Skocz do zawartości


Zdjęcie

mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Akurat jesli chodzi o media, to wygospodarowanie czasu antenowego wymaga nie tylko zachodu, ale i nieraz dużej kasy. W taekwondo niestety sponsorzy nie pchają się drzwiami i oknami... Pamiętam z własnego doświadczenia sytuację, kiedy to lokalnej telewizorni pomimo zaproszeń i ugadywania z duzym wyprzedzeniem nie chciało sie przejść/przejechać ok. kilometra od swojej siedziby na pokaz druzyny koreańskiej (a na sali full ludzi był, i środek wakacji - totalnie nic się w sporcie nie działo)...

Gizmo
  • 0

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
fakt Gizmo , media sie nie pchaja by udostepnic czas antenowy , ale jezeli chodzi o mistrzostwa swiata to napewno byloby latwiej niz z innymi zawodami :) :) :)
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
poza tym wcale nie chodzi o transmisje na zywo z zawodow, tylko o samo wspomnienie ze takie zawody sie odbywaja...nawet w dziennikach sportowych nie bylo takich relacji...
  • 0

budo_kaiser
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003

Kaiser , zastanawiam sie skad ta postawa obronna co do opinii na temat prezesa Łobody.


z szacunku dla tego co zrobił dla TKD.

a o mediach mówiłem wcześniej, widocznie potrzeba powtórzenia. Taekwondo był zaineresowany TYLKO Polsat. Z mojej strony EOT.

pozdrawiam
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
kaiser, powiedzmy to sobie otwarcie, prezes JEST zapaleńcem jakich mało, ale jako organizator jest do bani, i od 10 lat jak to obserwuję nic sie nie zmieniło. To duzo czasu żeby nauczyć się podstawowych spraw.
Nie ma pism dokumentujących oszczędzanie plakatów, ale dobrze pamiętam że zostawała ich cała masa bo i tak nikt nie chciał kupić a prezes zabronił wieszać bo może się sprzedadzą :-( ((, można było tym kilka ulic obwiesić. Więc odherbatnikuj się od warszawy, bo tadzio nie chciał normalnie współpracować. I nie chciałbym być nigdy kojarzony ze źle kojarzonymi imprezami. Zastanów sie co piszesz - że krzesełek nie było komu nosić. To chyba nie z tego powodu był wałek organizacyjny? krzeseł zabrakło? Na torwarze? Podstawowa sprawą jest dobranie sobie ludzi którzy bedą odpowiedzialni za poszczególne sprawy - tego nie zrobił. Podstawa.
  • 0

budo_pawełek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Kaiser - zawsze liczą się tylko zastane rezultaty, troche mniej intencje (choć są bardzo ważne), weź np taka zwykla maturę, nikt nie pyta cię ile czasu się uczyłeś i w jaki sposób, tylko co umiesz !!!
MŚ miały wiele niedociągnięć, co widać po opiniach na tym forum, jeśli ktoś nie jest w stanie zorganizować imprezy takiej rangi, niech się w ogóle do tego nie zabiera!
Przyznam ze media to mógł być duży problem bo tkd to nie piłka nożna czy boks, nasze społeczeństwo w większości nie wie co to jest, potrzebna jest reklama a przy tym ogromna kasa!!!!!!! Ale jak śledziłem przebieg tych zawodów to widziałem tylko gafę za gafą!!!
  • 0

budo_michał szulkin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
coż popierwsze witam ( to mój pierwszy post na tym forum:) )


A co do organizacji to jak na range jak by niebyło były to MISTRZOSTWA SWIATA to troche nie to. pokazy somooobrony w dzien finałowy walk indywidualnych tez niebyły super. Były OK ale nie jak na MISTRZOSTWA ŚWIATA.

Wiec mój komentarz - organizacja na pozoimioe zawodów okrgowych, ale nie na MIstrzostwa ŚWIATA !!!
  • 0

budo_smk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
ja niestety nie moglem pojechac zobaczyc na zywo (sesje sux) ale widzialem relacje w Polsacie.
I mi tez rzucila sie w oczy kiepska organizacja, sama hala kiepsko sie prezentowala, zenada byla rozpadajaca sie podstawa maty itp

to rzeczywiscie wygladalo jak jakis Puchar Polski, osobiscie bylem na meczu Polska-Szwecja-... i tam juz bardziej mi sie podobalo niz to co widzialem w TV (no ale moze co innego live, a co innego tv).

I nie mowie tego z niecheci do pana Lobody (ktory zreszta jest prezesem mojego klubu), ale prawda jest taka jaka jest.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Efekt takiej organizacji może być taki, że na następne MŚ lub ME będziemy musieli jechać z paszportami ......... smutne ale prawdziwe.
  • 0

budo_kaiser
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
IRA, człowieku kim ty jesteś żeby tak mówić? Radzono mi zeby nie wdawać się w dyskusje z takimi ludźmi jak ty ale te farmazony któe piszesz są tak rażące że nie da się tego nie skomentować. Efektem organizacji będzie to że następne mistrzostwa będą gdzie indziej??? Przecież to jest normalna kolej rzeczy że kolejne mistrzostwa mają innego gospodarza. Prosze cię żebyś zjechał z prezesa związku i ludzi z nim związanych bo do pięt im nie dorastasz, albo przynajmniej zdobądź się na to żeby powiedzieć im to w oczy krzykaczu internetowy. Dla mnie jestes zwykłym zakompleksionym tchórzykiem, który nic nie poświęcił dla TKD, a najwięcej krzyczy. Dowiedziałem się że te dokumenty o których mówiłes to jedna wielka bzdura. A poprzedniego mojego posta radzę przeczytać jeszcze raz...ze zrozumieniem, a jak już zrozumiesz to odpowiedz.

pozdrawiam
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Ciekawe że zarzucasz mi tchurzostwo, sam kryjąc się pod pseudonimem - ale taka to uroda internetu. Ciekawe że kiedy startowalem w drużynówkach , nikt mi nie zarzucał tchurzostwa. Lublin nie istniał, i tak naprawdę można było powalczyć z Koszalinem i Olsztynem. Prezes powinien pamiętać. Byłbym wdzięczny, gdybyś MU przypomniał że czekamy jeszcze na puchar z '91 - taka była organizacja że zabrakło:-))).
Pytasz się kim jestem żeby tak mówić? Ano pracowałem przy organizacji kilku imprez: w Lublinie ME, w Warszawie MŚ Juniorów, ME, mecz Polska-Europa. I miałem to nieszczęście współpracować z prezesem i jego ludźmi. Mówię ci - koszmar. Co chwila zmieniające się koncepcje, nic nie potrafi załatwić na czas, itp. itd. Cieszmy się że było tylko trochę ponad 300 zawodników. Gdyby było więcej plama też byłaby większa. Jeżeli możesz spytać się prezesa DLACZEGO nie interesowała go współpraca ze środowiskiem warszawskim to będziemy wdzięczni za informację. Bo na dwie propozycje jakoś nie raczył odpowiedzieć, co powinien zrobic bez względu czy był zainteresowany czy nie. Łatwo ci obrażać kogoś przez net - ale może sie spotkamy ....
  • 0

budo_kaiser
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
IRA, nie odwracaj kota ogonem. Przez wszystkie posty szkalujesz prezesa, więc wiedz że mój post by reakcją na twoje. Jak narazie to ty korzystasz z bezpiecznego miejsca za kompem bardziej niż ktokolwiek inny. Dziwne że nie chciano pomocy tak wspaniałegoorganizatora . Z mojej strony EOT. Żegnam
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Drogi kolego, pozwól że ci przypomnę że to TY byłeś niezadowolony z faktu braku ludzi z warszawy do pomocy! Więc wyjaśniłem CI przyczyny takiego stanu rzeczy, nie moja wina że prezes poza tym ze jest rzeczywiście zapaleńcem to d.pa z nie go a nie organizator.
Ty wychodzisz z założenia, że skoro ktoś był tyle prezesem to zrobił wiele (aczkolwiek nigdy nie napisałeś co takiego wielkiego) i należy mu się dożywotni szacunek cokolwiek by nie zrobił.
Ja natomiast uważam że wiele spraw nie gra i należy je poprawiać.
Fakty ( którymi się sptkałem) to nie szkalowanie.
Fajnie by było gdybyś nie używał słów i wyrażeń których nie rozumiesz - piszę tutaj o moich rzekomych kompleksach - inaczej wiedziałbyś że jest tego więcej i różnie się przejawiają.
Jak chcesz, możemy się spotkać nie tylko za kompem, przypuszczam że najwcześniej w grudniu, chyba że dotrzesz do warszawy. Ciągle powtarzasz że prezes jest szkalowany i że należu mu się szacunek, i tak w koło macieju. Ale może dla odmiany odpowieszna pytanie: skoro jest tak dobrze, to dlaczego wyszło tak fatalnie ......
I w/g Ciebie kogo należy obarczyć odpowiedzialnością za klapę? Napisz jako współorganizujący. Skoro byłeś tam, to wiesz......
  • 0

budo_kaiser
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Widzę, że pisząc o kompleksach uderzyłem w jakiś czuły punkt. Aż chce sie powiedzieć "Tu cię boli". Zgaduję, że gorąco wierzysz, że na żywo jesteś bardziej przekonywujący skoro tak bardzo chcesz się spotkać. Napewno musi być ci ciężko używać samej głowy, ale narazie jesteś na to skazany.

Ty wychodzisz z założenia, że skoro ktoś był tyle prezesem to zrobił wiele


Nie wychodzę z założenia. Wiem o niektórych rzeczach które prezes zrobił. W przeciwieństwie do ciebie nie opieram swoich poglądów na plotkach, bo twoje "fakty" są właśnie plotkami.

Chciałem zakończyć tą dyskusję, bo nakręca ona spiralę niedożecznych opowieści o prezesie, które produkujesz. Nie mam ochoty czytać kolejnych postów w których będziesz leczył swoje kompleksy i wyżywał się na pztkd. Napewno czujesz się wtedy lepszy, ale ja nie będę brał w tym udziału. Żegnam definitywnie. Pozdrawiam
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
:-) )))) - wiedzę o kompleksach czerpiesz chyba z poradników dla gospodyń wiejskich. Freuda nie zrozumiesz, ale polecam Słownik Psychologii, Arthur S.Reber, Warszawa 2000.
Nie zgadujesz - nie sądzę abym na żywo był bardziej przekonujący, ale to ciekawy zarzut, ponieważ poprzednio zarzuciłeś mi ukrywanie się - więc jak jest? Ukrywam się czy chcę się spotkać? Raczej sam gubisz się w swoich argumentacjach. A moja twarz i dane możesz znaleźć na stronie PZ TKD.
Z twojego zapału wnioskuję że ta kicha organizacyjna to był szczyt twoich możliwości. Kiedy np. prezes kazał przeznaczyć plakaty do sprzedaży zamiast do rozwieszenia, nie było cię tam w odróżnieniu ode mnie więc nie zarzucaj kłamstwa, bo to Ciebie tam nie było.
I dyskusja do tyczy organizacji imprezy - więc zapytuję jeszcze raz - skoro jesteście tak świetni to dlaczego było tak źle?
Odpowiedz jako organizator - kto odpowiada za bałagan organizacyjny? Bo skoro to nie prezes to kto?
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Mistrostwa swiata byly do dupy a prezes to typowy kretyn i nie umial zapewnic nawet minimalnego rozgłosu.
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Cos w tym jest. Faktycznie impreza, wygladala mi na jakis lokalny turniej, w zadnym wypadku nie na MS. Nawet na budynku w ktorym mialy miejsce zawody nie bylo wywieszonego nai jednego plakatu, czy tez informacji mowiacej ze cos takiego ma wogle miejsce.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
Osobiście w Warszawie widziałem dwa banery: jeden w okolicy Nowogrodzka- Parkingowa (jeden przechodzień na godzinę :-) ) i na Torwarze od strony Trasy Łazienkowskiej.
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
byly jeszcze 2 mega banery.... nad mata. One pewnie mialy za zadanie przyciagnac personel tam sprzataacy :wink:
  • 0

budo_hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:StargardCity

Napisano Ponad rok temu

Re: mistrzostwa swiata w TKD ITF- warszawa 2003
no tak ztym personelem to soe zgadzam nie wiem jak wy sadzicie ale dla mnie nawet poziom nie byl az taki wysoki faktycznieczulam sie jak na jakis regionalnych no i jeszcze ta klapa z rozpoczeciem bosz nie wiem jak wy ale ja sie wstydzilam. zawodnicy poszczegolnych panstw powchodzili na siebie oj nie ladnie nie ladnie
no i przekretow troszq bylo ale to juz inny temat
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024