Skocz do zawartości


Zdjęcie

techniki KI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_michalutek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

techniki KI
w nawiazaniu do mojego wczesniejszego postu nt Daitoryu, i zademostrowanych na mnie technik KI, chcialem dodac&sprostwac:
Z powodu zdumiewajacego nie zatakowania i speudo komentarzy i maili wysylanych na moje prywatne konto...., doszedlem do wniosku ze bledem bylo puszcznie tego postu.
Nie wyslalem go aby cos/kogos reklamowac, lecz jedynie z prosba o wytlumacznie mi opisanych technik. Nieczsto sie zdarza ze osoba 100kg (ja tyle waze) i ponad 10 letniem stazem judo jest rzucana za doknieciem...
dla mnie bylo to "shocking" zaskakujace wiec napisalem ten post, oczegujac ze ktos mi to wytlumaczy lub podzili sie podwobnymi wrazeniami. W koncu czytaja te forum ludzie uprawiajacy sztuki walki wiecej niz kilka lat??? Adresu dojo nie podaje, bo klub sie nie miesci w polsce, oraz jest zamnkiety. Tzn mozna tylko wejsc za rekomendacja i wprowadzniem. o ile mi sie uda to poprosze mistrza o demostracje swych technik na czolowych zawodnikach judo I jezli on sie zgodzi, moze ich relacja (podajac nazwiska i date) bedzie dla was bardziej przekonujaca ze w sztukach walki mozna wiele wiele osiognac trenujac dostatecznie sumiennie.
dziekuje & wesolych swiat
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
Cos ci powiem Michalutek,
Te rzuty za pomoca dotkniecia, to jeszcze nic! Ja mam osobiscie video, gdzie jeden gosciu z Paryza, co sie nazywa Gerald Blaise (i adres jego dojo wcale nie jest sekretem) rzuca ludzi BEZ dotkniecia :!: Mozesz to sobie wyobrazic? Atakujacy stoi w odleglosci 3-4 metrow mistrz Blaise wyciaga reke w jego kierunku i nagle atakujacy pada na ziemie wijac sie w spazmach.
Wyobrazasz to sobie?
Inny gosciu, tym razem w USA potrafi zrobic jeszcze inne sztuki - przykladowo walisz mu kopa w przyrodzenie ile fabryka dala a on nic. MOzesz tak kopac az sie zmeczysz 8) Albo mozesz go kopnac w gardlo, jak ci sie znudzi poprzednie kopanie....Malo tego - uczy tego innych :lol: Nie tylko sie szeroko reklamuje ale nawet na internecie sa z tego fotki!

Tak ze jesli chciales nam zaimponowac, to teraz juz wiesz, ze my, aikidocy nie takie sztuki widzielim w zyciu rotfl


Sprawa jest prosta, jak ktos robi rzeczy niewiarygodne, to zeby byc wiarygodnym trzeba podac jakies sprawdzalne FAKTY inaczej nikt cie nie bedzie traktowal powaznie.
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
Po prostu nie wiezymy Ci :)
  • 0

budo_pio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
Poprostu chcesz abyśmy wszyscy poszli trenować daito ryu.
A my nie chcemy. :) :) :)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI

dla mnie bylo to "shocking" zaskakujace wiec napisalem ten post, oczegujac ze ktos mi to wytlumaczy lub podzili sie podwobnymi wrazeniami. W koncu czytaja te forum ludzie uprawiajacy sztuki walki wiecej niz kilka lat???


Teraz już więc wiesz, że dla nas też takie relacje są szokujące, i tak jak ty zasypałeś tego tajemniczego mistrza pytaniami, tak my zasypaliśmy ciebie. Nie ma się co obrażać, normalna ludzka reakcja. Powinieneś, to tym bardziej zrozumieć, że jak widzisz nikt tutaj się wcześniej z czymś takim nie spotkał. Jeżli, to wszystko co napisałeś jest prawdą, to przecież pozostaje się tylko cieszyć, że są jednak na świecie tacy mistrzowie.

Tak więc Wesołych Świąt i czekamy na kolejne, ale bardziej konkretne relacje.

Jeżyk


  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
Michalutek dobra pojdziemy na taki ukald typ powesz jakie i do kogo te rekomendacje i ja to zalatwie. Po prawie 20 latach w MA jestem to w stanie zrobic wiekszosc to koledzy.
A ty powiesz gdzie , kto i co ?
pasuje?
  • 0

budo_atarashii
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
Witka
Ja słyszałem z ust jednego z początkujących na pewnym stazu w Olsztynie takie zapytanie podczas dyskusji na temat KI
"Czy kolejnym stopniem medytacji jest lewitacja" :D
Prowadzący Jappończyk :wink: zrobił takie oczy 8O no i nawet nie próbował tego komentować :)
A wy jak sądzicie :twisted:
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
*G*L*E*B*A*
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
To wy tam w Olsztynie dyskutujecie o KI??????? no nic dziwnego ze to przyciaga takich roznych nawalencow rotfl.....taaaaaaaaa ........lewitacja ......a kolejny stopien to teleportacja rotfl
  • 0

budo_taketa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
Po teleportacji idzie Mind Control i puszczanie Fireballi :) a potem poruszanie sie w czasie
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
chyba sie michalutek obrazil na moj ped do wiedzy...
  • 0

budo_michalutek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI

chyba sie michalutek obrazil na moj ped do wiedzy...

Michalutek dobra pojdziemy na taki ukald typ powesz jakie i do kogo te rekomendacje i ja to zalatwie. Po prawie 20 latach w MA jestem to w stanie zrobic wiekszosc to koledzy.
A ty powiesz gdzie , kto i co ?
pasuje?

kolego czy nie potrafisz zrozumiec ze odmawiam podania miejsca, bo nie chce robic cyrku anie teratru do ktorego kazdy moze wejsc.
Pozatym o tym mistrzu wielokrotnie pisano na lamach aikido journal, napewno ty lub twoi znajomi czytacie, mysle.
Poneiwz moj post wzbudzil szeroki odzew zaczalm sie troche sie interseowac "swiaDkiem aikido.
Jezli chcesz mi przeknac jakie ty masz wielkie kontakty w polskim swiecie MA, to zalatw rekomendacje od ktoregos z trenerow kadry judo, trenera M. Adama, W. BLacha, lub Kutka R. LAskowskiego.
Jezlie oni mnie poprosza o "uzawnienei sie". daje slowo natychmiastwo podaje kontakt nazwisko mistrza i nazwisko swoje, date demosntarcjie.
Wydaje mi sie jednak, we ww osobu zbyt maja duze powody do zasluzonej dumy (oni nie trenuja sztuki pokazwowo teatralnej, lecz wychowali wielu niekwestionowanych mistrzow olimpisjich lub swiata).
Sa to nawiska osob ogolnie szanowanych, prawych oraz znajacych mnie od dzieecka, wiec na ich prosbe odrazu podaje wszykie szczeczgoly demosntracji z wykozystaniem KI.
Notabene, uwazam ze na dzien dzisiejszy, nie ma w Polsce wiekszych autorytetow sztuk walki niz medalisci swiata/olimpisjcy judo czy ich trenerzy. Reszta to osoby ktore owszem prezentuja wysoki poziom, (nie kwestionuje) lecz daleko im do judo. mam nadzieje ze nikogo nie urazam.
pozdrawiam i czekam na te twoje referencje kolego aki
  • 0

budo_muha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: techniki KI
Witam,

Skoro padlo nazwisko trenera R. Kutka, to obiecuje zapytac go o ten temat osobiscie. Mamy treningi zaraz po jego zajeciach. Na pewno nie zapomne. Moze cos sie wyjasni, bo poza swoja kontrowersyjnoscia temat jest zapewne ciekawy.

Pozdrawiam,
T.Sarnatowicz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024