Skocz do zawartości


Zdjęcie

Velinow w "Rozmowy w toku"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_syria
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
Wlasnie sie zalamalam! Co tym krytykujacym daje prawo do obrazania Marcina?! :evil: Zazdrosc przez was przemawia? Zlosci was,ze on jest w telewizji a nie wy? To jest czlowiek, ktory duzo robi dla aikido i nie tylko! A co wy umiecie zrobic na rzecz innych oprocz glupiej i bezpodstewnej krytyki?! :X Mowicie,ze grin narobi sobie wrogow?! I tylko dlatego, ze ma odmienne zdanie niz wiekszosc z was! Zastanowcie sie czasem nad tym, co piszecie. Ja cwicze u Marcina juz kilka lat i nigdy nie mialam powodu, zeby sie wstydzic za mojego Mistrza! Za to gdybym miala cwiczyc u niektorych z was dlugo bym w aikido nie zabawila. To tyle mialam wam do powiedzenia. I tak za jakis czas przeczytam pewnie posta w ktorym z kolei bedzecie krytykowac mnie ale olewam to! Jak nie macie nic lepszego do pisania, to szczerze wam wspolczuje! :nie:
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
Szczepan, grin napisał konkretnie o kogo mu chodzi

(ci ktorzy tak pieprza glupoty na temat Velina - nie welina)



Uchideshi napisał:

niestety nie mam zwyczaju odpowiadać na nieuzasadnione pytania..

:?:
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Wlasnie sie zalamalam! Co tym krytykujacym daje prawo do obrazania Marcina?! :evil:

Co do tego kto daje prawo... to chyba wolność słowa..
Poza tym krytyka, a obrazanie to dla mnie różne zeczy...

Zazdrosc przez was przemawia? Zlosci was,ze on jest w telewizji a nie wy?

Nie przesadzaj... :lol:

A co wy umiecie zrobic na rzecz innych oprocz glupiej i bezpodstewnej krytyki?! :X

Uwierz mi na słowo ze robię wiecej dla ludzi niz Vielin... :wink:

Mowicie,ze grin narobi sobie wrogow?! I tylko dlatego, ze ma odmienne zdanie niz wiekszosc z was! Zastanowcie sie czasem nad tym, co piszecie.

Nie dlatego ze ma odmienne zdanie, ale dlatego że nie potrafi go wyrazic..

Ja cwicze u Marcina juz kilka lat i nigdy nie mialam powodu, zeby sie wstydzic za mojego Mistrza! Za to gdybym miala cwiczyc u niektorych z was dlugo bym w aikido nie zabawila.

Nie wiesz jak się cwiczy u mnie więc nie oceniaj mego Aikido..
Ja nie neguję postawy Marcina na tatami, tylko poza nią...
Pamiętaj ze Mistrzem jest się zawsze, i w Dojo.. i na zewnątrz :oops:

To tyle mialam wam do powiedzenia.

Pa... :wink:
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
[quote name="Uchideshi"][quote name="budo_Syria"]
A co wy umiecie zrobic na rzecz innych oprocz glupiej i bezpodstewnej krytyki?! :X [/quote][/quote]
Uwierz mi na słowo ze robię wiecej dla ludzi niz Vielin... :wink:
[quote name="Syria"]


Co takiego wielkiego robisz dla nich? Może lepiej spytam ilu osobom pomogłeś?
  • 0

budo_anouka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
Sądzę ze nie ma co się spierać. Należy szanować cudze uczucia. Jeśli ktoś ćwiczy u Velina czy kogo innego to moga go rzeczywiscie drażnić wypowiedzi krytykujące jego lub jej mistrza. Rzeczywiście panuje demokracja i każdy ma prawo mówić co myśli, jednak w pewnych granicach. Grin może przesadziła gardząc wszystkimi na tym forum :wink: Ktoś jednak stwierdził że Velin ma stopień adekwatny do jego umiejętności więc w czym problem? W tym że szuka rozgłosu? Podkreślam... ma prawo reklamować się na swój sposób bo panuje konkurencja. No cóż... a jeśli nie jest skromny no to rzeczywiście okropnie zawinił :P
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
Mowiac szczerze to sie dziwie ludziom co sie dziwia 8)
Jesli ktos wystepuje w srodkach masowego przekazu (typu kino, tv, radio, teatr..itd) to staje sie osoba publiczna. Znaczy ze nagle, jakby nadaje prawo innym do mowienia o sobie - po to chyba tam wystepuje , nie? Wiec jest normalne, ze ludzie sobie wyrabiaja jakies zdanie, jedni pozytywne inne negatywne , jeszcze inni sa na goscia obojetni. Nie ma sie co unosic za krytyke, nie ma co piszczec z radosci za pochwaly. I jedno i drugie to normalka.

Jak ktos nie moze wytrzymac presji jako osoba publiczna to niech siedzi w domu przy kominqu, a nie prezentuje sie Polsce czy swiatu. Albo niech cwiczy cicho a intensywnie w swoim dojo, jak to robia setki aikidokow i niech chroni swoja prywatnosc nie podajac nawet wlasnego telefonu do ksiazki telefonicznej.

Po prostu wybor pewnego stylu zycie ma swoje konsekwencje i trzeba je ponosci czy sie chce czy nie.
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Co takiego wielkiego robisz dla nich? Może lepiej spytam ilu osobom pomogłeś?


Hmmm.... :? straciłem rachubę, ale to normalne w moim zawodzie :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Wiesz, teraz jest demokracja,

i kto to mowi!!!!???????
heheheheheheh!!!!!
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
Syria - no to poczekaj jeszcze kilka lat to sie dowiedsz o czym piszemy.. Znam Wedlina od 16 lat.. nigdy nie mial "dobrej prasy"
  • 0

budo_syria
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
Uchideshi, skromny to ty nie jestes! Nie masz sie chyba czygo wstydzic wiec napisz co takiego robisz dla innych. Mysle, ze ejst kilka osob, ktorzy sa tego bardzo ciekawi. Poza tym ja nie oceniam twojego aikido bo tak szczerze mowiac to nie wiem jak sie naprawde nazywasz, wiec nie moge nic na ten temat powiedziec. Moge za to sporo na temat tego jak sie zachowujesz poza tatami, a przynajmniej na tym forum. Nie podobaja mi sie twoje wypowiedzi, wiec chyba bym i tak nie chciala u ciebie cwiczyc, bo jak sam powiedziales liczy sie nie tylko to jakim sie jest w dojo, ale i poza noiem a ty mi jak narazie za bardzo nie zaimponowales.

Ty za to aiki tez nie przyczyniasz sie do tego aby Marcin mial dobra opinie kwituijac pytania o niego krotkim "to dupek"!

Aikido to podobno milosc i harmonia a przez niektorych z was przemawia zawisc i nienawisc! Zastanowcie sie moze zanim nastepny raz cos napiszecie czy nie krzywdzicie nikigo w ten sposob. Mozna wszystkie swoje opinie wyrazic w sposob bardziej kulturalny, bez chamstwa. Pomyslcie o tym...
  • 0

budo_guma jr.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"


Co takiego wielkiego robisz dla nich? Może lepiej spytam ilu osobom pomogłeś?


Hmmm.... :? straciłem rachubę, ale to normalne w moim zawodzie :wink:


Ale jak pomogłeś? Dużo dla nich zrobiłeś? Uratowałeś wielu osobom życie?
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Uchideshi, skromny to ty nie jestes! Nie masz sie chyba czygo wstydzic wiec napisz co takiego robisz dla innych. Mysle, ze ejst kilka osob, ktorzy sa tego bardzo ciekawi.


Skromnośc droga Syrio to moje drugie imię.. :) I faktycznie -
nie mam czego się wstydzić..
Moze i jest kilka osób ciekawych, ale to ja decyduję czyją ciekawość zaspokoić...
Zainteresowanii wiedzą kogo mam na myśli...;)

PS. Zaczynam miec uczulenie na brak pisanego szacunku w postaci zwrotów per TY z małej litery... ;)
Jesli mozesz...??

Ale jak pomogłeś? Dużo dla nich zrobiłeś? Uratowałeś wielu osobom życie?


A tutaj pozostaje mi się rozesmiac.. Buahahha....... rotfl

Pozdrawiam
Uchideshi
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Moze i jest kilka osób ciekawych, ale to ja decyduję czyją ciekawość zaspokoić...
Zainteresowanii wiedzą kogo mam na myśli...

PS. Zaczynam miec uczulenie na brak pisanego szacunku w postaci zwrotów per TY z małej litery...



jeśli sam nie masz do siebie pisanego szacunku nie wymagaj go od innych
ps. tak nie na temat wogle, poprostu zaciekwiło mnie twoje zdjęcie- ile masz wzrostu, 1.60m ?
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Ty za to aiki tez nie przyczyniasz sie do tego aby Marcin mial dobra opinie kwituijac pytania o niego krotkim "to dupek"!

i nie bede.. bo to dupek. Normalnie nie wyrazam mojego zdania ale tym przypadku pozowlilem sobie na odstepastwo od zasad.. Ale ,ale.. btw.. napisalem to dawno temu.. a ty dolaczyas na vortal kilka dni temu.. cos mi tu nie pasuje. Jakos nie wierze,ze user przkekopal sie przez kilka miesiecy postow.
Przeczytaj to co napisala anouka . TO jest sensowne. Kazdu ma prawo do wlasnego zdania.. i szlus.

guma:

Ale jak pomogłeś? Dużo dla nich zrobiłeś? Uratowałeś wielu osobom życie?

- moze odpowiem za Uchideshi.. to ratownik medyczny. Ratowanie zycia dla niego to rutyna.
Syria

Uchideshi, skromny to ty nie jestes! Nie masz sie chyba czygo wstydzic wiec napisz co takiego robisz dla innych. Mysle, ze ejst kilka osob, ktorzy sa tego bardzo ciekawi

tu tez kula w plot.. jak juz atakujesz to nie rob tego na oslep.Nie ucza tego w dojo ? Ahe.. vendlin zajety reklama nie chodzi na zajecia.. no tak...
aha i jakie kilka osob? Partie jajkas reprezentujesz czy co ? Sloga pt. "ludzie mowia" milczaca wiekszosci"" to retoryka i psu na bude.. pisz jakis tam nick.. np. ja i ziuta ( ziuta -sorry) chcmy wiedziec to i owo.. a nie ,ze istnieje grupa ludzi.. nie se istnieje..

Nie podobaja mi sie twoje wypowiedzi,

od tego mamay funkcje ignore.. niestety nie dziala w przypadku moderatora.
no i tyle. poczekam na rozwoj wypadkow
  • 0

budo_grin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
no dobra, wrocilam
moze mnie troche ponioslo wtedy ale nie zmienie swojego zdania na ten temat....

Uchideshi
powykrecaj sie jeszcze.... na pytania nie uzasadnione nie odpowiadasz :lol: to co ja mam ci tu napisac?? dobrze, bardzo bym chciala wiedziec dlaczego tak sie wyzywasz na tym forum oczerniajac Velina, co? bardzo mnie to ciekawi...
"ale to ja decyduję czyją ciekawość zaspokoić..."
to ty napisales - no i znowu sie wykrecasz bo poprostu podstaw nie masz, zeby takie glupoty pisac... sorry no.
skromnosc to twoje drugie imie :lol:

Szczepanku
nastepnym razem cztaj troche dokladniej posty dobrze? dziekuje.

Anouka
nie dziwie sie ze nie chcialas na nastepny trening aikido pojsc skoro Ziolo tak Ci reke wykrecal chodz klepalas ze juz... :lol:

Syria
Twoj ostatni post, z ust mi wyjelas wiekszosc textow :-)

Canaris
wow :) dzieki ze wytlumaczyles Szczepciowi...

pozdrowka...
  • 0

budo_grin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"
Aiki
obronca ucisnionych :lol:
pozwol zeby Uchideshi sam sie wypowiedzial.. to do niego nie do Ciebie....
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Uchideshi
dobrze, bardzo bym chciala wiedziec dlaczego tak sie wyzywasz na tym forum oczerniajac Velina, co? bardzo mnie to ciekawi...


A widzisz... Szybko się uczysz... :wink:
Wracająco do tematu..
Pisałem to juz wiele razy, i teraz zrobię to po raz ostatni... :evil:

Marcin ma bardzo dobre umiejętnosci Aikido....
Ma aspiracje na wielkiego mistrza, i umiejętnosci mu w tym niewątpliwie pomogą... ALE!!
Niestety prawdziwy mistrz nie pokazuje się w telewizji publicznie, a jesli to robi to nie pokazuje tam badziewia i nie rozsiewa mylnych informacji typu: jakie to jest proste, czy trudne, jak to jest niezniszczalny i takie tam... popatrzmy tutaj na japonskich mistrzów..(troszeczke ubarwiłem :) )
Sens w tym ze udzielanie się w tylu akcjach nie sluzy propagowaniu Aikido, tylko promowaniu własnej osoby..
Dlatego dla mnie MV zasłynął jako karierowicz na plecach Aikido...
I powtarzam raz jeszcze.... fałszuje obraz trudu i łatwości nauki Aikido jednocześnie, przez swoje TV Aikido...

ps. tak nie na temat wogle, poprostu zaciekwiło mnie twoje zdjęcie- ile masz wzrostu, 1.60m ?

Mam tyle co Asai ... :wink: i nie 160cm..

To Aiki:Dzieki
Daj se spokój nie warto się wyzywac...i denerwować..
nowe jest nowe i musi zaszaleć :)
  • 0

budo_canaris
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Mam tyle co Asai ... i nie 160cm..


tak mi sie wydawało na podstwie fotki,
okazuje się jednak, że rzeczywistość jest inna
zapomnij o sprawie :wink:
pzdr
  • 0

budo__lm_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 719 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tote hose

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Niestety prawdziwy mistrz nie pokazuje się w telewizji publicznie, a jesli to robi to nie pokazuje tam badziewia i nie rozsiewa mylnych informacji typu: jakie to jest proste, czy trudne, jak to jest niezniszczalny i takie tam... popatrzmy tutaj na japonskich mistrzów..(troszeczke ubarwiłem :) )


hmmm
no taaa, w sumie to patrze, patrze no i widze jak pojawia sie jeden z drugim mistrzowie (japonscy) pokazuja cuda przed kamerami dla milionow (heh) a na koniec mowi ze to kwestia tego czy owego :roll:
cos jak - dwa szybkie i polobrot i facet's dead :? 8O
(ale wypowiedz, no ale bardziej ogolnie nie moglem, inaczej byscie sie zorientowali o jakiego mi mistrza chodzi)
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Velinow w "Rozmowy w toku"

Uchideshi
dobrze, bardzo bym chciala wiedziec dlaczego tak sie wyzywasz na tym forum oczerniajac Velina, co? bardzo mnie to ciekawi...


A widzisz... Szybko się uczysz... :wink:
Wracająco do tematu..
Pisałem to juz wiele razy, i teraz zrobię to po raz ostatni... :evil:

Marcin ma bardzo dobre umiejętnosci Aikido....
Ma aspiracje na wielkiego mistrza, i umiejętnosci mu w tym niewątpliwie pomogą... ALE!!
Niestety prawdziwy mistrz nie pokazuje się w telewizji publicznie, a jesli to robi to nie pokazuje tam badziewia i nie rozsiewa mylnych informacji typu: jakie to jest proste, czy trudne, jak to jest niezniszczalny i takie tam... popatrzmy tutaj na japonskich mistrzów..(troszeczke ubarwiłem :) )
Sens w tym ze udzielanie się w tylu akcjach nie sluzy propagowaniu Aikido, tylko promowaniu własnej osoby..
Dlatego dla mnie MV zasłynął jako karierowicz na plecach Aikido...
I powtarzam raz jeszcze.... fałszuje obraz trudu i łatwości nauki Aikido jednocześnie, przez swoje TV Aikido...


No , no , Uchideshi . Znam pewnego mistrza , który często pokazuje się w TV. W jednym z wywiadów powiedział , że niczego nowego w aikido się nie nauczy , bo wszystko już umie .Ty też mówisz o nim sensei , bronisz go i podziwiasz . Nie jezdzisz po nim jak na Velinowie.
Gdzie jest Twoja konsekwencja w postrzeganiu podobnych przypadków ?
Velinow był lub nadal jest uczniem tego mistrza i miał się od kogo uczyć .
Uczeń przerósł mistrza .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024