Skocz do zawartości


Zdjęcie

kibole i ich ustawki ..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole i ich ustawki ..
Dizendobry klaniam sie: dziecko Pekinu G3d :D Na Pekinie jest spoko ale jak pomysle z perspektywy kolesia nie od nas: wszedzie klatki, nie ma gdzie uciekac, w kazdej bramie jakas ekipa, ciemno hehe :D Kiedys lecial serial 'prawdziwe psy' oprocz tego ze (niestety) znam jednego z bohaterow (Szkielko - domniemany gwalciciel) to wiekszosc odcinkow sie konczyla wjazdem do nas albo w okolice :D . Pekin jest spoko, samolotowej nie lubie. Chociaz w sumie znam ludzi ktorymi sie moge pochwalic, jednak jak wiadomo nie zawsze jest czas na wymiane znajomosci :X .
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole i ich ustawki ..
Samuray: pewno GroGra :D czloweku jak ja nie lubie HH :D poezja. Szukalem czegos o okolicy ale za wiele to tego nie bylo. Ostatnio kumpel szedl do sklepu i zaczepilo go 3skejcikow-narkusow (&*#@&**&!!!) z ktorymi juz kiedys mielismy sparing. Kumpel spokojny jest w sumie ale fajnie z nimi gadal (nie spodziewalbym sie po nim :D ).
Oni: no k***! bujaj sie tak bujaj, chodz taki prosty, k***!
On: A co!? Mam chodzic jak wy?! Ku*wy garbate?!
Zamkneli sie, ale taki tekst od niego to az sie zdziwilem :D Niezla polewka potem byla z kolesi.
  • 0

budo_samuray
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole i ich ustawki ..
;/ Akurat RG to nie sa skejciki, normalni ludzie. Jakbys spotkal na ulicy nie powiedzialbys, ze nagrywaja rap ;)
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole i ich ustawki ..
poza tym hh nie ma ze "skejcikami" nic wspolnego...podobnie z narkomania. heh, wydaje mi sie ze warto wiedziec o czym sie mowi...
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole i ich ustawki ..
Sorry ze nie sprecyzowalem. Akurat w tym temacie wiem duzo, poprostu niescisla wypowiedz (btw. nie nalezy laczyc watku tego ze nie lubie hh z tym ze narkusom kumpel cos powiedzial [podejzewam ze nawet nie kumaja nastukawszy-3h :D )]).
Co nie zmienia faktu ze hh niejednokrotnie mowi o tym ze: 'jaram bo potrzebe czuje' i ze 'cannabis jest dla mnie napedowym motorem'. Pozatym cala ta poza z 'bedzie dobrze dzieciak' mnie wkurza tak samo jak 1000000 innych rzeczy, ale schodze juz OT. Niewazne. Kazdy jest inny, ale jak widze niski krok to na starcie ma koles -10 punktow :D i musi nadrobic.
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole i ich ustawki ..
uprzedzenia...bez sensu. nawet jesli zgodze sie z tym ze 90% gosci z krokiem miedzy kolanami to matoly (zreszta srednia ta dotyuczy calego spoleczenstwa i jest od stroju niezaalezna) to nie bede krzywo patrzyl na wszystkich z uwagi wlasnie na to 10%. popatrz, na przyklad ja nosze ciuchy ze skejtszopow a bardzo wporzo ze mnie gosc :)
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: kibole i ich ustawki ..
Wiesz ja tez chodze w santa-cruza bluzie (no to akurat snowboard, ale tez se skejtszopu :P ). A upszedzenia mam nie bo costam, tylko z konkretnych powodow, ktore moznaby opisac, ale raczej w knajpie. Wszystko zalerzy od tego jakie kto mial doswiadzenia. np. ostatnio na sylwestra musialem recznie tlumaczyc matolowi w szerokich spodniach, ze moich kolezanek sie nie dotyka tylko dlatego ze wiecej wypily, jakis czas temu koles w szerokich proponawal mi zebysmy sie bili o moja panne (poryp), innym razem z kolesiami w szerokich sie tluklismy, szkoda tylko ze oni mieli akies paly a my na gole dawalismy. Moge mowic dalej, ale to bez sesnu. Poprotu mam podstawy do uprzedzen. Co nie znaczy ze nie znam spoko skejcikow (powiedzmy ze chodzi o ogol hh-owcow (glupie slowo) i tym podobnych) (hmm a moze nie znam :D ).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024