Skocz do zawartości


Zdjęcie

aikido-judo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_oskar szrajer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido-judo
myslalem ze sensei sam wybiera kogo chce uczyc i mozliwosc cwiczenia u niego to zaszczyt a ludzi ktorzy mu nie pasuja poprostu nieuczy

ps chyba ze jest nastawiony na robienie kasy wtedy kazdy czlonek sekcji sie liczy poki placi
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido-judo

pytanie ktore sie nasuwa same, jak sekcje aikido radza sobie z ludzmi ktorzy chca sie nauczyc bic/walczyc.


Ja poprostu wywalam takiego typa lub z Senseiem dajemy nauczkę...
sam rezygnuje..
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido-judo

pozadrawiam i moze ktso mi odpowie na pytania nie wyzywajac mnie od troli....


Cross-posting(wysylanie tego samego tematu na rozne fora) na tym forum jest zabroniony. Przeczytaj regulamin. Na drugi raz dostaniesz blokade nicka.

Jak porzucisz anonimowosc to moze ktos bedzie chcal z toba powaznie dyskutowac.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido-judo
Cwiczylem judo przez rok.
Przez ten czas nauczyłem sie troche padac, lecz mimo to rozpieprzylem sobie na treningach kolana. Od kiedy cwcicze aikido, raczej nie mialem sparingu z judokami.
  • 0

budo_zerthimon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido-judo
Kiedyś znałem kolesia który mówił, że 7 lat trenował karate (nie wiem jakie). Nie wiem na jakim poziomie był ale powiedział, że przestał trenować i dobiero nauczył się bić, a w czasie uczęszczania do dojo zawsze dostawał w morde. Jasne że z takim podejściem nie da rady nic osiągnąć. Po siedmiu latach spokojnie mógł mieć conajmniej 1 dan. Takim ludziom brak jaj żeby trenować jaką kolwieg SW. A z aikido problem jest jeszcze mniejszy. Jest ono bardzo trudne i żeby wytrwać trzeba to poprostu kochać, bo na ulicy po dwuch, trzech latach to sobie można.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido-judo

Jak porzucisz anonimowosc to moze ktos bedzie chcal z toba powaznie dyskutowac

Protest

- anonimowosc nie jest zabroniona. I ja z nim powaznie dyskutuje. prosze nie deprecjonowac usera. A moze by sie morderator zainteresowal userem o nicku Mariola. I jej zniewalajacymi PW . vide watek "szkoly aikido "?
  • 0

budo_uchideshi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: aikido-judo
Aiki Szczepciu ma rację.... Po co buraczysko na dwa fronty idzie...?? na jednym dyskutuje kulturnie a na drugim zgrywa hero i bluzga...
po co to??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024