Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kravka na CD - opis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_forman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kravka na CD - opis
Mam nadzieje ze taki opis zadowoli wszystkich pytajacych:)

Filmy na CD kravka:
1. R. Douieb "Lefficacite Dans La Rue" 2xCD po 23min color, na świeżym powietrzu, tylko techniki bez zbednych wywiadów (zaawansowane) + na płytce programik po zainstalowaniu którego można oglądać na każdym kompie, a no i pokazówka 1 na 2 (nóż, kij).
2. R. Douieb "Self Defense" 1xCD 39 min, czarno biały, tylko techniki, studio, (poziom średni) +programik
3. "The Best Defense" Darren Levine i ekipa 1xCD 31 min, color, tylko techniki (poziom średni) +programik

Jak dla mnie to najlepszy jest film z R.Douieb "Lefficacite Dans La Rue" na 2 CD pomomo że jedna czesc trwa 23min i wazy 650MB czyli w sumie 46 min ale tam są tylko techniki bez wywiadów i opowieści o dupie maryni. Wg mnie najbardziej zaawansowane filmy. Techniki od prostych kombinacji do złozonych z "wykończeniem", Atak i obrona we wszystkich możliwych sytuacjach i kombinacjach + zaskoczenie: obrona np siedząc na ławce, trawniku itp., obrona leżąc, broń palna krótka, nóż, kij, elementy typowego combat (wartownik + broń długa), jeden na jeden, rzuty, dwa na jeden + nóż i pałka :) sam miód .

Drugi film "Self Defense" czarno -biały zrobiony w studio ale wg mnie dobry jako doszlifowanie technik. (bez zbednych wywiadów sama akcja) Przegląd od rzeczy podstawowych do bardziej zaawansowanych. Zbiór bloków, uderzeń, kopnięć, dżwigni i wszelakich kombinacji, od bardzo prostych do coraz bardziej złożonych, plus nóż i kij.

Trzeci "The Best Defense" fajnie zrobiony gościnnie w akcji Eyal (woow!) i techniki rewelacyjnie namacalnie wytłumaczone. (rownież bez zbednych opowieści) - najberdziej typowe techniki kravki uzywane w obronie, rewelacyjnie pokazane, prościej i bardziej namacalnie tego nieda sie pokazać, materiał każedi techniki wygląda tak: - realna pokazówka (knajpa, ulica, parking, magazyn w wykonaniu E. Yanilowa lub D. Levine), - układ poszczególnych ruchów bardzo wolno z partnerem, - to samo bez partnera wolno, - dynamicznie z partnerem, - pokazówka ( knajpa, ulica lub parking )najlepsza płytka dla kogoś kto zaczyna z kravką choć nie tylko.

Filmy są obrobione tzn wyciete głowy gadające w jezyku żabojadów,zbedne wywiady, i przestoje - to co zostało jest THE BEST!
  • 0

budo_forman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
info dla:
- mnich
- djorah

1. sorki ale mam zablokowane wysyłanie wiadomości na priv i nie moge wam odpowiedzieć :(
podajcie mi mailem swoje adresy e-mail to wam odpowiem, lub wpiszcie je w profil tak by były widoczne :)
2. info dla pozostałych zainteresowanych : patrz punkt 1

pozdro

forman
  • 0

budo_marek w
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
nie wiem czy dobrze zrozumialem ta wyrwana z kontekstu wiadomosc ale czy chodzi o to ze mozna te plytki u ciebie zamowic za pewna oplata ?
  • 0

budo_marek w
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
jak cos to pisz na adres : [ciach]
  • 0

budo_marek w
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
ok znalezlem twoje posty w dziale bazar.
tez mam zablokowane wysylanie wiadomosci na priv, wiec pisze tutaj.
wzialbym te 4 plytki + obiecane skany ksiazki, ty ponosisz koszty przesylki.
napisz mi tylko jak to przeprowadzimy.
  • 0

budo_forman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
Jeżeli macie jakieś pytania to klikajcie na priv. To najprostszy sposób bym mógł odpowiedzieć. Potem mozemy tradycyjne mailowac z pominieciem forum.
Uroki zablokowania mi mozliwosci wysyłania wiadomości na priv :(
  • 0

budo_forman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
1. Cena jednej płytki to 20 pln + koszt wysyłki 4 pln.
2. Dwie płytki np. książka i jakiś film - 40 na konto i ja wysyłam na mój koszt
3. Na jednej płytce książka 150MB + film z D.Levine i ekipa 550MB - za 35 i ja pokrywam koszt wysłania
4. Wszystkie 4 płytki 80pln + gratis scany ksiazki z kravką: "How to Defend Yourself Against Armed Assault" całość zajmuje 135MB po dwie strony z książki zapisane jako 1 plik JPG. Poukładane w rozdziały, wysylka na mój koszt.
5. Sama płytka z książką to 20 + koszt wysłania 4pln.
  • 0

budo_forman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
Oczywiście moge wysłąć za pobraniem na poczcie. Tylko kosztów pobrania nie pokrywam :)
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
Best Defence jest za darmo do sciagniecia z serwera FTP BUDO.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Kravka na CD - opis
Za darmo !? A nie "za darmo" dla tych którzy zapłacili??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024