Skocz do zawartości


Zdjęcie

gainer+białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

matani
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:-------
  • Pas [cm]:----
  • Udo [cm]:-----
  • Przysiad [kg]:-----
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Martwy ciąg [kg]:-----
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

gainer+białko
jak myslicie to dobre polaczenie?? gain bolic 6000 + WPS Ostrawia [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dieta jest :D
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
Jak dieta jest to po co ci gainer i białko?
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

matani
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:-------
  • Pas [cm]:----
  • Udo [cm]:-----
  • Przysiad [kg]:-----
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Martwy ciąg [kg]:-----
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
jako uzupelnienie diety.... Chodze do szkoly i nie zawsze moge zjesc tyle posilkow ile powinienem :D
  • 0

stifman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

Jak dieta jest to po co ci gainer i białko?


To jak dieta jest to gainer i białko niepotrzebne?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

To jak dieta jest to gainer i białko niepotrzebne?


jako uzupelnienie diety gain bolic i ostrowia moga byc - chociaz sa to jedne z tanszych produktow :D
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
A jak nie ma diety to poco mu gainer i białko? jak mu to nic nie da , Każdy kto ćwiczy dłużej ma dięte i jeszcze ją uzupełnia białkiem lub gainerem
  • 0

matani
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:12
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :35
  • Klatka piersiowa [cm]:-------
  • Pas [cm]:----
  • Udo [cm]:-----
  • Przysiad [kg]:-----
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Martwy ciąg [kg]:-----
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

jako uzupelnienie diety gain bolic i ostrowia moga byc - chociaz sa to jedne z tanszych produktow :D



wiesz teraz trudno o prace, ale jak sie cos ruszy to napewno kupie cos lepszego :D :D mozecie mi jeszcze napisac jak brac?
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

wiesz teraz trudno o prace, ale jak sie cos ruszy to napewno kupie cos lepszego :D :D mozecie mi jeszcze napisac jak brac?


gain bolica - skoro nie mozesz w szkole odpowiednio zlesc to pomiedzy posilkami w godzinach szkolnych
bialko mozesz zapodac przed i po treningu
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
Chodzi mi o błąd w zdaniu.Gdyby napisał że dieta kuleje i musi uzupełnićją białkiem i gainerem to ok,ale jak ktoś pisze że dieta jest ,to rozumiem że jest to dobra dieta,więc jak jest dobra to po co mu gainer i białko?
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
eh z tej strony patrząc to masz rację :D
  • 0

stifman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

Chodzi mi o błąd w zdaniu.Gdyby napisał że dieta kuleje i musi uzupełnićją białkiem i gainerem to ok,ale jak ktoś pisze że dieta jest ,to rozumiem że jest to dobra dieta,więc jak jest dobra to po co mu gainer i białko?


Moze przyrosty beda wtedy wieksze, jak dla mnie do diety Gain bolic i jakies bialko podstawa :D
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
Nie rozumiecie mnie,jak dieta jest ok,to jest ona na 100% idealna,czyli spożywa odpowiednie ilości wszystkich makro składników i kazdy naddatek może być szkodliwy dla zdrowia i sylwetki(przejedzenie i otłuszczenie)
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

Nie rozumiecie mnie,jak dieta jest ok,to jest ona na 100% idealna,czyli spożywa odpowiednie ilości wszystkich makro składników i kazdy naddatek może być szkodliwy dla zdrowia i sylwetki(przejedzenie i otłuszczenie)

Litwin ale chodzi o to że dieta powinna się składać z różnych rodzajów białek a nie ograniczać się tylko do paru... Znając życie i ludzi to nie wiele osób trzyma dietę w 100% nie stosując supli :D Nawet jeśli tacy są to i tak białka czy gainery w diecie Im nie zaszkodzi - oczywiście jeśli biorą w odpowiednich dla siebie porcjach. Np. ciężko pracując zużywa się dużo energii oraz kalorii niezbędnych do wzrostu aby zapowiedz temu zjawisku powinno się zjeść posiłek wzbogacony węglowodanami, tłuszczami oraz białkami - tylko niestety nie wszyscy mają czas aby taki posiłek sobie zjeść dlatego Gainer w tym momencie będzie idealnym rozwiązaniem bo lepiej coś dostarczyć niż nie zjeść niczego, podobna sytuacja może być w szkole gdzie nie ma za bardzo czasu na porządne jedzenie... Dlatego uważam że gainera powinien mieć każdy - nawet jeśli mu nie jest potrzebny ale może być na wszelki wypadek gdy nam coś wypadnie że musimy nagle wyjść a w tym czasie powinniśmy już zjeść normalny posiłek. Litwin Ty powinieneś mieć sklep z jedzeniem a nie z suplami :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
Czy ja pisze że gainer jest ble?Nie,gainer można jeść i należy jeżeli są braki,chodziło mi o to że skoro ktoś pisze że dieta jest to rozumiem że nie trzeba dokładać nic(bo po co naprawiać coś co działa?),chodziło mi o źle ułożone zdanie,a wynikła z tego nie licha polemika.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

Czy ja pisze że gainer jest ble?Nie,gainer można jeść i należy jeżeli są braki,chodziło mi o to że skoro ktoś pisze że dieta jest to rozumiem że nie trzeba dokładać nic(bo po co naprawiać coś co działa?),chodziło mi o źle ułożone zdanie,a wynikła z tego nie licha polemika.

A czy kulturyści maja braki w diecie? bo pija białko,czy jakieś węgle+aminokwasy zaraz po treningu? raczej nie,moim zdaniem lepiej jest dostarczać,białka,węgle,itd.nie tylko z diety ale tez z odzywek i supli,po co się ograniczać tylko do samej diety.

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

Czy ja pisze że gainer jest ble?

Nie bezpośrednio ale ja tak to zrozumiałem :D


Nie,gainer można jeść i należy jeżeli są braki,chodziło mi o to że skoro ktoś pisze że dieta jest to rozumiem że nie trzeba dokładać nic(bo po co naprawiać coś co działa?)

Z diety nie dostarczysz tak szybko składników potrzebnych do zatrzymania katabolizmu oraz rozpoczęcia procesu wzrostu mięśni - zwykłe jedzenie w żołądku trochę się trawi a odżywki dużo szybciej docierają do celu... Po za tym z samego jedzenia raczej nie dostarczysz tego wszystkiego co trzeba... a nawet jeśli to musiał Byś sporo zjeść tych produktów przebierając i szukając właściwych... a czy nie lepiej jest iść sobie na rękę ułatwiając życie kupując Gainera, białko czy odżywkę węglowodanową - w których jest praktycznie wszystko czego nam trzeba :D Uważam że wniosek się nasuwa sam, takie zdaniem w tym temacie mam :D


,chodziło mi o źle ułożone zdanie,a wynikła z tego nie licha polemika.

Bez komentarza :D

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
Kulturyści to nie my amatorzy i równanie z nimi jest bez sensu.Oni na masie muszą jeść odżywki,bo nikt nie jest w stanie zjeść takiej ilosci jedzenia i co gorsza tego strawić,ale już na redukcji nie jedzą odżywek,tylko opierają się tylko i wyłącznie na jedzeniu nie przetworzonym.Ostatnio byłem na siłce i kulturysta na wycince zaraz po treningu siłowym zjadł biały ryż i wskoczył na rowerek,dlaczego nie wypił gainera lub vitargo?Ponieważ jedzenie wysoko przetworzone(izolaty,koncentraty,hydrolizaty)powoduje nagły wyrzut insuliny i nigdy na tym formy nie zrobisz
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

Kulturyści to nie my amatorzy i równanie z nimi jest bez sensu.Oni na masie muszą jeść odżywki,bo nikt nie jest w stanie zjeść takiej ilosci jedzenia i co gorsza tego strawić,ale już na redukcji nie jedzą odżywek,tylko opierają się tylko i wyłącznie na jedzeniu nie przetworzonym.

Przeczytaj uważnie nazwę tematu... jest to: "gainer+białko" - czy osoba która ma zamiar robić redukcje chce kupić gainera :D Czy piszę że chce się redukować :D Piszę że:

jako uzupelnienie diety.... Chodze do szkoly i nie zawsze moge zjesc tyle posilkow ile powinienem :D

Jako zupełnie diety i braku czasu na zjedzenie posiłku GANER jest jak najbardziej na miejscu :D To że jesteśmy amatorami wcale nie oznacza że nie mamy sięgać po odżywki, aby maksymalnie wykorzystać stan anaboliczny suplementacja jest jak najbardziej wskazana czy jesteśmy amatorami czy profesjonalistami.


Ostatnio byłem na siłce i kulturysta na wycince zaraz po treningu siłowym zjadł biały ryż i wskoczył na rowerek,dlaczego nie wypił gainera lub vitargo?Ponieważ jedzenie wysoko przetworzone(izolaty,koncentraty,hydrolizaty)powoduje nagły wyrzut insuliny i nigdy na tym formy nie zrobisz

Nie porównuj redukcji do masy - to są dwie zupełnie inne kwestie obie różnią się od siebie diametralnie. Na cyklu masowym wyrzut insuliny przy szczupłej budowie ciała nie będzie aż tak zły bo jest to hormon który transportuje składniki odżywcze do komórek. Kulturyści po treningu bardzo często sięgają po odżywki węglowodanowe, białkowe, animy itp. oni raczej wiedzą co robią :D wyjątkiem może być tak jak napisałeś redukcja, która mija się zupełnie z tym tematem. Ja też jestem bardziej zwolennikiem diety ale to że tak jest wcale nie oznacza że nie jem odżywek bo niektórych (odżywek) nie da się po prostu zastąpić.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko
Napisałem o redukcji,by pokazać że ta ilość jedzenia która on wtedy spożywa(mniej więcej taka jak my na masie)da rade osiągnąć z normalnego jedzenia,którego nie zamieni żaden gainer.Ludzie po to mają układ trawienny by trawić a nie by przyjmować papke,poczytaj co sie dzieje z ludźmi którzy zbyt zaufali odżywkom.Gainer jest ok jak ma braki w diecie(szkoła,praca),ale jak ktoś pisze że dieta jest,to znaczy że żadnych dodatków nie potrzebuje.Bez sensu jest pisac że jak dieta jest i przyjmie gainera to będzie miał większe przyrosty,bo skoro ma diete to i ma wyliczone dzienne spożycie kalorii na tycie,na ogół dokłada się 300 więcej by przybierać na masie,więc jak dołoży 800 więcej,to nie dość że obciąży i tak już ciężko pracujący układ pokarmowy to i tak więcej mięsni nie zyska,tylko się bardziej otłuszczy.Mój wywód dotyczył źle dobranych słów,jak chcecie lac w siebie gainery to róbcie to,mi to na reke bo nimi handluje.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: gainer+białko

Mój wywód dotyczył źle dobranych słów,jak chcecie lac w siebie gainery to róbcie to,mi to na reke bo nimi handluje.


nie wiem dlaczego ale spodobało mi sie do zdanie :D daje SOGA :D
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024