Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty do Bjj


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_felis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Buty do Bjj
Czy ktokolwiek może mi powiedzieć gdzie można kupic buty do zapasów (Bjj) w Warszawie? :?: limo
  • 0

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do Bjj
Szukalem w wielu miejscach i dupa .
Mozna kupic osobiscie u Mirka Okinskiego,
ale skad on je ma - nie mam pojecia.
  • 0

budo_yoosiba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do Bjj
Ja widziałem buty w Budo i Tym sklepie (nie pamiętam nazwy i adresu więc będzie opis), który jest jeden przystanek od Centrum (stacji metra) w stronę MDMu. Patrząc w tym kierunku sklep jest po prawej stronie ulicy.
I jeszcze keidyś widziałem w sportowym na MDMie, ale tam to żadkość.
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do Bjj
...WŁAŚNIE !!!
SHIT !!!
...ludzie...co jest z tymi butami...znalazłem sklep gdzie buty zapaśnicze (w tym niskie Asicsy i te takie tanie czerwono-szare :) ) stoją sobie wesoło na półeczce - ale ten sklep jest w Siemianowicach Śląskich !!! (może ktoś tam mieszka ?) BTW - polecam zresztą reklamę tego sklepu w ostatnim "ZAPAŚNIKU" - na stronce podanej w gazecie jest tylko snow stuff :D
...w Warszawie nigdzie nie ma....w BUDO-SPORCIE można se zamówić Asicsy :) albo kupić Adiki za 450 PLN - ale mi np chodzi o takie za ot np. 200PLN ... w HAJIME (swoja drogą - fajny klimacik :D :D:D) też można - zamówić...
Dlaczego nie ma na półce - bo niby nikt nie kupuje - raz na rok ktoś przyjdzie się zapytać - "a żeby mieć rozmiarówkę trzeba zamówić 10 par i głupio jest jak 3000 PLN leży na półce"
...ale przecież są tańsze buty....rany...

Jak ktoś coś wie....niech da cynk....bo wszyscy skądś mają te buty...ale jak już się pytam....to albo kupili abroad albo....zamówili...albo Mirek miał (teraaz nie ma) etc.....


Czy jest gdzieś jakiś sklep w STOLICY z butami zapaśniczymi ?!?!?!?!?
  • 0

budo_k2012
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Buty do Bjj
6-7.03 w Wa-wie na ul. Nowowiejskiej 37b w OSiR sa zawody zapasnicze.
Jest tam tez stoisko z m.in. butami. Bylem tam dzisiaj widzialem ze mieli ascisa i adidasa.
"Normalne" adidasa kosztowaly 299 PLN, topowe modele 399 PLN

Jezeli nie uda Ci sie kontakt do nich [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024