Skocz do zawartości


Zdjęcie

To dopiero kicha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

To dopiero kicha
Sytuacja często mająca miejsce.
Idę sobie starówką, jest 20-21 (konkretnie mam na myśli Kraka w Lublinie). Podchodzi szczyl sięgajacy do pasa, brudny, łysy z grzywką jak ronaldo ;) w podartym dresiku. I z textem:
-Daj szluge.
-Nie mam - z uśmiechem.
-To daj złotówke.
-Nie mam nic kasy - dalej z tonem pozbawionym agresji.
-A komure masz?
-Nie też nie mam.
W tym momencie gnój pluje na mnie. Idę dalej nie oglądajac się. On bierze rozbieg i kopie mnie.
No. Jeśli was interesuje zakończenie tej makabrycznej historyjki to szczyl zaraz gdzieś zniknął i nikt nie zginą.
Pewnie wiecie jaką sytacię mam na myśli. Co radzicie. Mam na myśli jakieś taktyki negocjacyjne, bo próba odziaływan fizycznych jest mało logiczna :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
chyba ciężko tu mówić o taktyce negocjacyjnej, sam wiesz jak jest, takie szczyle myślą że im wszystko wolno, w czym się zresztą nie bardzo mylą. walniesz takiego, złamiesz nosek i masz problem, albo z jego kolegami z kryminału albo z prawem
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
Ale tu chodzi o to, ze to była często praktykowa przez takich ziomali prowokacja. Mały wyskakuje to bogu-ducha winnej osoby, ta poirytowana odpycha gnoja, tan gwiżdże i z zze rogu dwudziestu dzików z pałami i kosami "Dziecka się czepiasz?".
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
Przypomniala mi sie jedna podobna sytuacja. Znajomy, starszy pan (ok 60 lat) widzac bezczelnie zachowujacych sie dwoch dzieciakow zwrocil jednemu uwage. W odpowiedzi uslyszal "wyp.. staruchu, co mi tu k... bedziesz pier..."
A dziadek na to "ja znam twojego ojca, czekaj... zobaczymy"
Maly zbladl jak papier, zwinal sie dosc szybko i juz nie pyskowal :) :)
Calkiem ciekawa taktyka negocjacyjna :wink:
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
mialem raz taka sytuacje na osiedlu tzn kolesia gnoje szyli i jak szedlem z kolegom to pdszedl do mnie mowi ze go napdli i potrzebuje pomocy podlecial gnoj za nim i jeden mowi do mnie spier... bo bedzesz mial prze...
od kogos tam poczym gnoj odwraca sie do mnie plecami mowi ze by mu ten koles kase oddal stracilem mu czapeke reka i koplem go w tylek i jego koledzy staneli i powiedzieli ze bym poczekal jeden pobieg po swoich kolegow przyslo i 5 dwoch jeden zaczol cos do mnie ze bije gnoi jeszcze nie skaczyl mowic jak go zatakowalem niestety go nie trafilem za daleko stal zdarzyl uniknac mojej dynki jego koledzy stali i nawet nie pisli powiedzialem ze jakich w domu nie nauczyli koltury to ja to zaraz zrobie poprostu pierwszy zatakowalem a co do gnoja to trza go bylo czepnac ze by drugi raz nie skakal nawet jak byl na wypuche ,albo pojsc za nim i go gdzies dorwac i nauczyc go tego co go w domu nie nauczyli
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
Nie wiem czy już tu opisywałem tę sytuację, ale......... ;)

Stałem z kumplem na przystanku i rozglądam się jak zawsze. Widzę faceta koło 50-tki, który miał pełno "green'ów" na kurtce. Za nim szło chyba 12 dzieciaków. Przeszli na drugą stronę ulicy i zerkali czy on ich spotrzeże. Ja powiedziałem kumplowi, że idziemy im wyperswadować, że tak się nie czyni innym ludziom :) :)
No więc w dwójkę wbiegamy do takiego zaułka gdzie oni się skryli i akcja. :)
Ja złapałem dwóch, natomiast mój kumpel jednego. Widać było, że kulturalna rozmowa nie odniosłaby skutku, więc zaczęliśmy na nich krzyczeć i mówiliśmy, że im wpierdolimy :) :) :)
Mojego kumpla tak poniosło, że ten którego trzymał rzeczywiście dostałby wpieprz :twisted:

Później ich puściliśmy, ale powiedzieliśmy, że jak jeszcze raz ich zobaczymy to się nie pozbierają. Myśle, że czasami trzeba wyperswadować siłą niektórym dzieciakom zasady dobrego wychowania. ;)


I to by było na tyle. 8)
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
Twój kumpel troche przesadził,takiego dzieciaka można zjebać,nawet liścia w pysk posłać,ale żeby naprawde wpieprzyć takiemu dzieciakowi,to jest chyba lekkie przegięcie...
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
A czy ja napisałem, że dostał? :)
Napisałem "dostałby" czyli było bardzo blisko, mój kumpel miał rękę podniesioną i sie zamachnął, ale go nie uderzył.

Później nam się tak chciało śmiać z tego. 8)
  • 0

budo_alucard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
No faktycznie,sory nie zauważyłem :oops:
  • 0

budo_abes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
Zdarza się :) :) :) :) :)
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
co do lania gówniarzerii to jużnie bywa nie ma reguła, kiedyś u nas w dzielnicy było takich paru co cwaniakowali bo mieli u kolesi co kradli fury, jak tamci poszli siedzieć to tych cwaniaczków zlał ojciec jednego chłopaka którego tamci kroili z kasy. Miło było patrzeć, przyszli nawet do nas potem prosić byśmy nastukali tamtego gościa - jakoś od tamtego czasu nikt już tam nie cwaniakuje ( już tam też nie mieszkam :-) :-) ).
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha

Sytuacja często mająca miejsce.
Idę sobie starówką, jest 20-21 (konkretnie mam na myśli Kraka w Lublinie). Podchodzi szczyl sięgajacy do pasa, brudny, łysy z grzywką jak ronaldo ;) w podartym dresiku. I z textem:
-Daj szluge.
-Nie mam - z uśmiechem.
-To daj złotówke.
-Nie mam nic kasy - dalej z tonem pozbawionym agresji.
-A komure masz?
-Nie też nie mam.
W tym momencie gnój pluje na mnie. Idę dalej nie oglądajac się. On bierze rozbieg i kopie mnie.
No. Jeśli was interesuje zakończenie tej makabrycznej historyjki to szczyl zaraz gdzieś zniknął i nikt nie zginą.
Pewnie wiecie jaką sytacię mam na myśli. Co radzicie. Mam na myśli
jakieś taktyki negocjacyjne, bo próba odziaływan fizycznych jest mało logiczna :)


No tak nasze kochane stare miasto, i odwieczny problem, dac w łeb, czy nie bo za rogiem stoii banda która tylko czeka na pretekst by komuś wpierdolić.
Moje rozwiązanie, które jest często skutecznie, zignorować udac że nie slyszałeś pytania, po pierwsze nie wdawać się w ogóle w rozmowę.
  • 0

budo_tauro2
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
jak za rogiem stoi banda :) i maja chęć na twoja kaskę to i tak ci wleją...
w takiej sytuacji nie mozna mówić o schemacie , zawsze trzeba zachować sie inaczej - wszystko zależy od miejsca i czasu .. ale ogólnie nie jestem zwolennikiem siły spokoju ... takie małe skur...syny nie rozumieją innego języka niż"migowy" :) - twój spokój w takiej sytuacji odbiorą jako strach - i jeżeli ,Zerthimonie , ten szczyl jeszcze kiedyś cię zobaczy w tym miejscu to może zrobic ci coś innego jak tylko danie kopniaka ... :(
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
jak by mnie ktos oplul i kponal w tylek to po prostu bym nie zdzierzyl. prowokacja nie prowokacja w pysk by zarobil tak ze by padl. a co potem? potem bym myslal co potem :) pewne zasady musza byc respektowane.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
no właśnie...pokój pokojem, ale honor trzeba mieć
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
Tak wogóle to słowa kumpla i nie znam teraz szczegółów (ja za milion dolców nie polazł bym tam po zmroku :) ), ale znam tom dzielnice w Lublinie i w dzień kroku przyśpieszam idąc tamtędy. Gdybym byl na jego miejscu też bym nie fikał, to mogło by się skończyć na ojomie (w optymistycznej wrsji).
Ale nie o tym miałem mówić.
Idę sobie wieczorkiem z tym samum kumplem przez lubelskie bronksy i jakieś dwa dresiki takie zmarnowane (już raczej koło 20 lat) znowu do nas o szlugi. Kumpel dał im jedną i z uśmiechem, jak do znajomych pyta, czy nie wiedzą u kogo można kupić komure. Trafił w dziesiątke. Zaraz rozwiązała się fachowa dysputa. Klienci zaczeli opowiadać o swoich przygodach ze sprzedażą telefonów. Potem przeszło na aspekty techniczna i rozważaliśmy jak to się dzieje, że zdjęcie przez komórke można posłać. Po dziesięciu minutach pożegnaliśmy się w przyjaznej atmosferze z uściskiem ręki.
Znajomy opowiadał jak to raz gdzieś też go zaczepili i też o szlugę. Dał im jedną i z tekstem, że się zgubił. Znał okolicę więc sypnął konkretny adres i goście zmiękli. Podziękowali za papierosa i pokazali kulturalnie jak tam trafić.
Ponoc krawaciaże majął zajęcia z kowersacji.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
wszystkie tego typu rzeczy weryfikuje życie - zareagujesz na prowokację tak jak sobie tego życzyli i masz przerąbane
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha

jak za rogiem stoi banda :) i maja chęć na twoja kaskę to i tak ci wleją...

No dobra, ale oni właśnie liczą na to że złapia paru takich przydupasów, co chcą mieć spokój, i dadzą szlugę albo złotówkę. Wiesz jak to jest pobicie to jest jednak pobicie, nigdy nie wiadomo czy przypadkiem nie nawinie sie patrol i zacznie się wieksza afera, a bądź co bądź policyjna pałą, wcale nie jest tak przyjemnie oberwać.
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
lJestem z Lublina i zapewniam,ze jest sporo miejsc bardziej niebezpiecznych niz nasa poczciwa starowka.Ja bym gnojowi wyplacil liscia i spierdalal bo potem byloby juz goraco.Jesli natomiast ktos chcialby sie ujac za gowniarzem w terminie pozniejszym i szukal mnie po miescie(ale to raczej malo prawdopodobne) to dalbym rade to wyjasnicprzy pomocy kumpli.
P.S.Nigdy mnie cos takiego nie spotkalona starowce,nie mowiac juz o deptaku.Chcesz poczuc dreszczyk emocji wybiez sie na Krochmalna,Dzierzawna i okolice tych ulic.
  • 0

budo_czempion
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: To dopiero kicha
Co masz na mysli mowiac o lubelskich bronksach?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024