Skocz do zawartości


Zdjęcie

pałki teleskopowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
340 odpowiedzi w tym temacie

budo_sir_francuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mroczne zakątki Rio de Janeiro
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...

szczególnie jak on do Ciebie wyskoczy na gołe pięści, a Ty rozłożysz 60 centymetrowego batona i zlejesz go jak szmatę...

:lol:

I tu masz racje :lol:


PS. Musze skonczyc z Budo ... ostatnio zbyt często przez was płacze. :lol:
:wink:
  • 0

budo_marcellous
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tout le monde.

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
Nie placz :)
  • 0

budo_marcellous
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tout le monde.

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
Nie placz :)
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
witam

nie sledzilem calego topicu. Mam pytanie zwiazanego z batonem, niedawno natknalem sie na ciekawa oferte:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

cena bardziej jak przystepna - 70 zl, ale najbardziej ciekawi mnie czy to nie jest kolejny przypadek jednorazowek. Ktos moze z was powiedziec jak one jakosciowo sie maja np do batonow kontura?

pzdr
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
Wiesz, tam nie pisze czy pałka jest z hartowanej stali... A raczej wogóle nie pisze z czego jest... Więc nie mam pojęcia czy to dobra pałka czy jednorazówka :P
Ale prawdopodobnie jednorazówka, ja nie zaufał bym broni poniżej 150 zł, chyba że po znajomości załatwiana :wink:
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
Garret, czyli to, że Kontur ma dwudziestki jedynki po ok 7 dych to znaczy, że też jednorazówka. Mi ta pałka, pokazana na linku wygląda jak identyczna kopia pałki konturowej, nie zaboli zadzwonić i się dowiedzieć, ale po co strzelać w ciemno jak na forum ma się sprawdzonego sprzedawcę i pewny na 101% towar.
  • 0

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
cholera, jakiś error wyskoczył, usuńcie mi tego posta, bo będzie, że dubluję ;)
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...

Garret, czyli to, że Kontur ma dwudziestki jedynki po ok 7 dych to znaczy, że też jednorazówka. Mi ta pałka, pokazana na linku wygląda jak identyczna kopia pałki konturowej, nie zaboli zadzwonić i się dowiedzieć, ale po co strzelać w ciemno jak na forum ma się sprawdzonego sprzedawcę i pewny na 101% towar.


Przecież powiedziałem że są wyjątki. Wiem że Kontur na budo sprzedaje dobre batony (a przynajmiej piszą tak wszyscy którzy je kupili bo ja nie widziałem żadnego egzemplaża), ale czy to znaczy że każda oferta w internecie jest dobra? Raczej nie... Dlatego trzeba kupować ze sprawdzonego źrudła.
A pozatym pisząc że

"ja nie zaufał bym broni poniżej 150 zł, chyba że po znajomości załatwiana"

Miałem na myśli kupowanie właśnei od sprzedawców których się nie zna. W sklepie postawił bym raczej na droższy sprzęt, choć wiem że można się przeliczyć, ale szansa na to że tańszy egzemplaż tej samej broni w jednym sklepie będzie leprzy jest mała :wink:
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...

Garret, czyli to, że Kontur ma dwudziestki jedynki po ok 7 dych to znaczy, że też jednorazówka. Mi ta pałka, pokazana na linku wygląda jak identyczna kopia pałki konturowej, nie zaboli zadzwonić i się dowiedzieć, ale po co strzelać w ciemno jak na forum ma się sprawdzonego sprzedawcę i pewny na 101% towar.


Przecież powiedziałem że są wyjątki. Wiem że Kontur na budo sprzedaje dobre batony (a przynajmiej piszą tak wszyscy którzy je kupili bo ja nie widziałem żadnego egzemplaża), ale czy to znaczy że każda oferta w internecie jest dobra? Raczej nie... Dlatego trzeba kupować ze sprawdzonego źrudła.
A pozatym pisząc że

"ja nie zaufał bym broni poniżej 150 zł, chyba że po znajomości załatwiana"

Miałem na myśli kupowanie właśnei od sprzedawców których się nie zna. W sklepie postawił bym raczej na droższy sprzęt, choć wiem że można się przeliczyć, ale szansa na to że tańszy egzemplaż tej samej broni w jednym sklepie będzie leprzy jest mała :wink:
  • 0

budo_oglocdogg
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
Witam.
Jak walczyc batonem? Prosze o jakies info, albo filmy. Bo przywalic umiem, ale nie wiem jak dokladnie. :)
Pozdro
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
mocno
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...

no bo w obrocie handlowym nie podlega rygorom....tak jak np.krótkofalówki,radia CB i inne sprzety...wolno handlować ale nie wolno posiadac albo uzywac....taka głuppota ale zgodna z
prawem.


dlaczego nie wolno posiadac CB czy krotkofalowki?
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
a juz wiem co autor mial naa mysli...
Male moce wlasnie mozna stosowac...
A wlasnie myslalem nad konstrukcja jakiegos nadajniczka mocniejszego...
Tak dla nauki... Ale trudno
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
PS
jesli chodzi o policyjne krotkofalowki to o ile slyszalem to one skacza z czestotliwosci na czestotliwosc czy to prawda? Czyli nie nadaja na jednej czestotliwosci tylko przez jakis okres (mysle ze sekund) na jednej, potem sie przelaczaja na inna i kontynuuja nadawanie...
Slyszal ktos cos?
PS2 jak sie edytuje posty?
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...

pozatym jestem z rocznika 1990 a nie 1991 tak jak ty tuners czyli jestem starszy a ze nie mialem 16tych urodzin to dlatego nie pisze ze mam 16 tylko 15

kontur a jak batona przy mmnie znajda to moga mi go pozniej oddac??


jestem przekonany ze jesli nie jestes pelnoletni to Ci nawet gaz moga zabrac!!!!!!!!!!!
SERIO!!
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...

Adam może by cos poradził , ale musiałby wpierw zdobyć wykształcenie pedagogiczne :wink:

Batoniarz- raczej nie licz na zwrot swojej magicznej różczki, bo jak zapewne już przeczytałeś jej noszenie jest wykroczeniem. Konfiskata jak chuj. :X


wiem ze konfiskata ale moze bym ich ublagal zeby oddali i bym pokazywal ekspertyze tlumaczyl sie ze nie ma metalowego trzepienia i ciezkiego zakonczenia i bym ryczal :) zeby im sie zal zrobilo malego dzidziusia ktoremu wzieli zabawke


jak nie jestes pelnoletni to jeszcze bys gostal gumowa palka przez pupcie zebys sie nauczyl!!!!
Bez kitu!!!!!! - to nie sa zarty. Jak mnie raz spisywala policja ze straza miejska akurat jak dawalem malolatom drobniaki na wydatki (nie kroili mnie, tylko to byli moi maloletni koledzy z osiedla, ktorym czesto dawalem jakies drobniaki, ktore i tak wydawali na piwko :P )
to mialem przy sobie gaz. Balem sie wiec dalem go koledze z podstawowkiei (jakos jak weszla policja do klatki to i on sie pryplatal nie pamietam skad.) Ale policjant to zauwazyl. W strachu wzialem z powrotem ten gaz i powiedzialem ze moj, zeby nie robi
li maniany koledze. DObra spisali, wypuscicli wszystkich oprocz mnie i pytaja czy na prawde mnie nie okradali. I wlasnie wtedy pogadalem o tym gazie. I powiedzieli ze gdyby tamci (niepelnoletni) mieli przy sobie ten gaz to by dostali pala po zadku. Z opowiadan wiem ze niektorzy dostawali... Ale to bylo za poprzednich nrzadow oczywiscie.
  • 0

budo_arfen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...

:) z tym blaganiem zartowalem.chodzi mi o to zeby tam tlumaczyc sie zaslanic przepisami pokazac ekspertyze i w ogle grzecznie gadac bo pyskowanie na dobre nie wyjdzie


Ty po pokazanu palki (bez skojarzen prosze :P ) a wlasciwie jak policjant ja przy Tobie znajdzie , po okazaniu Panu wladzy LEGITYMACJI SZKOLNEJ LOL LOL LOL LOL LOL :lol: :lol: :lol:
mozesz juz tylko prosic o delikatny wymiar kary mowiac ze nastepnego dnia masz w szkole 8 godzin siedzenia w lawce i WF :P
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
arfen :-) Po pupie to ty zaraz dostaniesz od moda za pisanie kilku postów pod soba ;-)
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
Dodajmy, że postów "tchnących mądrością życiową" nastolatka.
Oj, coś czuję, że będzie wesoło... :wink:
  • 0

budo_nosferatu_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pałki teleskopowe...
Pozwoliłem sobie odkopać ten temat, ponieważ jest on "najmłodszy" ze wszystkich dotyczących pałek teleskopowych, a przecież nie będę zakładał nowego, skoro istnieją setki innych. :?

To tyle słowem usprawiedliwienia, dlatego od razu przechodzę do konkretów:
1. Jaka jest czołówka firm produkujących pałki teleskopowe dostępne na polskim rynku? Oczywiście wiem, że istnieją batony za grube pieniądze, ale interesują mnie pałki za ok. 120 - 200 zł. Czy batony firmy ESP (Euro Security Products) są uważane za dobre?
2. Który z materiałów używany do produkcji batonów jest najlepszy i dlaczego?:
- hartowany metal
- hartowana stal
- włókno węglowe
3. Czy długość pałki teleskopowej ma jakiś istotny wpływ na jej użyteczność i bolesność zadawanych ciosów (np. czy 16" lub 18" baton nie jest przypadkiem za krótki, aby się nim obronić)? :roll:

PS A tak w ogóle uważam, że powinno się podwiesić ten temat, ponieważ pytania o batony (zwłaszcza jeżeli chodzi o kwestię ich legalności) jeszcze dłuuuugo będą się powtarzać. :idea:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024