) :wink: Lepiej popracuj nad swoja polszczyzną. "Odliczanie wsteczne" - a to dobre, to jak cofanie się do tyłu, albo kontynuowanie dalej :evil: :roll:
Acha, pady też sobie powtórz bo kolejka chętnych niebezpiecznie się wydłuża :)


Staram sie jak moge rozweselic towarzystwo, cos taki smutas? 8)
Co jest zlego w wyrazeniu odliczanie wsteczne? :oops: Jak mam to inaczej napisac? 8O O co chodzi z tymi padami? To wy tam nawet padacie cwiczc aikido???? :? No nie, siwy dym......


Odliczanie wsteczne toć to żywcem wzięta kalka z angielskiego - count down. W polszyźnie wystarczy samo odliczanie, bo jak liczysz "do przodu " to jest liczenie lub wyliczanie :lol: :lol: :lol: :) Więc ukorz się i zalewituj jak mawiał MIlano :P
A co do padów to do dziś chodzi plotka o jednym takim początkującym co kiedyś w dojo na Karowej słał wiąchy bo mu pady i techniki nie wychodziły :) :) :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie

Odliczanie wsteczne toć to żywcem wzięta kalka z angielskiego - count down. W polszyźnie wystarczy samo odliczanie, bo jak liczysz "do przodu " to jest liczenie lub wyliczanie :lol: :lol: :lol: :) Więc ukorz się i zalewituj jak mawiał MIlano :P
A co do padów to do dziś chodzi plotka o jednym takim początkującym co kiedyś w dojo na Karowej słał wiąchy bo mu pady i techniki nie wychodziły :) :) :)


Korze sie mocno(ale czadowskie slowo! dawaj tego wiecej Labedziu), juz poprawione!
Wiachy....ech, to byly czasy.....lezka w oku sie kreci 8) co do padow, to juz sobie jakos daje rade :) a ty? :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie
nie wiem czy rzcanie kurawani w dojo to takie chwalebne, chcby i mae-ukemi nie wychodzilo
A tak BTW panowie ,zalozcie sobie topick " wpsominienia" i nie zasmiecajcie watku o stazu z sensejem Cognard.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Shihanem Andre Cognardem w Warszawie

nie wiem czy rzcanie kurawani w dojo to takie chwalebne


i zaś kurrffaa afera o nic..

..hehe i kto mnie tu moraly jakies wali rotfl
ok wracajmy do topicu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024