Skocz do zawartości


Zdjęcie

Combat Kalaki - dobry wybór?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_lucid_dream
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Combat Kalaki - dobry wybór?
ponad pół roku ćwiczyłem Kyokushin Karate. Nabawiłem sie kontuzji i teraz sie lecze. Nie widze raczej przyszłości w w Karate, jadnak chce zostać w swerze MA. Padło na Combat Kalaki. Chodzi mi tylko i wyłącznie o skutecznośc na ulicy. Czy dam sobie rade? JAk to jest z urazowością na samych treningach? Jak to wygląda jak sie lejecie kijami, czy całe te zbroje moga wam zapewnić ochronę? Moja rekonwalescencja trwać będzie długo, dlatego musze sie oszczedzac...
  • 0

budo_john echevarria
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Kalaki - dobry wybór?
Obejrzałem zdjęcia na jakiejś stronce, troszkę poczytałem... Wygląda ładnie... Przyłączam się do pytania lucid_dream o skuteczność. Napiszcie, co uważacie o tmy stylu!!!
  • 0

budo_lucid_dream
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Kalaki - dobry wybór?
ludzie!! nikt z was nie spotkał sie z Combat Kalaki? Jest to tak mało popularny system? czy o co chodzi?
  • 0

budo_mist
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Kalaki - dobry wybór?
Ja czytalem troche o CK,zanim zdecydowalem sie na krav mage.System mi sie spodobal.Glowny nacisk klada na walke bronia(palka,noz,miecz chyba) ale nie skapia tez technik recznych typu ciosy rekoma i nogami oraz rozne dzwignie.W kazdym razie cwicza szybkosc(do paru uderzen palka na sekunde-tak slyszalem) bo na tym glownie opiera sie ich styl
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Kalaki - dobry wybór?

Ja czytalem troche o CK,zanim zdecydowalem sie na krav mage.System mi sie spodobal.Glowny nacisk klada na walke bronia(palka,noz,miecz chyba) ale nie skapia tez technik recznych typu ciosy rekoma i nogami oraz rozne dzwignie.W kazdym razie cwicza szybkosc(do paru uderzen palka na sekunde-tak slyszalem) bo na tym glownie opiera sie ich styl


no niezupełnie... miecza w ogole nie uswiadczysz, espada y daga w powijakach, rece i nogi każdy instr. robi od siebie, czyli do wyboru do koloru: kickbox, karate, wushu itd., zależy na kogo trafisz.

poszukaj Doce Pares, tego oryginalnego 8)
  • 0

budo_gwynbleid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Kalaki - dobry wybór?
słuchaj. W sobotę byłem na pokazie Delty, który odbywał się w Koronie. Widziałem tam Jarka Bielana i jego chłopaków. Ćwiczą w Ząbkowicach. Do Nycka nie idź. Jakto powiedział jeden z chłopaków Bielana, Nycek to nieporozumienie. Jedyny minus to dojazd.
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Kalaki - dobry wybór?

słuchaj. W sobotę byłem na pokazie Delty, który odbywał się w Koronie. Widziałem tam Jarka Bielana i jego chłopaków. Ćwiczą w Ząbkowicach. Do Nycka nie idź. Jakto powiedział jeden z chłopaków Bielana, Nycek to nieporozumienie. Jedyny minus to dojazd.


Ale to już nie kalaki :D zupełnie inne nastawienie i metodyka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024