Skocz do zawartości


Zdjęcie

Granice dobrego smaku i autoreklamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Granice dobrego smaku i autoreklamy
No nie.... Kolega podesłał mi linka który mocno nadwyrężył moje wyobrażenie o granicach dobrego smaku i autoreklamy. Jak ktoś ma coś przeciw koledze MBV w tej materii to on jest małym pikusiem przy tym co przeczytacie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) I co wy koledzy na to :?: Żal mi tylko ŚP Piotrka, że został ubrany w takie coś.

Any comments? A może tak można i trzeba :?:
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
bardo fajna stronka- jeszcze jest w produkcji, wiec zawiera jeszcze wiele bledow i niescislosci...ale mysle za jej administratorsie tym zajmie...
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
"Jeśli już tu trafi to nie odejdzie do innego sportu" - Aikido To sport walki ciekawe
A tak serio to nie jest dokonca strona .. to jeden wielki baner reklamowy tego klubu pokazujacy jego wyzszosc nad innymi.
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy

bardo fajna stronka- jeszcze jest w produkcji, wiec zawiera jeszcze wiele bledow i niescislosci...ale mysle za jej administratorsie tym zajmie...


Gregos_28 - świadczył się cygan swoimi dziećmi, ale żle pojęta solidarność to najgorsza rzecz jaka sie może przytrafić. Czy nie dla tego nie możemy podziwiac tam Twojej szacownej facjatki :?: :wink: , ze jednak istnieje coś takiego jak poczucie obciachu :P
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy

No nie.... Kolega podesłał mi linka który mocno nadwyrężył moje wyobrażenie o granicach dobrego smaku i autoreklamy. Jak ktoś ma coś przeciw koledze MBV w tej materii to on jest małym pikusiem przy tym co przeczytacie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :) I co wy koledzy na to :?: Żal mi tylko ŚP Piotrka, że został ubrany w takie coś.

Any comments? A może tak można i trzeba :?:


Animki, które sa na tej stronie juz widzialem na innej stronie o Aikido.
Silvio
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
zjechalem :) rotfl

aikidocy zaś walczą na odległość wyciągniętego ramienia - hahaha, magia, czysta magia on ode mnie metr a ja mu smig techniczke ...

moment bezwładności - cooool, moze sila raczej :)

SZUSTE KYU hahaha :) kupic slownik...

itd...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
mi sie najbardziej podobaly takie kwiatki:

aikidocy zaś walczą na odległość wyciągniętego ramienia

przepyszne!

aikidoka w 90 procentach wykorzystuje siłę napastnika, a tylko 10 procent swojej

Chyba jakis ksiegowy tam cwiczy...

Właściwie to nawet przy 4 KYU mata jest w 90% zdominowana przez ten właśnie ośrodek

nawet 4 kyu...........hohoho.... 8)


Co do warunków fizycznych i zdrowotnych, to powiem że, w dzisiejszym "zdrowym" społeczeństwie przeciętna konsultacja z lekarzem ortopedą wygląda następująco: "...sporty walki to ty możesz synku/córcia sobie wybić z głowy, chyba że Aikido..."



no to przy tym ostatnim to sie poplakalem ze smiechu....oni przyjmuja tylko invalidow po wypadkach, czy co? rotfl

juz mi sie dalej nie chce czytac, wybacz Labedz!
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
Wstyd, hańba i sromota, aż żal było to czytać. Nie wiem czy administrator nie był przypadkiem na jakies chemii jak machną tą stronkę.
  • 0

budo_gregos_28
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
No cóż nie nadszedl jeszcze odpowiedni moment na to aby tam się pokazać..."pierwsze śliwki robaczywki", dajcie żyć facetowi, ktory zrobil tę stronę , to dopiero poczatek i napewno wszystkie Wasze uwagi zostaną wzięte pod uwagę, zachecam do pomocy "biednemu adminowi" i przesylanie uwag pod [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
to juz mu lepiej wyslij link na forum...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
sie naogladałem

Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu.


  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
no, jak bractwo ruszylo na krucjate to zaraz serv zablokowal dostep :) ))
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
no.. mam pecha 13-nasty dzis
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
13 to szczesliwy dzien ( niech sie admin cieszy ze mial limit przynajmniej mniej osob obejzy ten cód :) )
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy

13 to szczesliwy dzien ( niech sie admin cieszy ze mial limit przynajmniej mniej osob obejzy ten cód :) )


13-ty to szczesliwy dzien np. dla mnie. tego dnia sie urodzilem.
13 lutego zresztą :roll:
Silvio
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
heh to Wiesiu Komorka.. tam sie mozna wszystkoego spodziewac..
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy

13 lutego zresztą


:bday: 100 lat Silvio :bday:
gdzie :drinking: :?:

ale z umiarem bo yutro... :blus:
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
Wszystkiego najlepszego SILVO ! :)
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy

Wszystkiego najlepszego SILVO ! :)


dzieki za zyczenia wszystkim ktorzy przeslali.
pozdrawiam
Silvio
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Granice dobrego smaku i autoreklamy
Może to kopanie leżącego ale nie mogę sie powstrzymać jak widze takie smaki i kwiaty :) :) :) I zeby bylo jasne nie czepiam sie opisanej osoby ale "poetyki" i zrecznosci z jaka ktos go w to ubrał :lol: Podkreślenia moje :wink: :!: :idea:

Czy można być uniwersalnym człowiekiem, lub tak jak w tytule filmu "Uniwersalnym Żołnierzem"? Wybitnie jest to niemożliwe.
Jeśli ktoś był w życiu wszystkim po trochu, to tak na prawdę był nikim.
W przypadku Wiesława Chmielińskiego sprawa wygląda inaczej.
Ten były marynarz (Oficer Nawigator) sprawdził się równie dobrze w jednostkach specjalnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
(Grupa Specjalna w Biurze Ochrony Rządu), w szkoleniu Straży Miejskiej i jako pedagog. Sprawa jest prosta. Szukając trudnego i ekstremalnego
życia
ukończył On Wyższą Szkolę Morską w Szczecinie i pływał na statkach "DALMORU" jako Oficer Nawigator odwiedzając prawie wszystkie kontynenty (poza Australią). Ostatnim Jego morskim domem był "Dalmorowski" "MT-ARCTUS"na którym był drugim oficerem. W dalszym ciągu szukając miejsca gdzie mógłby się zrealizować i doskonalić swoje umiejętności w sportach walki (to co tam bił wszystkich na tych statkach czy co - przypis łabędź) rozpoczął pracę w Biurze Ochrony Rządu, skąd odszedł w 1989. (hym czyzby negatywnie zweryfikowany :?: :? ) Później pracował w Straży Miejskiej w Warszawie,
gdzie uczył strażników samoobrony. Obecnie pozostaje strukturach tej jednostki. Swój kontakt ze sportami walki rozpoczął w 1974 roku
w TKKF-ANIN, gdzie ćwiczył pod okiem instruktora Marcina Szuty w sekcji Judo i na dzień dzisiejszy posiada On w Judo 2 Dan. W 1985 roku po poważnym urazie prawego kolana zainteresował się i rozpoczął swoją karierę w Aikido i obecnie posiada już 3 Dan. Sam kształcił się pod okiem Jacka Wysockiego (6Dan) i na stażach u takich mistrzów
jak P. Rovigatti. Po wielu latach treningu w 1993 roku założył swoją pierwszą sekcję Aikido w Grudziądzu działającą pod patronatem Polskiej Unii Aikido Jacka Wysockiego.
Obecnie Prowadzi w Warszawie swoją sekcję, którą w 1999 założył wraz z już nieżyjącym Piotrem Czerkasem (1Dan). Poza prowadzeniem Warszawskiego Ośrodka Metodyki Aikido pojawia się czasem jako kaskader w polskich filmach. Widzieliśmy go już w: "Samo Życie", "Zemsta" i trzyodcinkowym epizodzie w serialu "Wiedźmin". Dodatkowo był w tym serialu głównym trenerem aktorów tam występujących ( a ja myślałem ze JW :wink: ). Sam jest facetem żonatym i posiadającym trójkę dzieci i może stąd czerpie wzory oraz cierpliwość przy zmaganiu się z kilkunastoma wyrostkami na zajęciach,
którzy są wpatrzeni w niego jak w obrazek.

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024