Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

A co Ci Cougar tak zależy na tym forum? To nie dla nas forum, tylko dla kobiet głównie.


wiesz co haggi..ty masz rację...co mi tam jakies kobiety! one lubią cukier i paweł im to da..;-)..
ale z drugiej strony szkoda mi tego żeby widziały wszystko tylko jego oczami...przecież nie jest błedem znać różne punkty widzenia i kobieta musi wiedziec , że to co drożdziak (szacunek za to co robi w sumie) mówi niekoniecznie musi byc dogmatem...
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Cougar, zostales odbanowany decyzja Fiodora z przyczyn proceduralnych, mimo niekorzystnego dla ciebie wyniku glosowania modow. Jest to wylacznie moja wina, bo zamiast przeniesc pewne twoje posty do archiwum skasowalem je co zostalo potraktowane jako brak dowodow.

Generalnie doszedlem do wniosku, ze banowanie kogokolwiek na Vortalu to zbyt dlugi i zbyt meczacy proces i nie chce mi sie go drugi raz powtarzac, dlatego nie zamierzam wiecej wystepowac z takim wnioskiem w odniesieniu do kogokolwiek.

Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
>Kobiety są biedne słabe, bite, wyzyskiwane, ciemiężone , uciskane i ..... >już. Cnotę tracą tylko w wyniku gwałtu oczywiście.

cnote? Fajne slowo. Dawno juz nie slyszalem.

>OK. Bardzo proszę o podanie adresu, gdzie mógłby sie udać facet >psychicznie ciemiężony przez kobietę.
>Ja mam takich sytuacji nie mniej, niż ty z kobietami.

najblizszy psychoterapeuta. W Warszawie na Sobieskiego maja niezlych fachowcow za ktorych placi ubezpieczalnia.

Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_a
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 519 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

>Kobiety są biedne słabe, bite, wyzyskiwane, ciemiężone , uciskane i ..... >już. Cnotę tracą tylko w wyniku gwałtu oczywiście.

cnote? Fajne slowo. Dawno juz nie slyszalem.


Paweł, posty Pana Strzykawy proponuję olewać. Jest to Troll Klasyczny, którego nie należy dokarmiać. Nawet nie jestem pewny czy to nie jest kawał kosztem osoby jakiegoś autentycznego Andrzeja K.


A
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
paweł..co do moich postów z archiwum to nic tam nie było co by cie upowazniało do banowania mnie..to raz..
a po drugie to cytuj kto co mówi (chyba potrafisz) bo powstaje wrażenie jakbym to ja mówił różne rzeczy których nie powiedziałem...
kolejna zagrywka?
poza tym cały czas istnieje szansa , że przestane pisac do działu samoobrona kobiet>.ankieta da odpowiedź...jeszcze 9 dni..
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Cougar, na twoim miejscu nie przejmowalbym sie gdyby wynik ankiety byl niekorzystny. Jesli ktos nie chce czytac zawsze istnieje funkcja ignore. Co do uzasadnienia dla banowania mysle ze dyskusja jest bezprzedmiotowa. Ja uwazam, ze ban dla ciebie mialby sens i zdania nie zmienie, ale jesli nie da sie kogos zabanowac to sie nie da i po temacie.

Zreszta na wszystko mozna patrzec z kilku punktow widzenia. Z jednego punktu - mojego - takie forum jak to spelnia pozytywna role jesli kobiety czytaja tu rzeczy ktore podnosza ich zdolnosc samoobrony. I tylko to kryterium sie dla mnie liczy, a dla przykladu kryterium wulgarnosci nie przekonuje mnie w ogole. Mozna pisac bardzo niecenzuralnie a mimo to z sensem i pozytkiem a mozna pisac bardzo madrymi slowami i mimo to obrazliwie czy dyskryminujaco.

Z drugiej strony faktem jest, ze sama idea cenzurowania wypowiedzi ludzi ma w sobie cos niezdrowego i moze rzeczywiscie sensowniej jest kiedy kazde forum reguluje sie samo. W koncu internet jest pierwszym takim srodkiem przekazu gdzie kazdy moze napisac co mysli i to wlasnie w braku cenzury tkwi caly urok. Czego nie mozna zmienic, trzeba polubic :-)

Zdrowia,
Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Co do kolegi Kubienca wcale nie jestem przekonany ze to jest troll. Wczoraj mialem okazje poczytac kilka wyrokow krakowskiego sadu na temat znecania sie nad rodzina, wydanych w 97 i 98 roku. Autentyczne dokumenty wydane przez organ panstwa polskiego. Wedlug jednego z nich jesli ktos w postepowaniu sadowym nie powie, ze to co robil zmierzalo do ponizania drugiej strony nie mozna okreslic tego czegos jako ponizanie a zatem nie mozna tego okreslic jako znecanie sie. I ten ktos jest niewinny. Stempel, podpis...Ponoc sad krakowski w takich wyrokach przoduje.

Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.

Cougar, na twoim miejscu nie przejmowalbym sie gdyby wynik ankiety byl niekorzystny. Jesli ktos nie chce czytac zawsze istnieje funkcja ignore.
Zreszta na wszystko mozna patrzec z kilku punktow widzenia. Z jednego punktu - mojego - takie forum jak to spelnia pozytywna role jesli kobiety czytaja tu rzeczy ktore podnosza ich zdolnosc samoobrony. I tylko to kryterium sie dla mnie liczy,....

własnie można spojrzeć z kilku punktów..jezeli nie będe pisał postów na tym forum to nie poznasz mojego punktu widzenia..a ja zawsze wolę znac punkt widzenia wroga..;-)..naprawde nie rozumiejm ludzi którzy ograniczają swój dostęp-- nawet do bzdurnych informacji --funkcją ignor..naprawde nie rozumiem jak mozna zatykać uszy i udwać , że czegoś nie ma skoro jest...no nie rozumiem...dla mnie funkcja ignor ma tylko sens wtedy jesli ktos trolluje,puszcza reklamy w kółko te same ..itp...świadome ograniczanie sobie dostępu do czyjegos umysłu jest....głupotą.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
>jezeli nie będe pisał postów na tym forum to nie poznasz mojego punktu >widzenia..

punkt widzenia ktory prezentujesz znam na pamiec, bo cala teoria babskiej samoobrony zaczyna sie od jego analizy :-)
Dobra, nie chce mi sie juz tego ciagnac. Teraz jestem odlaczony od sieci. Jak mi podlacza to moze wrzuce jakis sensowny temat to sie cos tu ruszy, bo poki co widze jakos przysiadlo.

Pawel Drozdziak
Szkola Samoobrony dla Kobiet WSDP
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ankata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
Zupelnie nie rozumiem waszego emocjonalizmu, w dyskusji jest bardzo dobrze jak ktos maci,zmusza to do wysilku intelektualnego.

Mam dobra intuicje co do ludzi,zgadzam sie sie ,ze dzieki czasami drastycznym wypowiedziom mozna zobaczyc inny punkt widzenia. Wroga mozna pokonac jak sie go pozna,mam wrazenie ,ze Cougar go zna.

kontrowersyjne dyskusje lepiej sie sprzedaja,maja wieksza "ogladalnosc", a Pawel D. ma wiecej pola do popisu ,zreszta madry z niego facet,ale za nerwowy.
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie zasadnicze-podjęcie demokratycznej decyzji.
no tak..ankieta została zakończona...pomyslałem sobie nawet żeby poprosić moda o analizę ale jemu wyszłoby na pewno , że jednak nikt nie chce żebym tu pisał więc sam ją przeanalizuję:

a więc ci co zaznaczyli A chcą czytac posty bo mają otwarte umysły i myślą...potrafia wyciągac wnioski ....dziekuje za poparcie nie wnikając w szczególy dlaczego chcą.;-)

ci co zazanczyli B: nie chcą czytac moich postów bo uważają, że nic one nie wnoszą do tematu jest ich najmniej..tylko piecioro userów...po prostu nie widzą sensu w moich wypowiedziach a to że nie widza sensu nie znaczy, że go tam nie ma..PRZETRZYJCIE OCZY I WYSILCIE MÓZGI,MOŻE COS TAM ZNAJDZICIE. do tych userów apeluję bo nie sa straceni...;-)

ci co zaznaczyli C: oni mają chęc dyskutowania,poznawania świata.pozanwania punktu myslenia i poszukiwania NOWEGO...podejrzewam , że ci ludzie sie naprawde czegoś nauczą z tego vortalu..szacunek...

TE TRZY GRUPY MIMO WSZYSTKO GŁOSOWAŁY NA MOJĄ KORZYŚĆ BO NAWET JESLI KTOŚ ZAZNACZYŁ, ŻE NIE ZNALAZŁ CZEGOŚ CO WNOSZE DO TEMATU TO JEDNAK TEGO CAŁY CZAS SZUKA.
I CZYTA......A WIĘC NIE MOGĘ GO ZAWIEŚĆ..;-)...

czwarta grupa to zamknięte w sobie osobowości o pkt.widzenia nauczyciela w stosunkach z uczniem...jest ich nawet nie 1/3 więc nie ma co sie nimi przejmowac..;-)..proponuje dac mi ignora i....będziecie mieli spokój.MIŁEGO ŻYCIA WE WŁASNYM ŚWIECIE.

wnioski: ....pisze dalej....mam nadzieję, że pawłowi nie będzie sie chciało usuwac moich postów....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024