Skocz do zawartości


Zdjęcie

mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
bylo pozniej jednak, nawet dobry montaz programu i dosc ciekawe walki
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Ciekawe walki? Ja byłem na Torwarze na finałach i ciekawą walkę widziałem słownie jedną - Kerra (Brazylia) z Ernestem (Walia), a to też tylko ze względu na dobre przygotowanie taktyczne tego drugiego. Ogólnie - walki nudne, czyhanie na punkt, najprostsze techniki, a o rękach to w ogóle żal mówic. Człowiek z łezką w oku wspomina czasy Tapilatu czy Szymanowskiego. Aby nie było, że to moje uprzedzenia - podobne sądy wyrażali znajomi z ITF opuszczający Torwar. W sumie największym plusem wyjazdu było spotkanie kilku ludzi z Vortalu...

Pozdrówka

Gizmo
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Witam!

Wczoraj wrocilem z MŚ z Wa-wy. Ogolnie to sie ciesze ze Polacy zdobyli tyle medali (najwiecej zlotych podajze). Szkoda moze tylko, ze nie bylo zadnych efektowych akcji (przynajmniej jakis bandaj w paszcze). Moze na tak swiatowym poziomie zawodnicy rozstrzygaja swoje pojedynki taktycznie, boja sie zrobic glupiego bledy, przez ktory moga przegrac walke. Jednak kto byl, ten wie ze na pocieszenie w przerwach wystepowal zespol 4 chyrleederek (chyba tak to sie pisze), ktore mialy wiele ciekawych rzeczy do zaprezentowania... np: ukladow tanecznych :D . Wspomne jeszcze nieudana nieoficjalna probe bicia rekordu Ginnesa w rozbijaniu plyt wapiennych (13 plyt, ulozone pionowo) z techniki inna czescia jak piesc czy stopa. Pan Pawlik uzyl w tym celu zewnetrznej czesci przedramienia (bakkat palmok). Pzdr Carpe Diem

PS ale publicznosc nie zawiodla, dopping na wysokim poziomie :D
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Byłem, widziałem, załamałem się :nie: .
Eliminacje nawet ciekawe (ale żadna rewelacja), finały beznadziejne, a organizacja do dupy. Na Boga to były MISTRZOSTWA ŚWIATA, a pokazy taekwondo nadawały się co najwyżej do pokazywania dzieciakom. Czuje się bardzo rozczarowany. Myslałem że władze PZTKD dołożą wszelkich starań aby ta największa impreza tkd w Polsce na długo zapadła nam w pamięci, a tymczasem w pamięci to mi zostaną te cztery dziewuszki w obcisłych spodniach :twisted: . Jestem niezwykle ciekawy jak wyglądała transmisja na żywo w Polsacie, bo takiej klapy organizacyjnej nie widziałem już dawno. Do tego z nowego prezydenta ITF-u prezes PZTKD zrobił idiotę każąc mu nie wiedziec czemu dwa razy otwierać mistrzostwa, co wywołało śmiech widowni. Szkoda gadać. Jedynie te tancereczki nie pozwalały usnąć widowni. No cóż, dziś obejrzę sobie w TV walki drużynowe, może bedzie na co popatrzeć.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Rzeczywiście pokaz K. Pawlika mógł sie podobać. Co do rekordu świata jednak, to ktoś był troche niedoinformowany chyba - zainteresowanym słuzę nagraniem, na którym niejaki Lee Keun Tae rozbija bodaj 21 belitów z główki :)

Co do reszty - zgadzam się z Ukaszem :(

pozdrawiam

Gizmo
  • 0

budo_choong
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubin

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
W takim razie załuje, ze nie mogłem przyjechać tylko po to by spotkac sie z uczestnikami vortalu budo. Bo z waszych wypowiedzi wynika ze MS nie były warte zachodu :?
Powodem przez ktory nie moglem przyjechac było nakrecanie pokazowych walk i treningow w nowo otwartej sekcji MMA (ktorej jestem wspolzalozycielem)przez telewisje miejska.
. Niestety tylko w tym czasie była mozliwosc nagrania tego materiału :-( (pt , sobota)
Przepraszam za swoje nie przybycie Mora oraz innych uczestnikow Podforum TKD :-(
ps. Surikan był , zapowiadał swoja obecnosc ?
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003

Ciekawe walki? Ja byłem na Torwarze na finałach i ciekawą walkę widziałem słownie jedną - Kerra (Brazylia) z Ernestem (Walia), a to też tylko ze względu na dobre przygotowanie taktyczne tego drugiego. Ogólnie - walki nudne, czyhanie na punkt, najprostsze techniki, a o rękach to w ogóle żal mówic. Człowiek z łezką w oku wspomina czasy Tapilatu czy Szymanowskiego. Aby nie było, że to moje uprzedzenia - podobne sądy wyrażali znajomi z ITF opuszczający Torwar. W sumie największym plusem wyjazdu było spotkanie kilku ludzi z Vortalu...

Pozdrówka

Gizmo

Ja nie bylem,ale wlasnie ta walka o ktorej mowisz byla na Polsacie :)
  • 0

budo_pawełek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
największym niewypałem była ceremonia otwarcia!!! poza tym na zawodach rangi międzynarodowej wymagane jest żeby językiem wiodącym był język angielski, a nie jak to było u nas polski, większość komunikatów była zapowiadana tylko po polsku, i to w opłakanym wydaniu, troche kiszka!!!! Jak ktoś (a wiadomo kto!!) decuduje sie już na komentowanie czegokolwiek to powinien sie jakos do tego przygotować. :( :( :(
najbardziej podobały mi sie eliminacja walk mężczyzn
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Ja byłem na całych eliminacjach i finałach, z Polaków najlepiej wypadł w mojej ocenie Daniel Działa w kat. 80 kg. Ma dobry timing, skuteczną kombinację prawy, lewy i bandae yop chagi, która kilka razy weszła.
Idzikowski mnie nie zachwycił, trafia reką i klincz i tak w kółko czasem dollyo się pojawi. Walka, która zrobiła na mnie wrażenie to finał w kat. 71 między Walią i Brazylią. Jadłem wtedy szaszłyk na kolanach, nie chciałem przegapić walki tego Brazylijczyka, na którego wcześniej zwróciłem uwagę na eliminacjach. Ale to Walia mnie zaskoczyła, wręcz idealnym timinigiem, wejsciem - coś pięknego.
A ta muzyka co leciała po hymnie narodowym na ceremoni otwarcia to był hymn MŚ? Nie spodziewałem się takiej muzyki ;)
Kto teraz ma największą władzę w federacji ITF-V? Po tej szopce jaką odstawili z otwarciem, odniosłem wrażenie, że nowy prezydent jest czyimś pionkiem szarej eminencji.
Co do wpadek organizacyjnych to można chyba zaliczyć wpadające podesty pod matą. Zawodnicy co mieli bandaże na rękach musieli je zdejmować. Nie wiedzieli o tym?
Jak wchodziliśmy na finały to ochroniarz przeszukiwał rzeczy i kazał zostawiac plastikowe butelki. Podobno były to jako niebezpieczna rzecz.
Te tancerki to występowały na MP i mi się zdaje, że zabrakło piątej tancerki - najładniejszej brunetki.

Ogólne wrażenia - wracajac autokarem czułem niedosyt, czegoś tu brakowało.
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Cytat z co chwile aktualizowanej strony Nowozelandzkiego ITF-u, na której sa najświeższe info z MŚ.

"Funny story for you about the Indian team. One of their competitors was being called to his bout and he showed up but officials realised he was the wrong guy so there was more delay until the right guy arrived and put on his sparring gear. He had to be shown how to do up the strap on the foot gear! Eventually the match started and his Finish opponent attacked with a downward kick that didn't actually hit, and the Indian seemed surprised and started gesturing that he didn't wish to continue! Win to Poland. Wonder what he expected..."

P.S.
Widziałem tę walkę wczoraj - facet chba pierwszy raz w życiu walczył. Poddał się już w pierwszej rundzie.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003

Ja byłem na całych eliminacjach i finałach,


A na finałach siedzieliśmy dokładnie za Waszą ekipą, w sektorze "U", za takim kolegą w biało-czerwonej czapce z dzwoneczkami, a dwa rzędy niżej siedział pan z szalikiem i czaeczka reprezentacyjną... :D

Gizmo
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003

Walka, która zrobiła na mnie wrażenie to finał w kat. 71 między Walią i Brazylią. Jadłem wtedy szaszłyk na kolanach, nie chciałem przegapić walki tego Brazylijczyka, na którego wcześniej zwróciłem uwagę na eliminacjach


Trochę sie zawiodłem na tym brazylijczyku. On był moim faworytem. Po tym jak w Argentynie w finale pokonał Stefana Tapilatu, spodziewałem się czegos innego. Ale cóż ludzie się starzeja.

Pozdrówka.
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Taaak? No nie, :-) Ja siedziałem od początku finału 2-3 rzędy niżej, potem przed wspomnianą walką Kerra i Neila wyszedłem zjesc szaszłyka. Po tej walce zająłem wolne miejsce w ostatnim rzędzie przed ścianą, przy przejściu, być może obok Was. Byłem ubrany w jasną koszulkę i jasne spodenki bojówki, w okularach.
A skąd wiesz, ze to była nasza ekipa?
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Kameh: bo mieli koszulki Radomskiego Klubu Taekwon-do :)

A tak BTW, ja siedziałem w drugim rzędzie od końca, prawie przy samym przejściu, z kumpelą z Wa-wy...

Gizmo
  • 0

budo_dźwiedziu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
opowiedzcie o co chodziło z tym Inidaninem bo chyba do końca nie zrozumiałem.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
ja bylem w ciezkim szoku... jedyne plakaty informujace o MS wisialy... w srodku hali 8O ZERO PROMOCJI ZERO REKLAMY!!!!!!! i tak polski ziwazek chce propagowac taekwondo? wydaje mi sie ze wsrod cwiczacych nie trzeba tego robic... a publika skladala sie praktycznie tylko z zawodnikow klubow. ciagle klopoty z 'glowna' mata. pseudo-angielski jezyk... az nie chce mis ie pisac dalej.
  • 0

budo_pawełek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003

Ja byłem na całych eliminacjach i finałach,


A na finałach siedzieliśmy dokładnie za Waszą ekipą, w sektorze "U", za takim kolegą w biało-czerwonej czapce z dzwoneczkami, a dwa rzędy niżej siedział pan z szalikiem i czaeczka reprezentacyjną... :D

Gizmo


ja tez tam siedzialem, rzad wyżej od pana z czapka, szkoda
  • 0

budo_kameh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003

opowiedzcie o co chodziło z tym Inidaninem bo chyba do końca nie zrozumiałem.


Nie wiem o co chodzi konkretnie, ale widziałem walkę ze chyba z Szwedem. Szwed doskoczył i trafił w głowę Indianina. Złapał się za głowę, zaczął ją masować i powiedział że rezygnuje. To chyba była najkrótsza walka MŚ.
  • 0

budo_alamakota
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice W-wy

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
widzialem kilka osob z aparatami. moze byscie wrzucili co ciekawsze fotki na 'fotoalbum' ? co Wy na to?
tez pstrykalem. niestety nowy aparat, mizerne umiejetnosci...
moglbym wrzucic ze 3 zdjatka, ktorych najmniej sie wstydze ;-)
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003

ja bylem w ciezkim szoku... jedyne plakaty informujace o MS wisialy... w srodku hali 8O ZERO PROMOCJI ZERO REKLAMY!!!!!!!


Był jeszcze jeden duży plakat na zewnątrz torwaru - zauważyłem jak przejeżdzałem samochodem :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024