Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porazki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_marta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1028 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Porazki
Co robicie jak sie zdaza?
Rzecz dotyczy porazek w Sw np. na zawodach.
Jak sobie z nimi radzicie?
Jakie sposoby sa wg was skuteczne, a jakich probowaliscie i nie dzialaly
Zapraszam do wypowiadania sie
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Krótko mówiąc: na zawody szczam.
Dziękuję za uwagę :wink:


A tak serio- na wszelkiego rodzaju dolegliwości, bóle czy też porażki najlepszy jest okład z młodych piersi :) :P .
  • 0

budo_pepe
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 677 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław/Aberdeen
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Bardzo ciekawe Bartek , masz niezłą wyobraźnie.

A tak normalnie , jeżeli przegram na zawodach to oznacza tylko to że nie byłem na nie zbytnio przygotowany. Na moje pierwsze zawody jeszcze w okresie kiedy trenowałem KK pojechałem w maju tamtego roku do Legnicy. Zawody były sędziowane przez tamtejszych sedziów - czyli trenerów klubu Legnickiego . Walka była smieszna cali opatuleni w liczne ochraniacze bilismy sie. Odrazu po moim pierwszym mae geri- sędzie poprosił nas do siebie i powiedział słowa ,, To nie full contact" ja nieco zdzwiony i troche juz zdekoncentrowany walczyłem dalej. Walka byłą by ok gdyby do wyniku ogólnego liczyłą sie ilosc zadanych ciosów(oczywiscie trafionych) a nie tylko kopnięciaa w głowę. No coż zawody były stronnicze(prawie wszystkie nagrody zgarneli legniczanie , uczestniczylo bardzo duzo ekip z roznych miast). W każdym razie nie miałem sie co załamywac po mojej przegranej gdyż były to moje pierwsze zawody .. i kazdy trening przygotowuje mnie do dalszych walk :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
ja w pewnym sensie uwielbiam porazki, to jest dla mnie tak silna motywacja do dalszego treningu ze ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :) poza tym bezposrednio prezkonuje sie nad czym trezba popracowac.
  • 0

budo_lbartekl
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 637 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3city

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki

Bardzo ciekawe Bartek , masz niezłą wyobraźnie.

O co chodzi pepe 8O ???
  • 0

budo_zales
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Masz racje "Oklad z młodych piersi" to najlepsze lekarstwo - ostatnio mialem gorączke przez 1,5 tygodnia - antybiotyki ani inne leki nic nie pomagaly - lekarze niewiedzieli o cio chodzi. koleżanka zrobila mi profesjonaly oklad z młodziutkich piersi i nastąpiła wyraźna poprawa :)

a co do temat - to mnie porażki motywuja do dalszej walki (czytaj treningu/nauki) - musze coś poprawic i to staje sie celem
  • 0

budo_francos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki

Masz racje "Oklad z młodych piersi" to najlepsze lekarstwo - ostatnio mialem gorączke przez 1,5 tygodnia - antybiotyki ani inne leki nic nie pomagaly - lekarze niewiedzieli o cio chodzi. koleżanka zrobila mi profesjonaly oklad z młodziutkich piersi i nastąpiła wyraźna poprawa :)

a co do temat - to mnie porażki motywuja do dalszej walki (czytaj treningu/nauki) - musze coś poprawic i to staje sie celem


Leszek do lekarzy to Ty nie chodz bo Ci tylko wode z mózgu zrobia :)

Tak dobrze jest walczyc z kims lepszym od siebie i czasem przegrac.To zawsze motywuje do wiekszej pracy nad soba. I wiele sie przy tym uczy. Chodz nauka bywa tez bolesna 8)
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Ja na szczęscie nie znam jeszcze smaku porażki....;) :)
  • 0

budo_imadło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Jest takie powiedzenie że "przyjemnie jest wygrywać, ale tak naprawde nic sie wtedy nie uczymy". Dla mnie porażka to pokazanie czego jeszcze nie umiem, nie opanowałe i nad czym trzeba popracować. To taki dodatkowy element samokształcenia. Test (dla mnie bardzo ważny). Nie ma sie czym przejmować to takie sprawdzenie samego siebie.
Pozdrawiam
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Wiesz Tafia, są porażki i porażki..
Powinny motywować
Przegrana z kimś lepszym w niegłupi sposób ok, z kimś słabszym poprzez głupi błąd - wkórwienie..
Zależy od psychiki
Zawody.. byłem słabszy, musze nad czymś popracować
Nie wolno myśleć że jest sie beznadziejnym, trzeba ćwiczyć cokolwiek by sie nie działo, wtedy przyjdą wyniki
  • 0

budo_joannaz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:London/Rio

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki

Ja na szczęscie nie znam jeszcze smaku porażki....;) :)


----- . . . -----
Tylko z ta roznica, ze mnie to pewnie wkrotce czeka (jakas porazka), zatem musze sie psychicznie przygotowac :)
  • 0

budo_mariuszm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki

Co robicie jak sie zdaza?


Nic.Poprostu nie zawsze sie wygrywa i koniec.
  • 0

budo_yamabushi fighter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Mnie osobiście porażka przeraża.
Gdy walczę i przegrywam straszny ma to na mnie wpływ. Potem, przy następnych zawodach myślę tylko o walce, moja koncentracja osiąga absurdalny poziom, działa to na mnie bardzo motywująco.
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
dlaczego przeraza cie porazka? mnie w ogole nie przeraza... mnie tylko motywuje.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Porażka motywuje do przyłożenia się do treningów. To zależy jeszcze od człowieka, silni psychicznie wezmą sie za siebie, pozostali zostaną w płaczu co się stało. Ma się złe i dobre dni, ma się kontuzje itp. to normalne.
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Porazki
Witam,

Ja gdy przegram żartuję: "pograć można, przegrać trzeba" ,ale wyznaję tylko pierwszą część tego aforyzmu. Czyli jeśli jest okazja powalczyć - to walczę ... i nigdy nie czuję lęku przed przeciwnikiem. Jeśli powszechnie jest uważany za faworyta - niech on się boi, żeby nie przegrać. :)

I nie dam się dwa razy załatwić w taki sam sposób.

Pozdrawiam, Aviator
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024