Skocz do zawartości


Zdjęcie

projekt www o Aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

projekt www o Aikido
Witam was :D
Mam juz stworzony projekt razem z kolega nowej strony www o naszym klubie Aikido.
Chetnie wyslucham waszych spotrzezen, uwag i opini odnosnie tego. To dopiero namiastka tej stronki, ktora napewno sie rozwinie 8)

Tutaj macie adres: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam

P.S. wiem, ze informacji jest jeszcze bardzo malutko......ale z czasem to napewno sie zmieni :oops:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Feniks..... nieźle, nieźle... Osobiscie nie podoba mi się to ze przy uruchomieniu jakiegoś linku otwiera mi się to w nowym oknie...
Ale moze się czepiam...

Pozdrawiam
Uchideshi

PS napisz do Lucasa..
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Tak jest poprostu szybciej.......kiedy sie otwiera nowe okno.....Inaczej trza by bylo dluzej czekac.
Pozdrawiam
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
skoncz strone to pogadamy.. wersja beta jest estetyczna.. Nie patrzylem w kod bo jak mowie to wersja beta..
trsci mierytorycznych tez sie nei czepiam choc ciekawe czy ktos napisze ,ze aikido to jesty styl zycia, sposob na zycie i sztuka wojenna.. a nie system unikow.. no ale to moja osobista dygresja...
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
ogolnie ladnie wsio wyglada, ale pare niedociagniec - masz rozszczepiony obrazek na stronie glownej ten z dziadkiem i jakas panna rzucajaca kolesia (pod Mozilla 1.2.1), nie wiem czy ma tak byc czy to przypadek, a i tez wole jak okna sie nie odpalaja obok...

yhhh, kiedy wreszcie ludzia przyjdzie do glowy ze istnieje inny system niz ten jedyny wlasciwy i inna przegladarka od IE... bo wiem ze najlatwiej zrobic .doc, ale nie tedy droga...
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Ładna. Pod netszkapą kolorki się przy ramkach kopią. Nie wiem jak działa pod IE. Troche marnotrawisz miejsce. Za duża ta grafika na górze.
NIE MOŻE TAK BYĆ< ŻE KAŻDY LINK W NOWYM OKNIE. NIGDY.
Taka jest moja opinia. To w sumie największy błąd. Reszta to mam nadzieję wersja beta. Postaraj się zrobić tak, żeby wszystko było na jednym szkielecie graficznym. I pozmniejszaj wszystko, grafiki zajmują za dużo miejsca. Ale tak to fajna.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Mnie zauroczyły poziome paseczki :)

Ale po jaką cholere na stronie aikido nstępujące informacje.
"Data: poniedziałek, 6 stycznia 2003 Imieniny: Kacpra, Melchiora, Baltazara "

W mojej mozilli wyswietla się dobrze
  • 0

budo_mariuszm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Podoba się :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
no garry.. wiadomo ,ze aikidoka jest zakrecony jak ruski termos.. i jest ciagle na bani.. zjarzy na strone i sie dowie.. jeszcze jakby strona podawal jak sie nazywasz, gdzie mieszkasz i gdzie najblizej daja kefir...
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Garry. Coś takiego można dodać jak ma sie za dużo miejsca. Często zdarza się, że jest na stronce bezużyteczny poziomy pasek, który wygląda łyso. Wtedy można tam walnąć datę. Tu ja bym jej nie wstawiał.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Sraty taty jakby to był jakiś portal to jeszcze mozna zrozumieć, ale na stronie klubowej....
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Data jest na stronce tak dla przypomniania dla wszystkich ludzi ze skleroza i ktorzy nie pamietaja o imieninach swoich przyjaciol i rodziny :)
To jest narazie tylko projekt i jeszcze sporo moze sie zmienic.......dajcie mi i mojemu koledze wiecej czasu...... :wink:
Napewno dam znac jak cos wiecej ruszy :D
P.S. jak mi sie pamiec poprawi to mozliwe, ze data i imieniny znikna ze stronki :)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
hmm date umieszcza sie albo w pasku statusu na dole.. albo gdzies w rogu.. wywalenie daty i kalendarza na srodku strony.. to nieporozumienie.. ta strona ma slyzyc jako kalendarz czy jako strona informacyjna o aikido ?
  • 0

budo_ren_hoek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrc

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
sam się troche bawie w te klocki (HTML) więc moge ponarzekać :P
Ogólnie ine jest źle ,ale co się rzuca w oczy już na wstepie to brak tytułów stron!!
Poza tym również osobiście nie lubie rozwiązania w którym pozycja wybrana z menu otwiera się w nowym oknie (ten "trick" jest dobry do zdjęćw galerii).
Jeżeli chodzi o wrażenie wizualne to jest nieźle ,tylko IMHO obrazek na górze strony jakoś przyćmiewa to co na stronie najważniejsze -czyli jej treść. Jednym słowem przerost formy nad treścią ,bo pierwsze co się ruzca na stronie w oczy to obrazek a nie tekst ,który trzeba gdzieś tam odszukać. Ekhem ,no i ten separator ,taki troche ni z gruszki ni z pietruszki :P
ani to Aikidockie ,ani japońskie ,tylko jakiś taki ornamencik eurpejski :P
Wiem czepiam się ,ale ostrzegałem :)
Proponowalbym też jakoś bardziej zaznaczyć menu ,bo ovzywiście znalezienie go na stronie nie sprawia trudności ale nie jest intuiucyjne.

Dobra to teraz powiem jak ja bym to zrobił :P
Caly ten ambaras z logiem i ogolnie cały ten pasek z dziadkiem i panienką i cala resztą zmniejszył troche (zciaśnił) ,podsunął do góry ,
to "|| Data: poniedziałek, 6 stycznia 2003 Imieniny: Kacpra, Melchiora, Baltazara || Dodaj do ulubionych || " bym gdzieśumieścił na samym dole strony ,albo ogolnie rzecz biorąc w miejscu nie rzucającym się w oczy ,ramke w której jest tekst podsunął do tego paska z dziadkiem ,tak ,że wyglądłąo by to jakby wychodziła z tego paska. W tej ramce pokazywały by się teksty wybrane z menu zamiast w nowym oknie.

eh no to ponarzekałem ,mam nadzieje ,ze na coś się przyda ;)
oczywiście to tylko sugestie ,napisane wg. mojego gustu!
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
na wesje beta sie nie narzeka.. maja pomysla na stone i to niezego.. jeszcze porzadek zrobia i bedzie dobrze.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Ja ma jeszcze takie pytanie - kto to jest "drewniana bronia"?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
bronie sa rozne.. drewniane , cycate i blondynki.. ta aqrat jest drzewniana :-))
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
Cierpliwosci ludziska to tylko projekt.... :-) Ja sam nie jestem w stanie ruszyc grafiki, moge jedynie robic fotki pisac artykuly, umieszczac ciekawe wywiady z mistrzami itd.....Czyli rzec biorac sprawy info to moja dzialka :wink: Sprobuje przekonac kolege do aktualizacji i zmian na stronie.......Z checia bym sie przyuczyl troszke do HTMLU i nie tylko, to wtedy moglbym wnosic tez cosik od siebie 8) Juz mam sporo pomyslow co dalej z tym fantem zrobic :)
Bron drewniana to m.in. Jo, Bokken, Tanto oszywiscie drewniane :-) Nie wiem moze macie inny pomysl jak nazwac te narzedzia....A tak wogole to wogole jaki material uwazacie za najtwardzy? Nie chodzi mi o stal tylko o np. japonski bialy dab, ktory jest napewno wytrzymalym surowcem 8) Sa jednak i inne, niekoniecznie z debu, a np. z wisni.....
Moze te pytanie powinno brzmiec.......Ktore drzewo jest najtwardsze :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
hmm pisalem kiedys o tym.. to jest "żelazne drzewo " czyli gwakajowiec.. niketre gatunki rosna w afryce np. Mozambik.. O twardosci drzewa decyduje zawartosc zywicy w przyadku gwakajowcow dochodzi to do 30% .
W Pl. to dąb i buk.. mozna to oczywiście utwardzac w procesie obróbki specjalne zywice..
a co do wiedzy to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i photoshop.pl
aha.. jezeli nie jestes w stanie anowac nad grafika to zmien czlowiek ktory to robi.. dla mnie to bezsens.. jak sie nad czyms nie panuje.. ja od swojej szefowej wrecz sie domagam interwencji
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: projekt www o Aikido
aha.. mozna jeszce tu dodac bartolencje i robinie.. Robinia jest dostepana w Pl.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024