Skocz do zawartości


Zdjęcie

Berserker's Team Poznań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Berserker's Team Poznań
Miło mi powiedzieć, że w Poznaniu powstanie filia szczecińskiego klubu.
Otwarcie zostanie uświetnione stażem prowadzonym przez Mariusza Linke
szczegóły w dziale staże seminaria itp...
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dobrze dobrze. Szkoda tylko ze ten staz ciut pozno zostal ogloszony co zminimalizuje liczbe osob z poza Poznania :/
Kolejna sekcja mowisz ? Dobrze. Dasz namiary jak ruszy regularna sekcja ?
  • 0

budo_smieszek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
CzY To OzNAcZA ze M.LINKE przeoriwdzi sie do POZNANIA...???/
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań

CzY To OzNAcZA ze M.LINKE przeoriwdzi sie do POZNANIA...???/


Nie, Mariusz nadal prowadzi treningi i mieszka w Szczecinie. Pozatym jest jeszcze jedna istota [ corka ] na tym swiecie ktora bedzie go tam trzymac :) Jeszcze raz gratuluje i Szczesliwemu Ojcu jak i Matce.
A odnosnie tego kto bedzie prowadzil sekcje w Poznaniu to nazwisko mi ze lba wylecialo. Nie bede sial plotek wiec sie popytam.
  • 0

budo_kazama
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia/Warszawa/Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
Czy planowane sa planowane tak ze w innych miastach filie szczecinskiej sekcji pod patronatem M. Linke ??
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
Konkurencja w paszczy lwa :)
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
Zdrowa konkurencja :) Przynajmniej ludzie teraz beda mieli wiekszy wybor do cwiczenia BJJ 8)
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
Nazwiska prowadzącego nie znam, ale prawdopodobnie będzie to Wojtek (instruktor SAMBO, pamiętamy go z BIG BROTHERA) ale mogę się mylić. Jak już wszystko jasne będzie to dam znać.

A co do innych miast. :) Sądzę, że wszystko jest do dogadania.

Chodzi tu przecież tylko o naukę sztuki walki a Mariusz Bagi Maciek i Robert kochają uczyć
  • 0

budo_felis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
A czy ktoś się orientuje ile kosztuje ta przyjemność.
Może będzie taniej niż u Karola? :twisted:
  • 0

budo_vojtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań

Nazwiska prowadzącego nie znam, ale prawdopodobnie będzie to Wojtek (instruktor SAMBO, pamiętamy go z BIG BROTHERA) ale mogę się mylić. Jak już wszystko jasne będzie to dam znać.


wojtek was nauczy motor skladac:D
  • 0

budo_lin chi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań

wojtek was nauczy motor skladac:D


a karol piec chleb?;-)
bo slyszalem ze on piekarzem jest z wyksztalcenia:-)

swoja droga to ciekawa sprawa
nie wiem oczywiscie czy to prawda ale jezeli mnie pamiec nie myli to niejaki boruta raz napisal ze 'zwykly piekarz z poznania jest najlepszym fighterem w kraju':-)
nie sadze by istnialo jakies technikum piekarskie a skoro facet skonczyl zawodowke i nie zrobil jakiejs wieczorowki ktora dalaby mu srednie wyksztalcenie to nie moze byc zgodnie z prawem instruktorem sztuk walki w tym kraju
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań

wojtek was nauczy motor skladac:D


a karol piec chleb?;-)
bo slyszalem ze on piekarzem jest z wyksztalcenia:-)

swoja droga to ciekawa sprawa
nie wiem oczywiscie czy to prawda ale jezeli mnie pamiec nie myli to niejaki boruta raz napisal ze 'zwykly piekarz z poznania jest najlepszym fighterem w kraju':-)
nie sadze by istnialo jakies technikum piekarskie a skoro facet skonczyl zawodowke i nie zrobil jakiejs wieczorowki ktora dalaby mu srednie wyksztalcenie to nie moze byc zgodnie z prawem instruktorem sztuk walki w tym kraju


Nie piekarzem a cukiernikiem - a opis byl w pismie HUSTLER (czy jakos tak cos w rodzaju PLAYBOYA)

Cukiernik w ktorego powloce nikt by sie nie spodziewal ze jest maszyna do walki ;)

Srednie to musi miec przynajmniej bo chyba jest instruktorem rekreacji w aikido a instruktorem moze zostac osoba ktora ma conajmniej srednie wyksztalcenie.

Zreszta wyksztalcenie nie ma nic do umiejetnosci walki - zreszta czesto zostalo udowodnione ze jedno i drugie nie musi isc w parze. Troche inaczej ma sie to do szkoleniowcow ktorzy powinni posiadac wiedze o metodyce itp i reprezentowac nie tylko technike ale to juz inna bajka.
Sa technika gastronomiczne gdzie byly kierunki cukiernicze.

Zreszta osoby ktore cwicza same podejmuja decyzje u kogo cwicza i to ich sprawa - jesli ma uczniow znaczy ze to co robi robi na tyle dobrze ze ich przy sobie trzyma - niewazne jakimi metodami ;)
  • 0

budo_lin chi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
nie znam bezposrednio ani jego ani innych instruktorow aikido tylko tak mi sie nasunela pewna watpliwosc gdy przeczytalem o tym skladaniu motocykla

btw: kto w polsce moze prowadzic legalnie zajecia bjj? instruktor jj albo judo? bo chyba pod nic innego nie da sie bjj zakwalifikowac?
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań

nie znam bezposrednio ani jego ani innych instruktorow aikido tylko tak mi sie nasunela pewna watpliwosc gdy przeczytalem o tym skladaniu motocykla

btw: kto w polsce moze prowadzic legalnie zajecia bjj? instruktor jj albo judo? bo chyba pod nic innego nie da sie bjj zakwalifikowac?


Ogolnie osoba powinna posiadac jakies papiery instruktorskie albo rekreacji albo sportowe co do specjalizacji to zawsze to jest zagmatwane w szczegolnosci przy nowych stylach. Dlatego jestem zwolennikiem ogolnych papierow instruktorskich a specjalizacji we wlasnych organizacjach.
  • 0

budo_loko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
Hmmmmmm Karol z wyksztalcenia cukiernikiem ??? hehe nie wiedzialem

Co do zalozenia Berserkow w Poznaniuto to ten pomysl jest zajebisty , tylko ciekawy jestem jaki bedzie odzew Karola !
  • 0

budo_manolo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań
Zajecia prowadzi Bernas (Wojtek Bernacki).Treningi odbywaja sie przy os.Przyjazni 132c codziennie o godz. 20.Bede wpadal na treningi dosyc czesto . Zapraszam do wspolnych treningow.
  • 0

budo_lin chi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: Berserker's Team Poznań

Ogolnie osoba powinna posiadac jakies papiery instruktorskie albo rekreacji albo sportowe co do specjalizacji to zawsze to jest zagmatwane w szczegolnosci przy nowych stylach. Dlatego jestem zwolennikiem ogolnych papierow instruktorskich a specjalizacji we wlasnych organizacjach.


jasne ale ja bylem raczej ciekawy jak to wyglada teraz a nie jak powinno

z tego co wiem to papierki ogolne nie daja zadnych uprawnien do prowadzenia treningu sztuk walki - do tego trzeba miec specjalizacje np jujitsu

dlatego zastanawiam sie jakie uprawnienia powinien okazac prowadzacy trening brazilian jujitsu gdy go odwiedzi osoba uprawniona do kontroli (o ile mi wiadomo to nawet policjant moze zazadac okazania takich dokumentow a nie musi byc to kontroler z menis)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024