Skocz do zawartości


Zdjęcie

[OCENA]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Pompkers
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

[OCENA]
Witam
Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o moim treningu, bo osobiście widzę efekty ale może, można jakoś efektowniej spożytkować energię. :D
No więc tak 3dni temu zacząłem kolejny cykl A6W tzw. kolejne 42dni, po 15dniach przerwy na regeneracje mięśni. Mięśnie się wykształciły ale troszkę tłuszczyku jest, co chce zlikwidować diętą (CKD). W czasie regeneracji mięśni brzucha, postanowiłem zacząć rzeźbić klatę. Przez 16dni ćwiczyłem nie mal dzień w dzień takim o to treningiem.

40W (wytrzymałościowa) - rozstaw na szerokość barków
12 - rozstaw na szerokość barków
12 - rozstaw węższy niż barki, dłonie obok siebie
12 - nogi wyżej niż dłonie, rozstaw szerokość barków
12 - rozstaw szerszy niż barki
12 - rozpiętki
12 - na piąstkach, rozstaw pomiędzy szerokim, a barkami
12 - rozpiętki
12 - na piąstkach, rozstaw pomiędzy szerokim, a barkami
12 - rozpiętki
20/30W - rozstaw na szerokość barków
+ ~30(3x10) - podciągnięć nachwytem
reasumując = 60/70W + 36 rozpiętek(3x12) + 72(6x12) pompki o różnym rozstawieniu + 30 podciągnięć

Chodź minęło 18dni, może nie tyle co widzę, ale czuje efekty, cycki zrobiły się twardsze :D i powoli nabierają kształtów.
Jak już wspomniałem wcześniej zacząłem kolejny A6W i stwierdziłem, że mogę w pewnym momencie wysiąść więc klatę będę ćwiczył co drugi dzień ale z większą ilością serii.
tzw.
40W (wytrzymałościowa) - rozstaw na szerokość barków
12 - rozstaw na szerokość barków
12 - rozstaw węższy niż barki, dłonie obok siebie
12 - nogi wyżej niż dłonie, rozstaw szerokość barków
12 - rozstaw szerszy niż barki
12 - rozpiętki
12 - na piąstkach, rozstaw pomiędzy szerokim, a barkami
12 - rozpiętki
12 - na piąstkach, rozstaw pomiędzy szerokim, a barkami
12 - rozpiętki
12 - rozstaw na szerokość barków,
12 - rozstaw węższy niż barki, dłonie obok siebie
(x2)12 - 12 - rozstaw szerszy niż barki

20/30W - rozstaw na szerokość barków
+ ~30(3x10) - podciągnięć nachwytem
reasumując = 60/70W + 36 rozpiętek(3x12) + 100(10x12) pompki o różnym rozstawieniu + 30 podciągnięć


(zamierzam kupić cięższe hantle do rozpiętek)
i to jest trening na klate, na brzuch mam A6W i nic innego nie ćwiczę, przynajmniej narzazie :D
Na redukcje chciałbym dietę CKD. Chciałem podkreślić, że nadwagi nie mam, oponki też nie, ale jednak trochę tłuszczyku jest. No dobra może nie wielka oponka :D. (wstawię fotę to poradzicie co zrobić)
Do tego dochodzą biegi na wuefie, sporadycznie siłownia.

Z góry dzięki za ocenę :D
a tymczasem idę, robić a6w bo dzisiaj niestety nie zrobiłem, a postanowiłem sobie, że będę robił, dobranoc ;P
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: [OCENA]
Moim zdaniem trening OKej, najważniejsze jest to że Ty widzisz efekty. Do rzeźby możesz również dorzucić saunę na bank Ci pomoże w wyrzeźbieniu się oraz odnowy biologicznej :)

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Pompkers
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: [OCENA]
dzięki Ci, jedyny odpisał :), myślałem, że trening o kant ... rozbić i nikt nie pisze
saune? będzie trzeba spróbować, myślałem, jeszcze, żeby jakąś suplementacje wykombinować, ale mam dziewczynę chemiczkę... i jest przeciwna, więc trochę to komplikuję.
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: [OCENA]

dzięki Ci, jedyny odpisał :), myślałem, że trening o kant ... rozbić i nikt nie pisze
saune? będzie trzeba spróbować, myślałem, jeszcze, żeby jakąś suplementacje wykombinować, ale mam dziewczynę chemiczkę... i jest przeciwna, więc trochę to komplikuję.

Myślę że sauna bardzo dużo Ci pomoże :D Co do suplementacji to możesz zrobić tak aby dziewczyna się nie dowiedziała że coś bierzesz :D No ale rób jak chcesz ja do niczego nie namawiam, aha jeszcze możesz basen dorzucić dużo pływania to też zajebista strawa jest :D POLECAM :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024