Skocz do zawartości


Zdjęcie

Efedryna a L-karnityna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_klang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Efedryna a L-karnityna
Używałem już obu suplementów (chociaz to może mało trafne określenie do efedryny) i nie widzę duzych różnic. Czy ktoś używał tzw. domowego xanadrinu i zanotował dobre rezultaty?
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

Używałem już obu suplementów (chociaz to może mało trafne określenie do efedryny) i nie widzę duzych różnic. Czy ktoś używał tzw. domowego xanadrinu i zanotował dobre rezultaty?


8O Nie widziales roznicy... ? 8O to moze odstaw ziolo przy nastepnej probie... ? :roll:
  • 0

budo_klang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Zioła nie palę, już po tym mam niezłe jazdy :) , nawet się miły dla ludzi robię
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Klang: jakie efekty po efedrynie? wytrzymalosc, sila, kondycja, waga itd.
  • 0

budo_misman
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 629 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto, Dybowo, Knurów, inne... ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

Klang: jakie efekty po efedrynie? wytrzymalosc, sila, kondycja, waga itd.


Oczywiscie duzo zdrowia zycze... :roll: :?
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

Oczywiscie duzo zdrowia zycze... :roll: :?


A to niby co ma znaczyć?
Jeśli się interesujesz tematyką sportową (mój przypaded studia w-f) to trzeba się zapoznawać ze wszystkim. I odżywkami i koksami żeby później mieć o tym jakieś pojęcie. A nie jak niektórzy twardo głowi, co nie widzą różnicy między odżywką a sterydem - tacy ludzie i to nawet czasem instruktorzy mnie przerażają.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Efedryna ? Czy ona przypadkiem nie jest na liscie srodkow nielegalnych [ zakaznych ] w polsce ? Powod ? Ciut niszczycielski wplyw na zdrowie.
L-karnityna ? Legalna i nieszkodzliwa dla zdrowia.
Wiem jaki objawy maja osoby ktore za dlugo stosuja efedryne lub jej pochodne. Nie jest to nic milego. Tak z glowy napisze:
- bezsennosc
- nad cisnienie
- bol glowy
- pocenie sie [ nadmierne ]
L-Karnityna jest OK. Inna sprawa z jej "skutecznoscia".
Oczywiscie w/w tekst nie tyczy sie milosnikow wszelakich "cykli" i innych kolek dla ktorych nie zrobi to zadnego wrazenia :wink: .
  • 0

budo_klang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Efedryna nie jest nielegalna, leki zawierające efedrynę (właściwie pseudo-efedrynę) można kupić bez recepty w aptece np. syrop lub tabletki Tussipect, natomiast czysta efedryna dostępna jest tylko w lecznictwie zamkniętym. Może miałeś na myśli z tą nielegalnością to ,że słuzy jako półfabrykat w produkcji metaamfetaminy.
Zasadniczo pytałem się w sklepach sportowych o termogeniki oparte na Efedrynie i można zamówić spokojnie np. z USA Xanadrin itp.
pzdr Michał
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Ale w Polsce takich środków typu Therma Pro nie dostaniesz bo efedryna jest na liście MKOLu jako środek dopingujący. A w Tussipecku ilość efedryny jest bardzo malutka. Czasem się tłumaczą po wpadkach na testach że brali syrop na kaszel :wink:
  • 0

budo_john doe
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

Ale w Polsce takich środków typu Therma Pro nie dostaniesz ....


Przepraszam że co ?? a co tu rekalmują [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest tez tam link do dość obszernych porad co i jak oraz omówienie zasad i ew skutków ubocznych (niestety jest to na innym forum wiec linka nie wkleje poszukajcie sobie) UWAGA to nie jest txt sponsorowany

A w Tussipecku ilość efedryny jest bardzo malutka. Czasem się tłumaczą po wpadkach na testach że brali syrop na kaszel :wink:

Taaaa bardzo mało efedryny :lol: - jako zalecana dawka pisza by brac 2 tabletki (1 tab to 15mg efedryny - w jednym listku jest 20 szt do dostania bez recepty w większości aptek) + jakiś środek na coffeinie (może być coffix - cofeina w taletkach, pluszz ACTIV - kilka tabletek okolo 3-4, w ostatecznosci 2-3 mocne kawy. W składzie ECA występuje też aspiryna ale rózne są zdania na temat jej funkcji ostatecznie można do tego dorzucić 1-2 aspirynki. To co napisałem to powiedzmy nieco słabszy odpowiedznik ThermyPro która ponoć jest niedostępna w Polsce (patrz link) Heh ja tylko wzięłem 3 tussipect-y i 2 mocne kawy - ale była jazda 8O (nie mylić z tripem bo i takie sie po tym zdarzają ale nie od takiej ilości efedryny w organiżmie) WAR, Lord von Banan i inni którzy jadą/jechali na Thermie wiedzą o czym mówie choć to o wiele mocniejszy środek od 2 tussipect-ów i kawy
Co do wpływu tego na zdrowie się nie wypowiadam - każdy jest w stanie sam ustosunkować się do tego na podst txt w necie (polecam wpisanie w przeglądarce słów efedryna, tussipect - ciekawych rzczy można się dowiedzieć nawet bez próbowania) Każdy chyba jest w stanie podjąć samodzielną decyzję próbować czy nie - ja wszystkim odtradzam heh choc ja ... :nie_powiem: ... :drinking:

Używałem już obu suplementów (chociaz to może mało trafne określenie do efedryny) i nie widzę duzych różnic....


Heh Klang jesteś pewny że próbowałeś obu ?? Hmm jeśli tak to cóż widocznie jesteś w grupie ludzi na których efedryna nie działa - są tach polecam lekture wyników wyszukiwarki a zwłaszcza serwisu neuro groove - tylko bez własnych prób ze śrokami tam opisanymi!!!!!!
WSZYSTKO CO NAPISAŁEM MA CHARAKTER WYŁĄCZNIE POZNAWCZY I NIEPOWINIEN STANOWIĆ DLA NIEKOGO INSPIRACJI DO WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ - BE CLEAN but it's your live
Wasz
John Doe
  • 0

budo_klang
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Słabe działanie Efedryny może mieć związek z dużymi ilościami leków przeciwastmatycznych bez których to ja jestem dupa i nawet po schodach mi się ciężko wchodzi :)
  • 0

budo_dohap
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
po karnitynie w ogóle nie powinieneś widzieć różnic, bo jej działanie, tak reklamowane, nigdy nie było poparte badaniami... To jest fakt, a reklamy to fikcja i nabijanie kasy dla firm :cry:
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

Przepraszam że co ?? a co tu rekalmują [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest tez tam link do dość obszernych porad co i jak oraz omówienie zasad i ew skutków ubocznych

Ey mądralo ale nie wiesz że cyberpaker mieszka w stanach??? A taki bystry jesteś :wink: . A ja wyraźnie napisałem że chodzi o Polske.

Taaaa bardzo mało efedryny :lol: - jako zalecana dawka pisza by brac 2 tabletki (1 tab to 15mg efedryny - w jednym listku jest 20 szt do dostania bez recepty w większości aptek) + jakiś środek na coffeinie (może być coffix - cofeina w taletkach, pluszz ACTIV - kilka tabletek okolo 3-4, w ostatecznosci 2-3 mocne kawy. W składzie ECA występuje też aspiryna ale rózne są zdania na temat jej funkcji ostatecznie można do tego dorzucić 1-2 aspirynki. To co napisałem to powiedzmy nieco słabszy odpowiedznik ThermyPro która ponoć jest niedostępna w Polsce (patrz link) Heh ja tylko wzięłem 3 tussipect-y i 2 mocne kawy - ale była jazda 8O (nie mylić z tripem bo i takie sie po tym zdarzają ale nie od takiej ilości efedryny w organiżmie) WAR, Lord von Banan i inni którzy jadą/jechali na Thermie wiedzą o czym mówie choć to o wiele mocniejszy środek od 2 tussipect-ów i kawy
Co do wpływu tego na zdrowie się nie wypowiadam - każdy jest w stanie sam ustosunkować się do tego na podst txt w necie (polecam wpisanie w przeglądarce słów efedryna, tussipect - ciekawych rzczy można się dowiedzieć nawet bez próbowania) Każdy chyba jest w stanie podjąć samodzielną decyzję próbować czy nie - ja wszystkim odtradzam.

Heh Tussipec brałem i działał, ale musisz go sporo wziąć żeby ZOSTAŁ WYKRYTY jak to się tłumaczą np. piłkarze, którzy ponoć mieli kaszelek. A i na pewno nie działa jak Therma Pro Która jest nie dostpna w Polsce (patrz text wyżej)


A tutaj link do strony z naturalna alternatywą, która napewno nie da tyle samo, ale zawsze. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pozdrowienia dla Mądrali i reszty. :)
  • 0

budo_john doe
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

[Ey mądralo ale nie wiesz że cyberpaker mieszka w stanach??? A taki bystry jesteś :wink: . A ja wyraźnie napisałem że chodzi o Polske.

Taa dlatego też zapewne że cyberpaker mieszka w stanach Therma pro dostępna jest za złotówki (nie za $ jak to w stanach :) ) a przesyłka dochodzi w ciagu 2-3 dni. Piszac niedostępna w Polsce ja bynajmniej rozumiem niemożliwość zakupu za złotówki oraz czas oczekiwania min tydzień (jak to na paczkę zza wiekliej wody)

Heh Tussipec brałem i działał, ale musisz go sporo wziąć żeby ZOSTAŁ WYKRYTY jak to się tłumaczą np. piłkarze, którzy ponoć mieli kaszelek. A i na pewno nie działa jak Therma Pro Która jest nie dostpna w Polsce (patrz text wyżej)

Przepraszam ale chyba nie po to się bierze by wykrywać ale po to by działało. Jesłi jesteś taki do przodu i twierdzisz ze efedryna (choćby ta z tussipect-u)+coffeina (choćby z kawy)+aspiryna (choć nie wiem czy na 100% jest konieczna) a więc popularna mieszanka ECA działająca termogenicznie to poczytaj sobei skład Thermy a jeszcze lepiej poszukaj info w necie choćby tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Heh zresztą bądź ambitny i sam poszukaj - jest tego sporo


A tutaj link do strony z naturalna alternatywą, która napewno nie da tyle samo, ale zawsze. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Mam nadzieje że to nie cryptoreklama ? :wink: ale gdybyś uważnie rpzeczytał strone którą reklamujesz to byś nie twierdził że tussipect-u trza dużo. Cytat ze str:
"1 porcja:
Tussipect (2 tab.=30mg efedryny) + Kofex (1 do 5 past.=40/200mg kofeiny) + Polopiryna S (1/4 lub 1/2 tab.=75/150mg aspiryny)"
no ale jeśli 2 no powiedzmy 3 :?: tab to dla ciebie dużo no to cóż ach zapomnałem ty bierzesz by wykrywać :) . Nota bene to chyba jest najtańsza mozliwość na próbe po kiego kupować środek X czy Y 100 czy 120 kapsułek jak można tussipect (3-4zl za 20 tabsów - potrzebne 2 lub 3 na próbe wiec można z kumplami kórzy też chcą spróbować) kawa (praktycznie w kazdym dom) aspiryna (zapewne jak kawa) Na takiego Klang'a nie zadziala wiec po co ma kupowac therme

Tfooj
John Doe

Ps nie zauważyłem w wątku nikogo o ksywie mądrala ale jeśli to do mnie daj na priv panie wszystko wiedzący Heh swoją drogą brąłeś Tussi czy inny środek na efedrynie że się tak produkujesz ?? Bo widzisz ja wzięłem 3 tabsy tussi + 2 mocne kawy i efekt był tzn 2 km biegu pod górę z cięzką torbą (kiepski jest dojaż z Bartów na Kapę w Bydzi więc trza było drałować po klucze na trening) następnie chwilka przerwy i trening obwodowy (chyba z 16 stacji po 3 min 1 min odpdoczynku - worki, skakanka, pajacyki tarcze itp) praktycznie cały czas na fool. Fakt były momenty gdzie brakowało siły ale 5 - 10 sek i można było dalej no i to uczucie rozpierającej energii - praktycznie 4h na orotach ito wysokich.
No a teraz Ty nam opowiedz ino bez fantazjowania 8)
[/b]
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

że się tak produkujesz ??

Ja się produkuje? to ty tu piszesz całe epopeje.

a teraz Ty nam opowiedz ino bez fantazjowania

Heh nie biore różnych świnstw tylko dla zabawy

efekt był tzn 2 km biegu pod górę z cięzką torbą (kiepski jest dojaż z Bartów na Kapę w Bydzi więc trza było drałować po klucze na trening)

, wziąłem to na zawody i tylko 3 tab. tussipecu i byłem zajebiscie pobudzony, nawet aż zabardzo.

Taa dlatego też zapewne że cyberpaker mieszka w stanach Therma pro dostępna jest za złotówki (nie za $ jak to w stanach ) a przesyłka dochodzi w ciagu 2-3 dni.

Dowiedz sie dokładnie gdzie mieszka, a co uważasz że pośrednik nie może samemu przeliczać waluty?

Ale w Polsce takich środków typu Therma Pro nie dostaniesz bo efedryna jest na liście MKOLu jako środek dopingujący.

Mam namyśli sklep z odżywkami


Przepraszam ale chyba nie po to się bierze by wykrywać ale po to by działało.

Jak najbardziej, gdzie ja napisałem że tak nie jest?

Czasem się tłumaczą po wpadkach na testach że brali syrop na kaszel

Pisałem wogóle o czymś innym, o głupich tłumaczeniach, a nie skuteczności - widocznie za szybko czytasz, albo opuszczasz niektóre zdania

Jesłi jesteś taki do przodu i twierdzisz ze efedryna (choćby ta z tussipect-u)+coffeina (choćby z kawy)+aspiryna (choć nie wiem czy na 100% jest konieczna) a więc popularna mieszanka ECA działająca termogenicznie to poczytaj sobei skład Thermy

Nie kumam tego zdania, co twierdze? bo Ci chyba sens uciekł. Jeśli chodzi o skuteczność to ja napisałem że nie działa tak jak Thermo, ale też nie napisałem że wogóle nie działa. A więc dla jasności: DZIAŁA :)

PS. Ja do Ciebie napisałem "mądrala" bo to ty zdajesz się byc wszystko wiedzący (ja się za takowego nie uważam), chciałem tylko w ten sposób podkreślić Twoją mądrość, jeśli Cie to dotkneło to odwołuje :wink: .

Ale pozdrowienia zostawiam 8)
  • 0

budo_john doe
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Sie ma
A gdzie ja pisalem o wyrywaniu ?? Natomiast ty piszesz:

Heh Tussipec brałem i działał, ale musisz go sporo wziąć żeby ZOSTAŁ WYKRYTY jak to się tłumaczą np. piłkarze, którzy ponoć mieli kaszelek

Wg mnie najważniejsze że działa i to w niedużych ilościach - (przyp już 2-3 tab tussi)
następnie piszesz:

A i na pewno nie działa jak Therma Pro Która jest nie dostpna w Polsce

Wg mie wszsytkie transakcje poza granicami Polski odbywają się w innej walucie (o ile nie kartą kredystową) a i czas oczekiwania jest dłuższy niż tydzień. Heh zresztą nie ma o co sie sprzeczać - jest do doastania i tyle o wiele trudniej kupic coś w amazon.com niż Therme :)
Poza tym nie pisze tu epopei tylko sew wrazniea i podaje źródła - bo chyba o to chodziło autrorowi tego postu, tak więc staram się by moje wypowiedzi były max treściwe - po kiego mam za chwile coś dodawać.
Zresztą zostawmy ten temat że efedryna jest dopingiem Ok ale każdy jest kowalem swojego losu i sam wybiera swoją drogę - ma swoje pożyteczne jak i niepożądane działanie - jeśłi ktoś chce spróbować dobrze było by gdyby wiedział co i jak a nie brał na przysłowiową pałe.
Tak więc na zakończenie trochę o efektach ubocznych efedryny:
- przy dłuższym stosowaniu uzależnia (jest było nie było pochodną amfetaminy)
- nadmierna potliwość (heh niektórym o to chodzi - tremogenik)
- pobudzenie
- agresja
- czasem wypryski na ciele
- trzeba uważać na serducho - lata po całej klacie hehehe
wiecej zanim sie spróbuje warto poszukac samemu w necie i nie tylko (np zapytać znajomego lekarza/farmaceutę)
jak dla mnie
End Of Topic
mimo wszystko pozdrawiam
John Doe
Ps nie biorę dla zabawy a celem sprawdzenia jak działa i czy warto angażówać się w Thermę (nie na wszystkich działa w prawidłwoy sposóB)
  • 0

budo_pietrass
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
Dobra juz nic nie cytuje bo łapanie za słówka nie ma sensu.
Czyli:Pax - każdy ma wolną wole i bierze to na co ma ochote.
Pzdr.
  • 0

budo_jagas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna
efedryna i pseudo-e to dwa BARDZO się różniące od siebie działaniem związki (choć mniej chemicznie).

W dużym skrócie: efedryna pod względem działania praktycznie nie różni się od amfetaminy (jest trochę słabsa od a. i na nieco mniejsze powinowadztwo do ośrodkowego ukł. nerwowego) pseudo-e. ma do minimum ograniczoną psychoaktywność i w normalnych dawkach (ja nie mówię o ludziach którzy jedzą 3 opakowania tussipectu dziennie, bo i tacy nam do apteki przychodzą) właściwie ma wpływ tylko na rozszerzanie i zwężanie naczyń krwionośnych ( w nosie zwęża dlatego jest dobrym środkiem na katar).

Jeśli sprowadzałeś ze stanów środki zawierające efedrynę a nie miałeś na to tzw. "zapotrzebowania celowego" to było to tak samo legalne jak sprowadzanie przez internet sterydów (i pewnie tak samo łatwe...)
  • 0

budo_havok
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

po karnitynie w ogóle nie powinieneś widzieć różnic, bo jej działanie, tak reklamowane, nigdy nie było poparte badaniami... To jest fakt, a reklamy to fikcja i nabijanie kasy dla firm :cry:


Badania były: Kruszewski M., Kępa G. "Wpływ treningu interwałowego i suplementacji L-karnityną na potencjał ruchowy i skład ciała początkujących zawodników sportów walki", /w:/ Wychowawcze i utylitarne aspekty sportów walki, AWF, Warszawa 2000
W skrócie (ich wnioski): 1. Analiza różnych aspektów oddziaływania suplementacji L-karnityną wydaje się wskazywać, ze wspomaganie treningu tym suplementem w sportach walki jest celowe i godne zalecenia 2. Przyrost siły bezwzględnej i wytrzymałości siłowej w grupie przyjmującej L-karnitynę mogą być uznane za zwiększenie możliwości do wykonywania zarówno wysiłków beztlenowych jak i tlenowych. 3. Ze względu na bardzo zróżnicowane reakcje osobnicze wydaje się, że stosowanie L-karnityny może powodować zmiany składu ciała.
Niestety, nie jestem w stanie spisać całości, więc zapraszam do lektury...
  • 0

budo_pawełek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: Efedryna a L-karnityna

po karnitynie w ogóle nie powinieneś widzieć różnic, bo jej działanie, tak reklamowane, nigdy nie było poparte badaniami... To jest fakt, a reklamy to fikcja i nabijanie kasy dla firm :cry:


Badania były: Kruszewski M., Kępa G. "Wpływ treningu interwałowego i suplementacji L-karnityną na potencjał ruchowy i skład ciała początkujących zawodników sportów walki", /w:/ Wychowawcze i utylitarne aspekty sportów walki, AWF, Warszawa 2000
W skrócie (ich wnioski): 1. Analiza różnych aspektów oddziaływania suplementacji L-karnityną wydaje się wskazywać, ze wspomaganie treningu tym suplementem w sportach walki jest celowe i godne zalecenia 2. Przyrost siły bezwzględnej i wytrzymałości siłowej w grupie przyjmującej L-karnitynę mogą być uznane za zwiększenie możliwości do wykonywania zarówno wysiłków beztlenowych jak i tlenowych. 3. Ze względu na bardzo zróżnicowane reakcje osobnicze wydaje się, że stosowanie L-karnityny może powodować zmiany składu ciała.
Niestety, nie jestem w stanie spisać całości, więc zapraszam do lektury...

L karnityna działa, ale tylko w formie winianu, ktory jest najłatwiej przyswajalny dla naszego organizmu, reszta zwiazkow wchłania sie w postaciach resztkowych.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024