Skocz do zawartości


Zdjęcie

żegnam sie ślicznie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: żegnam sie ślicznie
Ach, poznales Manolo! przekaz mu ode mnie pare koshinag :wink: , powinien mnie jeszcze pamietac, nie tak dawno przeprowadzil sie ze wschodniego wybrzeza do dojo senseia. Powinien mnie znac jako Stefan z dojo Clauda z Montrealu. Przed tem cwiczylismy prawie na kazdym stazu.

Cwicz raczej nienerwowo przez pierwszy miesiac, to cialo bedzie mialo czas aby sie przystosowac choc troche. No ale przy 5 treningach dziennie to i tak wczesniej czy pozniej zlapiesz jakies kontuzje(zauwaz uzycie liczby mnogiej :) ) Wziales ze soba masc Voltaren? Jak nie, to idz do chinskiej apteki i kup pare roznych masci na stawy, miesnie i sciegna, ktoras powinna ci pomoc. Maja tez takie przylepiane plastry.Tam one nie kosztuja drogo. Tylko maja taki specyficzny zapach. Ach , przy okazji kup taka czerwona tasme samoprzylepna jak elektrycy uzywaja, zebys zaznaczal gdzie masz kontuzje. Masz mocna tsube na boken? Masz rekawice hokejowe do cwiczenia jo?
naRA :lol:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: żegnam sie ślicznie
Kurczaczki ja to bym se tak pojechał...
Uh.... jak ci zazdroszczą Piotrze to szok...!! 8O
Mi dopiero przygoda roku zacznie na przełomie maja i czerwca.. jeszcze tyle czasu... :cry:

Pisz pmasz wszystko... co gdzie, z kim :oops: no to ostatnie to mozesz sobie darować..;)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: żegnam sie ślicznie
nie,nie, zwlaszcza tego sobie nie daruj :-)

jak to bylo w Lady Punk?
"chcialem byc soba za wielka woda
na czekolade poczulem chec
byla namietna, bardzo nieletnia...."

pisz,pisz,pisz.... :)
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: żegnam sie ślicznie

.


Wziales ze soba masc Voltaren? Jak nie, to idz do chinskiej apteki i kup pare roznych masci na stawy, miesnie i sciegna, ktoras powinna ci pomoc. Maja tez takie przylepiane plastry.Tam one nie kosztuja drogo. Tylko maja taki specyficzny zapach. Ach , przy okazji kup taka czerwona tasme samoprzylepna jak elektrycy uzywaja, zebys zaznaczal gdzie masz kontuzje. Masz mocna tsube na boken? Masz rekawice hokejowe do cwiczenia jo?
naRA :lol:


... i dorzuć do tego jeszcze ze 2 kilo gipsu z Doliny Nidy i troche drutu dentystycznego. Zapomniałeś zabrać apteczke z Kolistej - jak coś to pisz a przyślem Ci.
  • 0

budo_kunichiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: żegnam sie ślicznie
:D :D :D ... i może jakieś polskie gniazdko elektryczne do laptopa - znajdziesz czas , przemontyjesz... :D :D :D

Teraz moge ci podokuczać - zbijesz mnie dopiero za pół roku, hehe ... jak bedziesz pamiętał za co!!! :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024