Skocz do zawartości


Zdjęcie

papierochy i TKD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

papierochy i TKD
czy w waszych klubach sa ludzie ktorzy pala papierosy i trenuja? dla mnie to jest jedna z zagadek kosmosu :wink: jak mozna meczyc sie caly trening po czym nie doceniajac swojej ciezkiej pracy pojsc po treningu sie podusic oblesna fajka 8O
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
Do mnie ostatnio zapisał się ciekawy gościu... ochroniarz, facet pod trzydziestkę. Jak sam mówi - zapisał się trochę zmienić tryb życia. Ograniczyć gorzałę i fajki. W każdym razie ostatnio w połowie treningu rzucił hasło - "muszę całkiem rzucić te fajki, bo nawet jedna dziennie mnie wykańcza..." ;)

Pozdrówka

Gizmo
  • 0

budo_sobol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy, Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
Ze mną też kiedyś trenował kiedyś pewien ochroniarz (w dodatku były komandos) i nie wiem co w tym jest ale też palił (cyżby to była domena ochroniarzy;) Sam nigdy nie paliłem ale z tego co zaaobserwowałem to palenie i trenowanie to straszna męczarinia. No ale może wypowidzą się osoby które palą i trenują.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
U mnie w grupie było kilka osób które paliły ale długo nie wytrzymały :wink: Teraz już chyba nikogo palącego nie ma.
Wogle paranoja, stoją przed klubem i palą i dopiero jak trener przychodzi to kończą i idą na trening 8O Trener to widząc zawsze wyjeżdżał z tekstem typu "ale dziś dam wam taki wycisk, że pożałujecie tego papierosa" :)
  • 0

budo_madzia111
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
U nas w klubie wiekszosc tych, ktorzy trenuja wyczynowo sa przeciwnikami papierochow;)i bardzo dobrze;))) jest kilku penerkow, ktorzy pala przed wejsciem na sale, ale chodza oni na treningi rzadko i chyba tylko dlatego zeby sie popisac ...:( Znam jednego zawodnika kadry w WTF, ktory pali,ale mimo to jest najlepszy w Polsce w swojej wadze. Mysle ze jak ktos duzo trenuje i jest naprawde dobry, to nawet te wstretne papierosy mu nie przeszkadzaja. Przynajmiej tak jest z moim kolega. Ja zdycham na wytrzymalosci, a on mimo ze pali pol paczki dziennie, ma swietna kondycje:)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
wiec pomysl o ile lepszy bylby gdyby nie palil w ogole? 8)
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
Tak Sakuraba pewnie tez byl by lepszy jakby tych 3 paczek dziennie nie wypalal:D
  • 0

budo_eternite22
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 66 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
Mądre słowa Moro....bardzo mądre..
Ja rzuciłem palenie 2 miesiące temu - zbiegło się to mniej więcej z poczatkiem przygody z taekwondo. Dzisaj sam jestem zdiwiony jaka wydolnosc potrafi zyskać moj organizm w tak krotkim czasie...
Ale jest tez druga strona medalu... kazda impreza, spotkanie w gronie przyjaciol przy piwku to pokusa... i przyznaje ze przez te 2 miesiace zdarzylo sie jej ulec... Czy to oznacza, ze ciagle jestem palaczem , bo raz zapalilem? Moim zdaniem tak.. Dlatego wszyscy ktorzy pala niech sobie uswiadomia jak bardzo sa uzaleznieni i jak wiele moga dl asiebie zrobic...
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
Dobra moze to pytanie laika (raczej człowieka ktory nigdy nie palił) ale warto sprobować:

Co daje palenie papierochow?

jakiś odlot czy co? relax?
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
Nigdy nie palilem, wiec nie wiem jak to jest. Ale niektorzy koledzy na zawodach, w polowie II rundy, przewracali sie po wlasnych kopnieciach i nie mogli zlapac tchu... Wiec fajki raczej nie sluza :)
Paranoja byla juz chyba sytuacja, w ktorej lepek stal na macie i tylko sie juz rekami zaslanial, przeciwnik ladowal w niego jak w worek... Krzyczymy: wal go! A kumpel odwraca sie i dyszy: Kop...jak nie moge... :D
Cale szczescie ze to byla kategoria do 54kg o ile pamietam, to go nie zabili :)
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
co daja papierosy ? a nic
zaczyna sie bo taka moda - pali otoczenie
pozniej bo potrzebna jest wypracowana dzienna ilosc nikotyny :)
  • 0

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD

Co daje palenie papierochow?

jakiś odlot czy co? relax?

W pewnym sensie relaks, ale nie tylko, uspokojenie przychodzi glownie z powodu wykonywania znajomych czynnosci, daje czas na zastanowienie sie papieros (najwiecej to maja czasu palacze fajek, jesli chcecie, by podjal jakas decyzje, zabierzcie mu faje!!!) i odstrasza niepalacych :twisted: .

Ale niektorzy koledzy na zawodach, w polowie II rundy, przewracali sie po wlasnych kopnieciach i nie mogli zlapac tchu...

A ja z kolei co znam sportowca, to bydle pali i ma kondycje nie do zajechania :D
  • 0

budo_taxx
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomianki

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
czyli efekt jest czysto psychologiczny - mniej fizyczny ( w sensie oddziaływania na mozg, nie liczac uzaleznienia of cos) czyż nie?
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
nie, nikotyna dziala pobudzajaco na mozg. jednak uzaleznia... a palac wprowadzasz do swojego organizmu nie tylko nikotyne a tysiace niszczacych zwiazkow. poza tym organizm przyzwyczaja sie i dawka ktora wystarczyla do pobudzenia na poczatku po pewnym czasie przestaje byc wystarczajaca. osoby ktore sa uzaleznione a rzucaja maja mdlosci... bole glowy itd warto bylo zaczynac?
  • 0

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
Faje maja efekt fizyczny, ale po prostu widac nie na wszystkich dzialaja tak samo. Uzaleznienie raczej jest po prostu psychiczne. Ja niestety pale juz kilka ladnych lat (z szesc), ale nie jestem uzalezniony fizycznie od fajek. Moge nie palic wogole, tylko po prostu musze cos robic. Niedlugo sesja, to nie bede palic, czekam z niecierpliwoscia :lol:
  • 0

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD

osoby ktore sa uzaleznione a rzucaja maja mdlosci... bole glowy itd

tu sie pozwole nie zgodzic, bo wlasnie mam drugie podejscie (ten pieprzony Sylwester...) i wcale nie mam zadnych "mdlosci, boli glowy" po prostu biegam po scianach, bo mi sie nudzi :roll:
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
moze pownienem napisac: moga miec. moja kolezanka ktora rzucila (rzuca 8) ) od wypalenia ostatniego papierosa skarzy sie na te dolegliwosci... ciagle bierze srodki przeciwbolowe... podobnie ale nie z takim natezeniem odczuwaja to moi znajomi ktorzy rzucaja i wracaja do nalogu.
  • 0

budo_sobol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kolbudy, Gdańsk
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
No dobrze skoro zaistniał temat papierosów, to może pociągniemy go dalej. a co z innhymi używkami alkoholem, kawą, a moze ktoś ma doświadczenia z marihuaną???
  • 0

budo_ukasz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:miasto świętej wieży ...

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD
No cóż człowiek nie wielbłąd - napić się musi :)

Pozdrówka.
  • 0

budo_dagor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kolo szczecina...

Napisano Ponad rok temu

Re: papierochy i TKD

a co z innhymi używkami alkoholem, kawą, a moze ktoś ma doświadczenia z marihuaną???

Kawy od ponad roku nie pije, po marysze rzygam, z alkoholu czesto piwko, czasem jakias wodeczka (whisky, gin), kiedys "glebogrzmoty" sie pilo :oops: .
Alkohol rozluznia, czasem po piwku lepiej mi idzie jakiegos bandae zrobic, yopy jakby ciut wyzej szly (ale to moze byc zludzenie, bo sie bardziej odchylam :) ), ale to juz gdzies bylo walkowane w [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024